| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Přihlašte svého partnera do vzdělávacího kurzu pro muže!

 Celkem 16 názorů.
 Klára 
  • 

Těhotenství 

(2.2.2001 17:30:22)
Vaše rubrika mě velmi zaujala,neboť sama čekám dítě.Jsem v takové frapantní situaci,protože nevím s kým a můj partner to neví.Taky nevím zdali mé dítě nebude černoch.Zajímá mě Váš názor na tuto situaci.
 nestojí za řeč. 
  • 

Re: Těhotenství 

(2.2.2001 23:45:47)
1*Nechápu proč reaguješ zrovna na tento článek.
2*Tvoje situace není frapantní.
3*Tvoje situace je spíš k posrání.
4*Pokud to bude černoch,budeš si pravděpodobně jistá s kým jsi těhotná.
5*Pokud ani potom nebuš vědět s kým,doporučoval bych návštěvu u lékaře.
6*Hádej u jakého...
7*Divím se,že vůbec dokážeš používat cizí slova.
8*Divím se,že jsi otěhotněla!
9*Nedivím se,že s černochem.
10*Hodně štěstí"KLÁRKO"
 v.h. 
  • 

Re: Re: Těhotenství 

(8.2.2001 16:55:51)
Už dlouho jsem se tak nezasmála. Díky.
 Jaja 
  • 

Re: Těhotenství 

(5.2.2001 7:37:19)
Ahoj Klaro,
to neni moc prijemna situace,co?? Musis doufat, ze dite cerne nebude a ze partner nic nepozna. Nebo se priznej
 Dana, dvojčata 
  • 

Re: Re: Těhotenství 

(5.2.2001 21:59:10)
UF, Jájo, to myslíš vážně??? Nejsem natolik naivní, abych se domnívala, že neexistují ženy, jejichž dítě nepochází z manželství a manželovi tvrdí, že potomek je jejich. Možná jsou šťastné, možná nikoliv. Ale radit někomu, aby vědomě začal budovat vztah od počátku na lži.....to mi nepřipadá moc fér - ani vůči tomu chlapovi, ani vůči dítěti.
 Lenka Nová 
  • 

Re: Těhotenství 

(5.2.2001 9:21:34)
Dobrý vtip!!
 Lenka Nová 
  • 

Re: Těhotenství 

(5.2.2001 9:22:08)
Dobrý vtip!!
 kateřina 
  • 

Re: Těhotenství 

(13.2.2001 20:52:22)
kláro, nikdo ti neporadí, oc máš dělat, tohle je opravdu dooost blbá situace. Já bych asi zvažovala potrat a přiznání se. Záleží na tvém partnerovi. Jestli unese, když mu řekneš, že jsi udělala chybu, ale že bys ráda, aby otcem tvému dítěti byl on... třeba to pochopí, třeba ne - to je to riziko.

Potrat je rada, za kterou se na mě možná maminy sesypou, ale v téhle situaci mi to nepřijde jako špatné řešní.

Zkoušela jsi se poradit se svými rodiči? Měla jsem trochu jinou, ale dost těžkou životní krizi, kdy jsem nevěděla kudy kam. Přestože jsem s rodičema nebyla nijak důvěrná, tohle jsem jim nakonec řekla. Naši mi řekli, že rozhodnout se musím sama, ale ať se rozhodnu jakkoliv, budou za mnou stát. To taky dodrželi a myslím, že dneska nikdo nelituje.

Nejlepší by bylo, kdyby se to vůbec nestalo, ale když už se stalo, musíš to nějak vyřešit, nečekj, že to nějak "přejde" - žít potom celý život s vinou, že jsi svému partnerovi lhala????... je mi tě moc líto, protože jsi v situaci, kde možná jeden chybný krok bude už navždy ovlivňovat zbytek tvého života...

na nenávistné komentáře tady nedej, chyby děláme všichni a nikdo nemá právo tě soudit.
 mirek 
  • 

zestručněná obdoba Vašeho článku 

(2.2.2001 23:45:31)
Dnes jsem byl v jednom dámském odtučňovacím salónu, kde měly dámy na nástěnce toto :
otázka : víte, co je to muž ?
odpověď : ta nepodstatná část okolo penisu.
 Neprozradim se 
  • 

komentar 

(13.2.2001 18:27:40)
Moc vtipny, vopravdu. Nemate neco podobneho pro zeny ?

PS:
 Lada Hanzlíková (bezdětná) 
  • 

Článek o vzdělávacích kurzech pro muže 

(15.2.2001 7:46:18)
Prostě skvělé!!! Autor si rozhodně zaslouží pochvalu!
Mimochodem, kde se pořádají tyto kurzy? :-)))
Přeji vašim stránkám mnoho úspěchů!
S pozdravem Lada.
 Dalibor, jedna žena a dvě děti 
  • 

Re: Článek o vzdělávacích kurzech pro muže 

(17.2.2001 17:25:45)
Snažil jsem se, celkem mi to i šlo, ale...co je to, prosím Vás, skříň?
 Regina (2 děti) 
  • 

jsou milí, chlupatí a bohužel i naši 

(22.2.2001 10:49:35)
jak vyberete z obrovského množství chlapů toho nejblbějšího?
no přece náhodným výběrem.
 Lili, bez dědí 
  • 

Paráda 

(14.11.2001 9:02:41)
Chechtám se ještě při psaní. Také ten Váš tak drobí? Ke stolu se vůbec nepřišoupne, má prý dlouhé nohy a ruce také, takže všechno padá mimo stůl. Mám mu připevnit pod hlavu zepředu nějaký chyták na drobky? Prosím o zařazení tohoto bodu do kurzu. Měl by se do kurzu asi také přihlásit.
 Marti+Maty+Niki+Teri+Vojta 


Doplňkový modul 

(21.8.2002 16:35:55)
:-D Tak tenhle byl fakt dobrej! Už jsem četla něco podobného o nás, jsem ráda že existuje i varianta pro naše drahé polovičky. Doporučuji ještě doplňkový modul "Léčba závislosti na počítači" s bloky: Hlad, sex a spánek jsou primární potřeby * Jak zvládnu 5 minut bez monitoru (praktické cvičení) * Kterak komunikovat s manželkou bez pomoci HTML a PHP (video, nácvik od vedením psychologa) * Samostatná chůze bez kancelářské židle na kolečkách (tréningová hodina) *
Poskytuje některá zdravotní pojišťovna na tyto kursy příspěvek?
 Simona 2 děti 
  • 

muži 

(15.8.2004 22:34:09)
Chytrá žena se nevdává, protože dobře ví, že kvůli jedné klobásce, nemusí domů tahat celé prase.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.