| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Škola - zlodějský ráj?

 Celkem 4 názorů.
 Jana, Týnka 2 roky, další na cestě 
  • 

Bezva nápad!! 

(17.7.2001 23:24:51)
Vážený pane Kukale,
oceňuji Váš nápad zkusit se dostat do škol a vyzkoušet ostražitost personálu. Já mám sice ještě malé děti, ale jednou budu moc ráda, když je budu moci beze strachu svěřit na půl dne škole...
Váš článek by měly povinně otisknout všechny deníky a jeho závěry by se měly diskutovat na všech rodičovských schůzkách a poradách učitelů!!!
Díky. Jana.
 Míra & spol 
  • 

Re: Bezva nápad!! 

(18.7.2001 8:24:01)
Nejenom bezva nápad, ale i bezva návod pro rafinované zloděje, kteří se při příští "návštěvě" školy mohou vydat do uvedených škol nebo se třeba vydávat za další redaktory rovněž prověřující zabezpečení jiných škol. Doufejme, že v článku zmíněné a špatně hodnocené školy již proti tomu něco udělaly....
 Petr Kukal 
  • 

díky, paní Jano 

(5.8.2001 19:05:44)
Milá paní Jano,
díky za Vaše laskavá slova. Jsem rád, že Vás můj článek tolik zaujal. Mějte se moc pěkně.
Petr Kukal
 Nítěnka 


zabezpečení školy 

(19.2.2012 15:12:36)
Sice jsou některé postřehy v článku zajímavé, ale dovolím si přidat svůj pohled ze strany rodiče prvňáčka v sídlištní škole krajského města.
Do školy oficiálně nikdo nesmí. Družina sídlí v budově školy (děti se vracejí po obědě do třídy). Mají sice skříňky, ale už i některé prvňáčky napadlo půjčit si od školníka univerzální klíč a prohledávat skříňky druhákům. Nám se zatím nic neztratilo (možná i díky tomu, že jí nic extra do školy nedávám, stejně se vrací denně jako zabahněné čuně). Ale pochybuju, že stejně bezpečné jsou skříňky 6.-9.ťáků, když i prvňáčci se snaží krást. A to jsou rodiče vesměs slušní lidé.
A další negativum - když přijdu dceru vyzvednout, kolikrát 20 min nevím, jestli tam vůbec je, jestli mi ji poslali nebo co se děje.~o~
Do školy nesmím (občas se sice vrátná nechá umluvit, ale zvlášť za horšího počasí pokud jsou zrovna na zahradě, nevím jestli ji vůbec zavolali (obyvlášť pokud mají u dveří službu nějací natvrdlící, kteří si nezapamatují ani ve třech jedno jméno, už se to taky stalo). A než školu obejdu, abych se podívala, jestli zrovna její třída není na zahradě (či se ještě nevrátili z oběda, z parku, ze solné jeskyně atd.)... tak může mezitím oblečená jít předem a hledat kde jsem... Prostě trochu nedomyšlené. Také nemluvě o tom, co všechno se v těch skříňkách nachází, i když jsem sceři nakázala všechno mokré přinést domů!... ~a~
I když na druhou stranu asi lepší než zkušenosti kamarádky z malé vesnické školy, kde jsou dvě šatny společné pro 1. stupeň a páťáci přehazují těm malým schválně veci do té druhé šatny a tak...~5~

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.