| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Vánoce, sníh a Silvestr

 Celkem 4 názorů.
 Šárka,dcera 21 měsíců 
  • 

Tiše závidím 

(17.2.2001 10:46:19)
Dned poprvé jsem zaznamenala deníček Vašeho syna. Má dcerka je o cca 2 měsíce mladší a tak mohu porovnávat. Překvapuje mě, že Váš klučina stojí na lyžích, udělá kotrmelec a hlavně, nenosí plínky. To moje Kačenka "jen pěkně mluví (skloňuje) a zpívá písničky, básničky. Ale na boby jsme jí nemohli ani posadit a ve sněhu neudělala ani krok (zato ve vodě je jako doma). Těším se na další příspěvky ve Vašem deníčku a přeji mnoho úspěchů.
 Míra & spol 
  • 

Re: Tiše závidím 

(20.2.2001 7:30:31)
Není třeba závidět. Náš Martin se zdá, že je pohybově dosti zdatný, ale to mluvení mu zase naopak moc nejde. O písničkách a říkankách nemůže být ani řeč. Každý jsme nějaký, a tak někdo rozvíjí svoji pohybovou obratnost a druhý se zase snaží více mluvit. Ne nadarmo se říká, že ženský jsou ukecaný už odmala.
 Šárka,Kačka - 23měs. 
  • 

Re: Re: Tiše závidím 

(29.4.2001 22:01:06)
Jsou to už 2 měsíce, co netrpělivě čekám na pokračování deníčku! Brzy zase napište.
 Míra & spol 
  • 

Re: Re: Re: Tiše závidím 

(3.5.2001 7:30:43)
Nějak to nestíháme, Markéta totiž skončila mateřskou a začala pracovat. Jde jen o to, kdy najde čas můj další díl zcenzurovat - samozřemě, že jsem tam zase nasekal spoustu nepřesností. M.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.