| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

  (?)
 Názory 110 z 35435  [Dalších 35425 >>]
Barbs 134888
19.1.2019 12:18:59
Parmezánko, to mě mrzí, musí být hrozné, když se to opakuje. Ještě že jste se dočkali~;((
Já jsem taky netrpělivá, ale bojím se to uspěchat, už tak mám na děloze jizvu po 3 SC, ještě do toho přidat revizi~a~ Tak se mi to vleče a mám dilema. Za pár dní jdu k doktorovi, třeba to dokáže podpořit nějakou medikací a pak už to vzdám. Moc doufám, že se čtvrťátka také dočkáme~s~
parmezánka 139702
18.1.2019 13:18:13
A byla jsem teda oba případy jen na otočku, ráno příjem, po obědě odchod domů.
parmezánka 139702
18.1.2019 13:16:48
Já jsem měla zamlklé v 7. týdnu, nebylo vidět srdíčko, tak jsem šla na revizi, počkali jsme 3 měsíce a opakovalo se to samé - v 8. týdnu zase nebylo vidět srdíčko, dr. řekla počkat delší dobu, takže jsme počkali 4 měsíce~:-D a pak už to konečně vyšlo. Taky čtvrťátko~:-D
Já bych teda nevydržela čekat vlastně to zdržovat, jsem děsně netrpělivá, vše chci hned. A to teda vždy a všude~f~~f~~f~
Barbs 134888
17.1.2019 12:17:44
Taodvedle děkuji, to je od tebe milé~;) Občas tě čtu a máš moc příjemně jasné názory i sebevědomí, věřím, že jsi spoustě lidem sympatická a hned tak něco tě nesemele~g~
U nás puberta ještě nezačala, nejstarší (AS, mimořádné nadání) má teprve 9, ale začíná to být sranda už teď. Nedávno ve škole zahlédl napsanou vulgaritu, drželo ho to týden, vymýšlel způsoby, jak to vyslovit bez trestu ("a maminko, vadilo by, kdybych to slovo kun-a napsal pozpátku?") Mladší zdraví bráchové s ním drží krok, umí zlobit i mnohem víc. Ale stejně jsem nějak nastavená, že jsou to moje štěstíčka. Hrozně mě to zamlklé těhotenství mrzí, snad to vyjde příště...
Žžena 83005
17.1.2019 11:31:18
Pro mne bylo velkým argumentem proč NEjít na revizi to, abych si tu ztrátu mohla odžít v klidu a soukromí. A nemuset do špitálu, prožívat ty chvíle v tom cizím prostředí.
Žžena 83005
17.1.2019 11:28:22
Souhlasím. Za mne aspoň zkusit nechat tělo si poradit. Pro mne to byla svým způsobem obohacující zkušenost, získala jsem větší důvěru ve vlastní tělo.
Co zkusit kontaktovat třeba někoho, kdo se zabývá bylinkami, nechat si doporučit čaje, kterými se to dá podpořit? Existuje řada osvědčených "ženských" bylin pro různé účely; maliník, kontryhel atd., každá má svoje konkrétní využití, třeba by poradila komunitní (ne nemocniční) porodní asistentka.
Milá Sally... 139831
17.1.2019 0:16:11
Ani nevím, jak se to stalo ;-) - ve 42 jsem čekala mé páté (7. těhotenství). V plánu určitě nebylo, ale když mi život předtím 2x vzal (rozuměj - miminko), brala jsem to jako dar. A je to dar, tohle dítě je opravdu za odměnu. Myslím, že ve tvém věku, klidně třeba i za 5 let, si miminko můžeš dopřát. Moc držím pěsti!
Sněhulka a sněhuláčci 99425
16.1.2019 12:08:14
To jsem si také říkala, už jsem začínala být nervózní, kdy to tedy přijde. Ale zase mi přišlo škoda, když už jsem nešla na zákrok rovnou, tam jít po tom "neúspěšném" čekání, když by třeba stačilo už jen pár dní do potratu.

Je to podle mého názoru správné rozhodnutí, komplikace samozřejmě mohou přijít vždy, i po zákroku, i bez zákroku - ale zde je dle statistik WHO riziko komplikací nižší. Snad tě nepotkají. Držím palce, ať je to brzy za tebou a dočkáš se zdravého čtvrtého miminka! Mít tolik dětí je paráda!
Barbs 134888
16.1.2019 9:54:42
Asi je to dost nevyzpytatelné... Lépe se na nic neupínat:-)
Barbs 134888
16.1.2019 9:52:05
Děkuji:-) Péče o rodinu je fuška, ale je to pro mě ohromně smysluplná aktivita, jsem do svých mláďat zamilovaná jako zvíře:-) (I když je u nás samozřejmě občas hlučno, jsou to 3 divocí kluci). Pracuji po většinou z domova, všechny argumenty proti jsou překonatelné - tak už zbývá jen to štěstí. Doufám, že budu žít do 90 a léty hnízdění mi nic neuteče:-)
 Názory 110 z 35435  [Dalších 35425 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.