| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Stará a nová sláva amerických Karlových Var

 Celkem 2 názorů.
 Viki 
  • 

díky za krásné příspěvky 

(17.5.2001 13:44:23)
Milá paní Souradová,
Vaše příspěvky mám moc ráda. Tento se mi obzvláště líbil, protože jedu za několik týdnů na dovolenou na západ USA a každá zajímavost o této lokalitě mi přijde vhod. Až budu na cestě ze San Diega do Los Angeles projíždět Carlsbadem určitě si na Vás a samozřejmě i na Clarissku vzpomenu.
Přeji celé Vaší rodině hodně štěstí.
Viki
 Vera S., Clarisska uz 5 let 
  • 

Re: Ke článku: Stará a nová sláva amerických Karlových Var 

(20.5.2001 23:12:01)
Mila Viki, dekuji za mily ohlas. Pokud byste chtela vedet vic, co se "musi" v San Diegu videt ( s detmi i bez), kde jsou prijemne plaze, co stoji a nestoji za to v Los Angeles, rada Vam odpovim.Urcite to bude krasna dovolena, hlavne ted, kdyz zacinaji vsude v Americe velka vedra, je u nas krasne. Ale i blizke hory a pouste v dosahu San Diega stoji za to. Zdravi Vas Vera S.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.