| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Kývání hlavou jako nenene

 Celkem 5 názorů.
 Jarka 
  • 

Re: Kývání hlavou jako nenene 

(29.12.2009 11:24:03)
Dobrý den Jitko,

můžete mi dát, prosím, vědět jak jste dopadli? Momentálně řešíme úplně stejný problém - dcera, 7,5 měsíce. Děkuji, Jarka
 Aja 
  • 

Re: Kývání hlavou jako nenene 

(30.7.2017 20:50:17)
Dobrý den, vás příspěvek je sice starší, ale přesto bych se chtěla zeptat, jak jste dopadli s kýváním hlavičky.preslo to samo? Řeším teď to samé, dcera se nám tak uspava od narození. Děkuju mockrát za odpověď.
 anička 
  • 

Re: Kývání hlavou jako nenene 

(12.1.2010 17:38:01)
Zdravím, moc nechápu, proč se tímto zabíváte jako problémem. My to děláme taky , předvedla to i u paní doktorky a ta jí pochválila, jak je šikovná. Mylsím, že je to už způsob komunikace. Rozhodně bych to neviděla jako špatné, naopak.
 maminka 
  • 

Re: Re: Kývání hlavou jako nenene 

(25.1.2010 12:17:58)
Naše holčička-9 měsíců-to dělá týden také a rozhodně to jako komuniakce nevypada-dělá to mimoděk-neovládá to, manželovi se to také nelíbí...jdeme ve čtvrtek k doktorce, tak to tam určitě řeknu...dělá to nejčastěji v poledne před spánkem, takže bych řekla, že to nejspíš bude tou únavou...
 Šiva 
  • 

Re: Kývání hlavou jako nenene 

(14.4.2010 13:22:35)
Snad Vás trochu uklidním tím, že můj synovec usínal snad až asi do pěti let tím, že se prostě v postýlce "ukýval", taky hlavičkou jakoby ne-ne-ne ... několik minut, než tvrdě usnul. Nemělo to žádné následky a je naprosto OK 17iletý kluk. Myslím, že prostě se tím dítko jakoby odreagovává od okolní reality, začne se soustředit na ten svůj pohyb, a to jej uklidňuje a uspává. Některé děti si třeba začnou šodat plínkou/oblečením po hlavičce, jiné se boxují pěstičkama do hlavičky a další provádí nějaký monotónní pohyb (kývání). Určitě bych za to dítě nějak nekárala nebo ho nenapomínala, ať to nedělá apod. Samo to věkem přejde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2020 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.