| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2008

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 36710  [Dalších 36700 >>]
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Re: Hezký večer

7.10.2008 8:09:51
Ambro,holky jsou od sebe jen 2 roky a 4 mesice,Helenka je prosincova.Navic od roku a pul uz pres den nespi,takze nemam ani tu hodku poo,kterou maji jine maminy na domaci prace.Ale neni to zas tak hrozny.Ty pocity,ze starsi zanedbavam,mam taky.Ale ona je docela kreativni a vydrzi si chvili hrat i sama.Zas si myslim,ze se mi to brzo vrati v tom,ze se holky zabavi spolu a cim mensi je jejich vekovy odstup,tim lip ~s~
Ja obdivuju zase maminy tri a vice deti ~k~
Vokounka 87725

Re: Hezký večer

7.10.2008 0:04:44
Ahoj Lilly,
máš holčičky tři roky od sebe.Já starší kluky taky tak.Pamatuji si,jaký to byl zápřah věnovat se plně oběma.Když menší usnul na chvíli, tak honem se starším něco lepit,stříhat,číst si,hrát,atd.Abych se aspoň chvíli věnovala jen jemu.Dokud byl jedináček,věnovala jsem mu veškerou energii a pak, když se narodil mladší, už to samozřejmě nešlo a já měla vůči němu často pocit dluhu.No,já vím, že to je normální,ale stejně mi to bylo líto.A pak i na druhou stranu,k mladšímu.Časem jsem se trochu zocelila.:-)
Máš můj obdiv,že ještě jsi schopná večer dělat.Já jsem už grogy.Co neudělám přes den,doženu druhý den.Nebo třetí, čtvrtý...~;)
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Re: Hezký večer

6.10.2008 23:47:15
Tak to ja,kdyz vecer natankuju plnou(Viky prestava rvat a usina),je deset hodin a ja zacinam s domacima pracema - zehleni a podobne radosti ~j~ A ja pak chodim spat o pulnoci.
Kez by usinaly driv a ja mela chvilku casu pro sebe ~g~
Vokounka 87725

Hezký večer

6.10.2008 22:14:42
Děkuji za uvítání,
Ferda bylo pracovní jméno v těhotenství a už mu zůstalo.Ale jmenuje se Toníček:-)
Já taky pravidelně chodím cvičit,jestli se tedy dá břišním tancům říkat cvičení.
Mám šátek s penízky co krásně cinkají když se natřásám v rytmu šimi.A hlavně mám z kojení o dvě č. větší hrudník,takže mám s čím třást~;)
A když už jsem u toho vytahování, tak ( považte!) mám za sebou koncert, kina ( Mamma mia - super film,doporučuju )i posezení s ost.babama v blízké hospůdce.
Večer prostě Toníkovi natankuju plnou,předám do otcovské náruče,větší už mne tolik nepostrádají a tradá tři hodiny štěstí pro mně.
Ale už se prostě těším,až nebudu jediný zdroj potravy.
Jinak přes den mám docela šrumec hl. odpoledne.Vyzvednout děti,kroužky,úkoly,atd,atd..
Ale je fakt, že je pro mne největším pomocníkem, že mám k dispozici auto.To je prostě nebe a dudy,když jsem bez něj na první mateřský stihla tak třetinu všeho.Zdravím.
Martina a Kryštufek 10.04.08 81089

Ahoj Holky

6.10.2008 21:12:05
Ahoj Holky,
Tak koukam,ze mame novou maminku.Vitam te tady.
My se pretacime,hezky papame ,zoubek zatim nemame a v patek nam bude 6 mesicu.
Nevim jak s tim Prevenarem,jestli jo,nebo ne.Poradite mi?
Jinak kazde pondeli mam chvilku pro sebe a chodim cvicit aerobik a je to fakt super.Odpocinu si a jeste delam neco pro sebe.
Co vy?Chodite take nekam?Nebo treba si nekam sednout?Jo a o vikendu jsme byli s manzelem na oslave,tak to bylo taky super.
Hezky vecer.papa
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: Můžu ještě k vám?

6.10.2008 20:20:14
Ještě jsem zapoměla,

Pěkně kecáme, jejeje a gagaga a spoustu dalších no prostě ženská, ikdyž Lenička takhle ukecaná nebyla. ~;)R^~s~
Jana+Lenka00+Julie 24.4.08 79751

Re: Můžu ještě k vám?

6.10.2008 20:16:06
Ahojda Ambro vítám tě také ~;).
Super je nás tu čím dál víc.

