| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Dlouhodobé snažilky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2318  [Dalších 2298 >>]
Lindusa+ Samuel 15512

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:39:01
Koukám, že dítě chytrý a já osel - paní se ptaly, nikoli praly - a nasmáli se paní i manžel, takže tam mi to měkké i snad projde :-) No já bych do školy fakt už nemohla!!!
Farah 15396

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:38:40
Malinko - dost na tom, že na hřišti obšťastňuje děti svými znalostmi o genitáliích holčiček a chlapečků - některé maminy se na nás dívají všelijak... :-D Jenom čekám, kdy venku předvede svou oblíbenou hru na těhotenství (dává si balón pod tričko), porod (heká, funí, tlačí) a kojení...

Lindusa+ Samuel 15512

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:37:46
Farah - můj poslední zážitek z obchodu - na celý obchod řinčivým hláskem : Maminko, pročpak ten pán smrdí? On se nekoupá???

Ráno odcházím - a Sámule mi říká : Maminko, a přines mi dárek - gigantickej!

Takže to znám, teď má manžel dva týdny dovči a vyřizuje s ním něco na úřadech - a je to záitek neuvěřitelnej :-) Paní na katastrálním úřadě se prala manžela, jestli chce účet za výpis - a manžel říkal, že ne - a ze spoda se prý ozvalo: ale já účet chci!!! Paní se prý dost nasmáli :-))

Takže Markétce pohlazení - a Ty se nemáš co stydět, že chodíš pěkně k lékaři ~j~
Lindusa+ Samuel 15512

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:34:28
Malinko, naši chlebodárci fakt asi radost neměli , to je fakt :-)
Add otázky -já vím, já vím - ale otázky jsem čekala trošku později, nějak je to síla. Ale Sámule je prostě Sámule, no - zvykám si- už jsem přežila období zdrobnělin, obobí neustálých básniček a říkadel - teď máme znova říkanky a verše - ale už nějak snesitelně, přecházíme do obobí otázek a vyprávění - je to s nima sranda - s prckama :-D
malinka 17620

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:33:25
Fara šikulka. Pročpak by všem nepověděla takovou novinu?~k~ Musí se přeci podělit o takovou zprávu ~k~
Farah 15396

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:31:03
Kisi R^

Koho bychom ještě vytáhly z pelechu? Dívám se na kontakty ICQ a zeleně vidím už jen Senedru... :-)


Lindi - jojo, taky celý den poslouchám podobné průpovídky. Ale nejhorší jsou ty její hlášky mezi lidma - minulý týden jsem jela trolejbusem na gyndu a M. celou cestu (cca 20 minut) všem cestujícím hlasitě oznamovala, že jedeme do nemocnice a maminka tam ukáže panu doktorovi prcinku... Uáááááááá - no trapas! Si musím začít dávat pozor, jaké informace jí budu poskytovat :-D
malinka 17620

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:29:36
Linduš tohle jsou ještě slabé odvary z toho co tě ještě čeká. Já včera řešila výrobu skla, dnes zas jak se střílí ledvinové kameny...A to má synáček 6let
malinka 17620

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:26:47
Farah, ale před 3-4 lety z nás neměli moc velkou radost naši chlebodárci~k~
Lindusa+ Samuel 15512

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:26:21
Malinko, jojo - já jsem tu pravidelně :-)
Odreagování z práce je pohoda - ale do hlavy mi nic neleze - já naposledy chodila do školy, když jsem otěhotněla- nic moc. Prostě u mě to skončilo promocí - a hlava vypla.
Už nestíhám ani odpovídat Samovi- normálně pohádky večer jsou pro mě peklo- a maminko, co je to na mezi, co je to sedlák, co jsou to chasníci ...... Bože , proč někdo nepíše pohádky nějak normálně :-)
malinka 17620

Re: Ahoj:o)

13.3.2008 22:24:03
Kisi i ty? No to je super ~k~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2318  [Dalších 2298 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.