| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Každý den e-mail pro vaše bříško, každý týden pro miminko!!

 Celkem 22 názorů.
 Lexxey 


funguje? 

(9.11.2008 8:44:42)
Zdravím všechny,
nejsem si jistá, zda toto zasílání funguje - neustále mě to vrací na stránku s registračními údaji, které jsem už jednou zadala :-)

Díky za každý tip, kterým tuto bezva službu zprovozním :-)
Lex
 Lexxey 


Re: funguje? 

(10.11.2008 18:37:00)
beru zpět - je to super službička :-)
 vendyna (Janinka + Alenka) 


Re: funguje? 

(6.12.2008 18:52:44)
Funguje to a je to bezva. Každý týden mě ten mailik potěší, počítám tak dny jak dlouho je moje holčička na světě. Informace jsou stručné, člověk to nemusí číst hodinu. Já vlastně ani ty informace přímo nepotřebuju, většinu toho už znám, ani se nenervuju, když malá něco zvládne o pár týdnů později. Ten mailik ale využívám tak, že ho přeposílám manželovi do práce, on si vždycky v úterý počte a moc se mu to líbí. On nemá čas hledat na netu informace o miminkách a tohle je přesně to "minimum", které ho zajímá a dostane ho až pod nos.~z~
 zimulka 


Re: funguje? 

(20.3.2009 19:43:18)
Ahojky, ano funguje to
 Marihu 


nechodící maily 

(20.4.2009 9:07:15)
z týdenních mailů jsme přešli na měsíční, ale 15. měsíc nám zatím nepřišel ~;((.Máte někdo zkušenosti, že by některý mail vynechal?
 kaji007 


mailik nikde :( 

(1.12.2009 17:45:48)
Jsem zaregistrovana asi jen 2 dny,ale mailik neprisel ~;(( Tak ted nevim,jestli jsem neco popletla v registraci nebo je chyba nekde jinde~;((
 Sarimana+Šárka 4/02+Tobík 7/10 


Re: funguje? 

(3.11.2009 11:35:51)
Jsem na tom stejně, také se marně snažím zaregistrovat k odběru mailů pro bříško, stále se vracím zpět na registraci. :-(
 Oli+Aja 


dotaz ohledně nedocházení e-mailů 

(24.3.2009 13:30:51)
Dobrý den,

chtěla jsem se zeptat na příčinu,proč mám, sestře ani mně nedocházejí informační e-maily.
Prorože jsme musely změnit data narození,e-mailové adresy zůstaly stejné, přestaly nám docházet a to nám velice chybí a mrzí nás to.

Vaše služba pro maminky je úžasná,velice nám pomáhá,hlavně pro nás nezkušené.
Nevím,zda jsem vyrozumněla správně,ale po narození dítěte už chodí e-maily jen jednou týdně??
Děkuji On..
 helllusa 


Re: dotaz ohledně nedocházení e-mailů 

(28.7.2009 9:02:04)
Dobry den,
ja jsem se take zaregistrovala a prisly me asi 3 maily a potom nic.Ma nekdo podobnou zkusenost a kam bych mohla napsat aby to zase fungovalo?Diky moc Helllusa:)
 Ladyko 


Re: dotaz ohledně nedocházení e-mailů 

(28.7.2009 20:23:29)
Dobrý den,
zaregistrovala jsem se jako těhotná k odběru e-mailů o miminku a až do soboty 25.7.09 mi maily pravidelně chodily. Od neděle už nikoli. Co mám dělat, aby zase chodily. Děkuji.
 Martinka.t 


Re: dotaz ohledně nedocházení e-mailů 

(29.7.2009 10:39:14)
Me taky prisel posledni mail v sobotu a do vcerejska nic,... a dnes rano se mi tam najednou objevili dva za utery a dnesek;-)
 Dani.K, K 05, P 09 


Re: dotaz ohledně nedocházení e-mailů 

(12.8.2009 11:53:44)
Mě taky poslední přišel kolem toho 25.7. a od té doby nic... ~;((~n~~;((
 Weuunka+Terezka 


Re: dotaz ohledně nedocházení e-mailů 

(7.9.2009 13:03:44)
Tak dnes mi taky nepřišel ,netuším proč a dost mě to mrzí. ři prvním těhotenství je tohle ohromná pomoc a odpovědi na moje otázky už nemusím nikde hledat,... měla jsem větší klid
 pavel diblík 
  • 

Re: dotaz ohledně nedocházení e-mailů 

(26.4.2012 12:24:29)
chcípniiii zmrde je to tu totalne na pycu ubec nechampu co to ma za kretenskej smysl omng wtf lol vypadnete kokoéti""""!!!~o~~o~~o~~o~~o~~o~~o~~o~~o~
 lENKA nOVOTNÁ 
  • 

Re: dotaz ohledně nedocházení e-mailů 

(26.4.2012 12:27:18)
Dobrý den, takže ... seš fakt borec . jen tak dááál!:)))

 ÝRUQÍRWÝEÁRZUSDOIFHS 
  • 

Re: dotaz ohledně nedocházení e-mailů 

(26.4.2012 12:26:12)
rekjinaáríbv
 mikeskah 


Nechodí email 

(4.1.2011 12:24:26)
Proč mi dnes nepřišel email?
 marina+1 


Re: Nechodí email 

(20.1.2011 14:40:33)
Ahoj, můžu se zeptat, jestli je lepší dostávat emaily, nebo mít doma o těhotenství knihu?
Přemýšlím ale jakou, neporadili byste? Děkuju
 Petruša77 


31týdnů 

(25.2.2011 14:18:27)
Ahoj maminky,

stala se mi nepříjemnoust a smazaly se mi zprávy v příchozí poště mailu a tak jsem přišla i o týdenní mailík o vývoji miminka. Buďte některá tak hodná a pošlete mi vývoj 31 týdnů. Nejsem schopna ho tady na stránkách najít.

Předem díky Petra

petrusa.sch@centrum.cz
 Koldinka 


Nic mi nechodí :( 

(5.1.2012 21:35:17)
Já jsem se zaregistrovala 26.12. a doteď mi nepřišel ani jeden mail. Pomůže někdo? děkuji
 asd 
  • 

aaa 

(14.1.2012 17:12:26)
bbb
 Ewerllin 


Nedoaktivovaný účet! 

(27.5.2012 9:50:23)
Zdravím,
chtěla jsem se zde zaregistrovat...ale můj účet se musí ještě doaktivovat, vždy mi to napíše, že mám zadat 12-místný kod, který mi prý došel na můj E-mail, ale žádný kod mi tam nedošel :o(
když se chci přihlásit klasicky, tak mi to napíše, že nemůžu, když se chci znovu zaregistrovat, tak mi to napíše, že už již existuje majitel tohoto účtu...tak nevím, můžete mi prosím poradit... ????
Předem díky za radu..Ewerllin~n~

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.