| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Naše zkušenost s americkou školou 4: Vyučovací předměty

 Celkem 1 názorů.
 Jitka5101 


uznani 

(3.9.2009 20:32:27)
Dobry den, moc dekuji za tyto cenne informace, jiz nekolik tydnu si s manzelem lameme hlavu, jestli zustat v USA, kde ma manzel jiz 15 let praci a v loni ziskal i obcanstvi nebo se vratit do CR, kde ovsem zustavam temer pres cely rok sama s dcerou. Vzhledem k tomu, ze mame 3 letou dceru, resp. v lednu ji budou 4 roky, o to vetsi je to rozhodovani. Dcera jeste nikdy v USA nebyla, a to kvuli jejimu zdravotnimu stavu, ale ted se to jiz zlepsilo a my se rozhodujeme, ze ji pravdepodobne vezmeme pristi rok s sebou. O to tezsi je ale rozhodnuti, jestli ma do skoly chodit v USA nebo ji opravdu nechat v CR, kde je zatim zvykla. Manzel ma svych starosti dost, a jak jste jiz uvedla rano odjizdi a vecer prijizdi dost pozde, takze stejne vse bude na me, musim ale priznat, ze z toho mam obavy, dorozumim se opravdu velice stroze komunikativne v obchodech, apod., ale abych plynne komunikovala ve skole, apod., to tedy ne, bohuzel jsem taky jedna z tech, kteri se sice v CR ucili osm let anglictinu, ale pri prvnim priletu do USA jsem zjistila, ze nerozumim ani slovo. Nevim, jestli by to nase dcera vubec zvladla, ale po procteni techto "serialu" jste mne nabila energii a trochou pozitivnosti. Jestli jste stale jeste v USA a jestli jste ochotna se se mnou podelit jeste o jine informace tykajici se teto problematiky, velice bych to ocenila. Dekuji moc za tyto clanky, jsou opravdu skvele!!!

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.