| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Rodič jako diagnostik a terapeut II

 Celkem 2 názorů.
 ujinka 


zatím žádné problémy 

(21.1.2010 8:40:26)
Můj kluk je teprve v 1 třídě...moc jsem se toho bála, ale zvláda vše celkem dobře. Je takový citlivý a paní učitelka říká, že je hračička. Ještě vše bere jako hru.
Uvidíme jak to půjde dál a jak se projeví puberta. Snažím se s ním hodně mluvit o všem co dělali ve škole a co spolužáci...tak snad žádné problémy nebudou :-).
 Pavla 
  • 

Re: zatím žádné problémy 

(11.6.2014 10:32:39)
Ahoj, mám kluka, který šel do první třídy v roce 2011 (teď kočí 3 třídu) a paní učitelka o něm od začátku také říká, že je hračička. Jenže on při tom hraní zapomene, že je ve škole a myslí na úplně něco jiného (nevím na co). Takže to nakonec dopadne tak, že co mu nedovysvětlím doma, tak neumí. Jak mu vysvětlit, že když už v té škole sedí, tak by měl i poslouchat a zamýšlet se nad tím co se říká?

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.