| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Krte, krtečku

 Celkem 4 názorů.
 Carmen,syn-1 rok 
  • 

Krtečkování 

(23.11.2004 22:21:27)
Moc děkuji za tuto básničku.Nám se moc líbí a hned jsme ji zařadili mezi oblíbené.Navíc,když syn předvádí krtečka-je naprosto úchvatný.Moc se bavím.Takže-díky a jen tak dál s básničkami!
 Nela Nowáková 
  • 

Krteček 

(3.2.2006 12:01:30)
Děkji i já za básničku o krtkovi, tím jste mi připomněla, že i já znala podobnou báseň, ale v uších mi zní jen první verš: KRTKU, KRTKU, KRTEČKU, PROČ NENOSÍŠ ČEPIČKU... Dál si prostě nemohu vzpomenout. Neporadíte mi? Děkuji Nela
 axell 


Ja bych se bal, ... 

(7.12.2009 18:23:48)
... ze pak mrnous bude povazovat krtky za hodne a zizaly za skodlive. Mozna jsem moc racio, ale pamatuji si, ze jako malemu / dnes uz mam 189cm / mi nektere rikanky nebo povidacky v tomto smyslu docela zamotaly hlavu. Ikdyz ten Krtecek tady je opravdu uzasny.
 Jarmilka. 


Re: Ja bych se bal, ... 

(5.6.2013 10:19:10)
já říkám ponravy!!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.