| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 13601  [Dalších 13581 >>]
Rybka, kluci 2/00, 4/04, 8/07 5257

krásné ráno

7.10.2008 7:41:18
dnes šel do školky DH a i Bořka za chvíli odveze do školy, takže už tu sedím. Tedíček ještě spinká, vždy se budí tak v 7h, no nevím, co se děje,

no už jedou do školy a prcek vstává, takže půjdem krmit atd.

jen to dopíšu~:-D

Lili. krásný fotky, ty punčochy z loany máme taky, jaký jsou jablíčkový nebo aloe vera??~j~

a přeji Kubíkovi a Lubíkovi vše nej ke 14 měsícům!!R^R^ strašně ten čas letí, že.~;((

Zuzáku. foukám Nelince na prdelku snad mast rychle zabere, já s tím zkušenosti nemám, děti nebyly nikdy opruzený, jen Artur při brochitidach.~Rv

a mdál hosip.~k~

takže všem přeji hezký úterý.~:-D
Máňa * 48715

Re:

7.10.2008 7:20:22
Dobré ráno.
Kelímky jsou u nás naprosto nej nej hračka, kulaté má doma a asi budu muset koupit nové, už jsou takové jeté, hranaté jsou v Brně, doporučuji.
Svatava spí už přes deset hodi bez probuzení, sláva sláva ~:-D (Užiju si ještě pár nocí klidu a pak jí seberu dudlík ~j~)
Betulina 31090

Re:

7.10.2008 0:07:50
Beebie, my máme ty zasunovací kelímky jak hranatý, tak kulatý. Teda hranatý jsou asi u mámy v ředitelně, ale u Viky je to moc oblíbená hračka. V Ikee je mají i propracovanější. http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/80021008 Ty Viktorku taky baví (teda jestli jsi myslela tohle)
Betulina 31090

Re:

7.10.2008 0:04:41
to teda jooo. tak hrnek taky dobrý, lepší než drátem do oka.

a co ty tady?? Nechtěla sis jít konečně dřív lehnout? ~j~

Manžel sosnul film Sex ve Městě, tak možná ještě budem čučet. Nebo si to nechám na zítra a už asi taky zalehnu.


tak dobrou s kobrou
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re:

7.10.2008 0:04:35
Chci pro Honzulku takové ty kelímky co se skládají do sebe/na sebe do vody/na písek, ale asi mrknu do obchodu, to by se mi s poštovným nevyplatilo, leda bych brala víc hraček:-) Někde to viděl a hrozně si s tím vyhrál a dá se to dát do kočáru a vzít na písek, minule mi na hřišti zdrhnul na písek a já neměla ani bábovičku, nepočítala jsem s tím a pak tam holčičkám kradl kyblíčky :-)
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re:

7.10.2008 0:02:27
Holky ahááááá, no já si říkala že to asi nebude jednoduchý, jinak by tam objednával každý sám... a asi jsem to fakt blbě pochopila, já jen, že jsem tam už nenašla za 36...ale i se zvýšil kurz :-(

Betul jj., mám někde v pobočce k vyzvednutí hrnek M bank :-D za asi 3 doporučené lidi...a to se vyplatí!!!!! ~:-D~:-D~:-D
Betulina 31090

Re:

6.10.2008 23:51:20
ještě jsem chtěla Beebie, dostala jsi nějaký dárek za to, že jsem se u mBank zaregistrovala jakoby na tvé doporučení? :o) vyplnila jsem tam tvoje t.č. :)
Betulina 31090

Re:

6.10.2008 23:47:26
Beebie, myslím že jsi to špatně pochopila. Ta paní začala nové objednávky přijímat až dneska. Tím 6.10. myslela, že začne přijímat nové objednávky a ne že končí další kolo.. A že zvýšila kurz.. no ono se jí najednou poslední den v září nahrnulo strašně moc zájemců a tak možná to taky přispělo.

Jaké jeudítko máte vy? Tyka to Little Tikes auto sklápěčku?


jinak chtěla jsem si zkusit objednat Next sama a neposílají do ciziny ~Rv Možná by šlo domluvit se s někým kdo tam žije, že by vyzvedl a poslal dál, ale to nevím jestli by se vyplatilo s poštovným jak z nextu do UK, tak pak sem a ještě něco třeba dát člověku za ochotu.. Myslela jsem na to, už jsem i kontaktovala kamarádku, ale nakonec jsem stejně objednala sama
Sluní* 30068

Re:

6.10.2008 23:29:49
Beebie, já se na ten next kdysi dávno koukala a snad musíš mít trvalé bydliště v UK...

Taky jsem si tak před 15 lety vyrazila přední zub při sportu, teda né úplně jako Beebie, ale kejvací byl hodně:( Mám ho lehce tmavší, kdo to neví, tak to nepozná.

Ještě něoc jsem chtěla, ale hosip..

tak dobrou
Beebie+Honzík 09/07+Luci 06/10 59429

Re:

6.10.2008 23:23:40
A já si vyrazila kdysi při sportu už "dospělý" zub, jedničku nahoře...dali mi ho zpátky, byl černej, a nakonec se nějak chytil nebo co:-) Ale stejně je mám teď vepředu olámaný, i když jím vitamíny...
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 13601  [Dalších 13581 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.