| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Bába leze do bezu

 Celkem 20 názorů.
 Petra, Lenička 16 měsíců 
  • 

Prosím sběratelku 

(8.1.2006 19:41:22)
Moc Vás prosím paní Zahradníková, zda by jste mi nemohla na e-mail poslat všechny říkanky, pokud je máte např. v dokumentu. Děkuji moc. S pozdravem ! Marvanová
 Drahuška s Pavlíkem 
  • 

Prosím sběratelku 

(24.3.2006 11:41:09)
Dobrý den,
pokud máte říkadla v elektronické podobě, můžete mi je prosím zaslat na výš uvedený mail.

děkuji
Drahuška
 Gaba 
  • 

Re: Prosím sběratelku 

(14.11.2006 13:38:01)
dalsi prosebnicek
přidávám se do fronty prosebníčků a předem moc děkuji:)
 Mirka - 2 dcery 
  • 

Re: Prosím sběratelku 

(22.7.2007 22:59:46)
Dobrý den,
moc rádi čteme vaše říkanky. Prosím Vás o zaslání říkanek na můj e-mail, ráda bych je měla stále k dispozici pro moje holčičky. Děkuji předem.
Mirka
 Petra, Lenička 16 měsíců 
  • 

Prosím sběratelku 

(8.1.2006 19:42:06)
Moc Vás prosím paní Zahradníková, zda by jste mi nemohla na e-mail poslat všechny říkanky, pokud je máte např. v dokumentu. Děkuji moc. S pozdravem ! Marvanová
 silva, tomasek 1 mesic 
  • 

Re: Prosím sběratelku 

(28.8.2006 2:35:45)
Moc Vás prosím paní Zahradníková, zda by jste mi nemohla na e-mail poslat všechny říkanky, pokud je máte např. v dokumentu. Děkuji moc. S pozdravem silva.
 Petra, Lenička 16 měsíců 
  • 

Prosím sběratelku 

(8.1.2006 19:43:34)
Moc Vás prosím paní Zahradníková, zda by jste mi nemohla na e-mail poslat všechny říkanky, pokud je máte např. v dokumentu. Děkuji moc. S pozdravem ! Marvanová
 Irena a lumpíci 
  • 

Take prosim autorku 

(6.2.2006 17:07:26)
Dobry den, mohla bych take poprosit o poslani rikanek, pokud je mate treba ve wordu, mohu pak na oplatku poslat nejake co jsem sebrala ja. Diky Irena
 magda + anička 2měs. 
  • 

dalsi prosebnicek 

(2.9.2006 18:07:44)
přidávám se do fronty prosebníčků a předem moc děkuji:)
 katka 
  • 

Re: dalsi prosebnicek 

(13.9.2006 21:00:46)
Krásný večer, i já se připojuji jako další prosebníček o sbírku básniček

Předem moc děkuji

Katka a Kačenka
 Jitka Vávrovská 
  • 

další prosebníček 

(26.3.2007 17:14:48)
Moc Vás prosím paní Zahradníková, zda by jste mi nemohla na e-mail také poslat všechny říkanky. Děkuji moc. S pozdravem ! J. Vávrovská
 Lída V. 


Re: další prosebníček 

(10.4.2007 19:36:07)
Dovoluji si také poprosit o zaslání říkánek ne e-mail. Díky moc. L.
 Jacinek 


prosím prosím taky o říkanky :-) 

(7.5.2007 17:16:27)
Dobrý den, taky si dovoluji poprosit paní Zahradníkovou o zaslání říkanek na e-mail, pokud je máte někde pohromadě v jednom souboru. Případně prosím některou maminku, která už říkanky od paní Zahradníkové má, prosím pošlete dále. Děkujeme.
Alena a Martínek
e-mail: jacinek@seznam.cz
 Martina10 


Re: prosím prosím taky o říkanky :-) 

(2.10.2007 14:37:26)
Dobrý den,
kdyby to šlo, tak bych chtěla taky moc poprosit o říkanky. Můj email je hadimrska@klikni.cz.

Děkuju moc
 Jana K. 
  • 

Říkanky 

(10.10.2007 14:04:57)
Dobrý den, zaujaly mě vámi sebrané říkanky. Máme takové malé cvíčo pro maminky s dětmi a potřebovala bych trochu obměnit naše říkanky. Chtěla jsem vás poprosit, zda byste mi mohla nějaké zaslat mailem. Děkuji moc za odpověď a přeji hezký den :o).
 lucienov 


Re: Říkanky 

(12.4.2008 16:23:49)
jsem další prosebníček.Jestli mate říkanky v nějakém souboru, mohla byste mi je prosím poslat? Díky moc. Lucie.novotna@tiscali.cz
 Jana,Nikol 3měsíce 
  • 

Prosba 

(20.4.2008 21:06:20)
Dobrý den, připojuji se k prosbám, jestli byste mi mohla také zaslat soubor říkanek na e-mail? Předem moc děkuji
 Jana, Kristynka a Matysek 


Re: Prosba 

(16.6.2008 9:11:50)
Dobry den, moc rada bych se pripojila k prosbam o zaslani rikanek. Mam 9 mesicni dceru a zjistuji,jak moc oceni, kdyz se ji clovek venuje. Bohuzel si nepamatuji moc rikanek z meho detstvi.
Predem moc a moc dekuji, Jana a Kristynka:-D
 Klára, syn 4 roky 
  • 

Re: Prosba 

(21.9.2008 3:38:44)
Dobrý den, chtěla jsem také poprosit o říkanky, pokud je má někdo k dispozici. Děkuji
 Zuzanka Rikanka 


Take prosim 

(3.12.2012 14:31:15)
Mohla bych take prosim dostat dokument se rikanky pro deti? Dekuji. zuzcine-mail@seznam.cz~z~

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.