| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 2610  [Dalších 2600 >>]
Zdenda , Eli a Zdenda 74211

Re: Krtek

7.10.2008 13:21:46
pardon typy
Zdenda , Eli a Zdenda 74211

Re: Krtek

7.10.2008 13:21:22
teda já jsem snad jediná, co používám fusak ještě po nás klasickej modrej většinou a s beránkem uvnitř, pak mám teda od přítelovy švagrový takovej šusťákovej s mělým beránkem vevnitř, ale je jako ty starý tipy
Ema + 2 56937

Re: Krtek

7.10.2008 12:23:17
Kačul, díky za doporučení! Tak to do něj půjdem, stejně využijem i na druhé bude-li ~;)
Zdenda , Eli a Zdenda 74211

Re: Krtek

7.10.2008 12:03:02
ahojky, no hele od přítele z práce taky strašně dlouho jejich malá nekakala, ale pokud neměla bolení bříška, tak jim dr řekla, že má dobrý trávení když je teda kojená a že je to normální, my teda večer řvávali a tak jseem myslela že jí bolí bříško a kakat jsme ji tak nějak pomáhali
kaculaj 53510

Re: Krtek

7.10.2008 12:02:59
Ahoj Emo-já mám tento fusak a zrovna včera jsem ho prala a malou do něho zkoušela nasoukat-a v pohodě. Byla jsem s ním loni a budu snad i letos moc spokojená-můžu ti ho jen doporučit~;)
tak a teď mám chvilku a jdu něco dočíst~:-D
Ema + 2 56937

Re: Krtek

7.10.2008 11:31:12
Ještě jsem se chtěla zeptat,jestli některá nemáte fusak combi 3v1 od Emitexu, jestli je dost velký ještě i na letošní zímu? Já loni měla po neteři takový malý a teď se chystám koupit tento, jen teď trochu váhám jestli ho ještě využiju?
Ema + 2 56937

Re: Krtek

7.10.2008 11:28:47
Ahojky,
Luci, právě mi kamarádka říkala, že její 8 týdenní holčička nekakala už 17 dní (taky kojená) a že jí dr. říkala ať zatím neplaší, že prý tak 20 dní ještě jde.. ale je to síla!
Krtek v ZOO je taky náš oblíbený díl ale vede Krtek a autíčko! Míša právě by vydržel i hodinu, má na youtube oblíbené různé klipy plus ten krtek, sedne si do křesílka a poroučí si, co chce zapnout. Právě je to taky velký posun, dřív vydržel jen u znělky a už lítal. Samozřejmě ho nechci moc zvykat, ať z něj není závislák, ale když ono je to těžké nevyužít, zvlášť když vstane před šestou, zapnu pohádku a můžu ještě chvilku ležet~;) A taky věřím, že to bude podobné jak u Lindy, že prostě ho to zrovna teď baví, ale brzy třeba nebude, jako spousta dalších věcí..
luci07+M 3/07+M 9/08+ A 12/12 58392

Re: Krtek

7.10.2008 10:57:10
Holky jen se v rychlosti hlásím po kontrole u Dr. Max má už 3950g a je OK. Další kontrola zase v pondělí. Jen týden nekadil, což je u kojených dětí ještě v normě, ale jestli se nevykajdí ve čtvrtka, tak jedem znovu asi nás pošle na UZ. Tak budem páčit hovínka, snad to půjde. No snad budu mít přes den chvilku a nakouknu.
Zdenda , Eli a Zdenda 74211

Re: Krtek

7.10.2008 9:25:41
no tak u nás krtek teda nějak moc nejede, chvilinku jo a pak nic, u nás je telka zaplá celej den, tak sleduje reklamy a pak občas se zakouká na něco co je v telce, ale jinak teda nic nás moc nebaví ani hračky dlouho ne, spíš nejradši zkoumáme nový věci
bobysek2 43213

Re: Krtek

7.10.2008 8:38:40
Hoj, tak u nás teď krteček také frčí a to hlavně díl Krteček v ZOO. U toho a u Teletubbies chvilku vydrží (asi cca 3-5 min max). Začlo to ale až teď. Dřív nevydržel u ničeho v TV ani na PC ani 30 sekund. Skallko, hlavně držíme palečky, ať už je to jen lepší a lepší a ať Ti malej hezky papá.
 Názory 110 z 2610  [Dalších 2600 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.