| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Dětská zubní klinika - Praha

 Celkem 13 názorů.
 Andrey 


Téma: Dětská zubní klinika - Praha 

(4.6.2009 20:38:09)
prosim nevite o nejake opravdu dobre detske zubni klinice? syn ma za jedno hrozny strach ze zubaru, za druhe zoubky mu rostou jiz zkazene..a evidentne boli...synovi jsou 2roky..moc vsem dekuji..


slysela jsem o nejake klinice ve strasnicich..ale nevim nic konkretniho, pripadne idealni kliniky jsou s ordinacnimi hod.i o vikendu a pohotovosti
 @lca 
  • 

Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(4.6.2009 20:50:53)
ano ve Strašnicích je dětský dům zubní péče.
mohu doporučit.
chodím tam s oběma holčičkama a super !!!!!

užasný doktoři i sestřičky. super prostředí - dětem v průběhu ošetření a prohlídky pouští pohádky.
přímo v zubařském křesle.

opravdu doporučuji.
jdu najít kontakt.
 @lca 
  • 

Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(4.6.2009 20:52:18)
kontakt - http://praha10.pekarek.eu/

jo a je to normálka na pojištovnu.
je se proplácí nadstandartní plomby atd. ale,ty si dát nemusíš když nechceš.
 Andrey 


Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(4.6.2009 20:59:17)
jeee diky, mrknu na to...jeste dotaz nevis zda provadeji osetreni v anestezii nebo proste nejakem oblbnuti? to unas asi bude treba :-(((
 @lca 
  • 

Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(4.6.2009 21:05:43)
tak to nevím.
to jsem nezjištovala - naše holky jsou naštěstí ok a strach nemají.
ale,myslím že jsou hodně vstřícný.

my chodíme k paní doktorce Bussový a ta je fakt super.
povídá si s nimi - pustí jim pohádku,ukáže jim vše - takže u nás to proběhlo v pohodě a i malá byla naprosto v pohodě
 Andrey 


Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(4.6.2009 21:12:06)
malemu prave trhali zoubky v motole..vylomil si je..ackoliv az ted si rikam jak to bez rtg poznali..to je jedno..trvala jsem tenkrat na uspani to mi dr. vymuvila..no zazitek hrozny..lituju stale ze mi to dr vymluvila..syn od te doby k lekarum nechce vuubec ..natoz k zubari :-(
 @lca 
  • 

Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(4.6.2009 21:17:22)
to je mi líto.
to je opravdu děsný zážitek. chudák malý.

no zkus to tam. jsou opravdu moc fain.
řekni jim i svou zkušenost - třeba něco vymyslí.
 KMih 


Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(4.6.2009 21:58:58)
Tak na kliniku se také připojím jen s pochvalou. Synkovi je 28 měsíců a nedávno jsem s ním absolvovala vrtání stoličky a dělání plomby. Před výkonem dostal oblbovací prášek a za půl hoďky měl vysmátou "opičku" a ze zákroku si vůbec nic nepamatuje. Chodíme k mladšímu Pekárkovi a ten je hodně super. Pohádky sice nepouští, ale hezky si s prckem povídá a ukazuje mu co má za nástroj a co bude dělat. I se nechá zlehka kousnout = otlačené zoubky na prstě, přeci jen nějak tu tlamičku musí držet otevřenou.
 Iveta MAcečková 
  • 

Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(12.7.2009 14:50:03)
Mám vnučku,které jsou dva roky a dcera shání dětského stomatologa.Bylo by možné napsat kontakt na vašeho,zaujal mě váš příspěvek
 Káťa+2 Škubánci 


Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(4.6.2009 22:15:19)
Také chodím s oběma dětma k dr. Bussové a řeknu ti, že pokud by brala dospělé pacienty, tak tam jdu!!!
Karolíně trhali 6 zubů a dělali zubní náhradu, takže jsme si užili, paní dr. také, ale ona je naprosto úžasná, trpělivá, perfektní.

Kluk ok, jen ho čekají pravděpodobně v budoucnosti rovnátka, ortodont dochází 1x v měsíci, takže jsme ani nemuseli nikam jezdit, prohlédnul ho rovnou tam.

Jsme tam velice spokojeni!!!!

Dá se tam parkovat!!!

Je to na pojišťovnu!!!

Přijímají nové pacienty (alespoň před půlrokem ještě ano)

Prostě samá chvála :-)
 Amálie00 


Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(5.6.2009 8:17:26)
Tak já se přidám s chválou, také chodíme k pani doktorce Bussové a i se nechal v klidu prohlédnout roční syn, i čtyřletý, kterému loni vrtali 6 zoubků (jiná pani zubařka), takže bych se nedivila, kdyby u zubaře pusu neotevřel...
Nové pacienty brali i cca před měsícem~g~
 petra.natali 
  • 

Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(14.1.2011 21:47:40)
Připojuji se k diskuzi po dlouhé době ale poprosím třeba mi nějak pomůžete mám problém s 3 letou dcerou zubař nás poslal do motola na trhání 5 zoubků po anestezii ale jejich čekací doba je půl roku. CHci se zeptat nevíte něco bližšího o této klinice zda se tento výkon platí a jestli nevíte kolik?
 Anni&Annika 


Re: Dětská zubní klinika - Praha 

(15.1.2011 13:51:48)
Petro.....nestacila by ten zubni dum pece, jak chodime my? K Pekarkovi? Vim ze tam jednou byl chlapecek, co mu taky trhali tolik zubu....davali mu pred vzdy tabletku /asi 350kc?/ a chlapecek sice brecel, pak to ale vsechno cestou domu zaspal a vubec nic si pry nepamatoval....ona ta tabletka jakoby dite odlbne......ale nedelali mu vsechno najednou, ale postupne.....zkus jim tam zavolat a poptat se, treba by ti poradili i neco lepsiho...preji hodne stesti....~x~

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.