No tak výkend dopadl dobře, naši vpohodě a děda nakonec celkem taky. Mamča bylo dobře a odpoledne jsem šli na procházku a taťka si stále choval Julinku a blbnul s Lenčkou. Jen mě včere opět chytil žlučník moc pěkná kolika no takže noc bez spánku, ještě že má manžel odpolední a já mohla dopoledne aspoň trochu spát, ale úplně jsem se z toho dostala až před chvilkou. ~:-©

Ambro vím jaké to je mít takového malého puberťáka Lenička chodí do druhé třídy a taky to sní pěkně už mává, no jsem zvědavá jaký to bude až bude mít opravdovou pubertu. ~j~

Julinka se včera konečně pořádně přetočila a hned zase zpátky, no samo když tady byli naši a dneska to udělala opět několikrát takže super. R^ ~:-D mám radost. Zoubky u nás zatím nic.
Lilly+Helenka05,Hedvika08 32003

Re: Můžu ještě k vám?

6.10.2008 14:18:25
Taky zdravim Ambru a Ferdu (to je Ferdinand?po kom?)
Pokud jde o kino,tak jsem nevidela 4 roky film jinde nez na PC nebo v TV ~Rv Ale v pauze pred 2. mimcem jsem stihla 1 koncert ~k~ Ted to vidim zas tak nejdriv za rok.
Helenka nam z gauce spadla dokonce 2x a to u ni pokazdy byla hora lidi,takze jsem si myslela,ze ji nekdo ohlida ~f~ No,poucila jsem se.Hedvicka zatim nespadla,ale ceka to,myslim,kazde dite,nejpozdeji v dobe,kdy se bude ucit chodit ~j~ Helenka mivala hlavu samou modrinu od sprusli postylky a detske ohradky.Drevo je holt tvrdy material ~k~
U nas pokud jde o rymu nastal obrat,a sice Helnku ryma opustila,ale zavitala k Hedvicce.Ta mela byt ve ctvrtek poprve ockovana (mame odklad),takze asi nebude.Jeste pockam,co zitra a pak zavolam MUDr.Helenka se ze vsech nemoci vzdy zazracne vykrese.Jeden den ji teklo z nosu,druhy den mela 38 horecku,prelecili jsme Nurofenem a treti den uz nic.Vecer pred spanim trochu pokaslava,ale jinak je OK.Nechapu.Ja kdyz mam rymu,mam ji tyden.
Matinka79 87652

přivítání

6.10.2008 13:06:38
ahojky Ambro vítám tě. tak to máš doma veselo. a Chápu co prožíváš. Já jsme také doma ač vedu kroužek a ječtš vozím dceru na její dva tak mám svého skoro půlročního prdelína stále u prsa ~:-D Manžel pohoda pohlídá, ale ono jako není jak když zatím jen kojím.

Ovšem premiera bude na volby budu sedět v komisi. haha ta si to užíjí děti s tatinem.
JInak mě spadl Mišák asi před měsícem a to sám vyklouzl z lehátka a na sezení tak se předkláněl a až se vyšoupl a šu kutulilů na zemi. nicmu nebylo pohoda. Je moc divoký. Ov dčerejšího dne pochopil naco jsou kolínka a občas se pěkně popoleze.:-), ale je to namáhavé.


JInak jdeme do poradny ve čtvrtek, snad budeme mít 7kga máme asi 73cm takže to bude dobré. vemu s sebou i NIkol.

Tak zatím čuaky jdu relaxovat~:-D~:-D~:-D
Matinka79 87652

přivítání

6.10.2008 13:06:05
ahojky Ambro vítám tě. tak to máš doma veselo. a Chápu co prožíváš. Já jsme také doma ač vedu kroužek a ječtš vozím dceru na její dva tak mám svého skoro půlročního prdelína stále u prsa ~:-D Manžel pohoda pohlídá, ale ono jako není jak když zatím jen kojím.

Ovšem premiera bude na volby budu sedět v komisi. haha ta si to užíjí děti s tatinem.
JInak mě spadl Mišák asi před měsícem a to sám vyklouzl z lehátka a na sezení tak se předkláněl a až se vyšoupl a šu kutulilů na zemi. nicmu nebylo pohoda. Je moc divoký. Ov dčerejšího dne pochopil naco jsou kolínka a občas se pěkně popoleze.:-), ale je to namáhavé.


JInak jdeme do poradny ve čtvrtek, snad budeme mít 7kga máme asi 73cm takže to bude dobré. vemu s sebou i NIkol.

Tak zatím čuaky jdu relaxovat~:-D~:-D~:-D
 Názory 110 z 36710  [Dalších 36700 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.