| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 63130  [Dalších 63120 >>]
Luci+Luk 44497

....

2.12.2008 23:08:51
Bohemi,já bych řekla že bude konkurovat Makru..Je prostě božská,ta naše Blanka~t~

Holčiny,já tase nějak nemůžu spát.Normálně asi mám nějaké halušky bo co.Před dvěmi dny jsem si nasadila naušnice,které jsem si sundávala před porodem a nějak za ty dva roky jsem si je nenasadila.No a ejhle první den mne děsně bolela hlava až jsem se málem pob..! Bylo mi děsné horko a celou noc jsem měla otevřené okno.Druhou noc mi sice bylo fajn,ale nemohla jsem zabrat-něco neurčitého mi furt vadilo.Pak jsem se ve 4 ráno probudila z ničeho nic jsem vstala,sundala naušnice a vytuhla jsem do vteřiny a vstávala jsem až ráno po deváté.Teď je nemám a cítím se fajn.Je možné že je to z těch naušnic? Jsem z toho nějaká zmatená~a~
Salma 74369

Re: Usínáček

2.12.2008 22:39:43
Ahojky holky prosím kdyby jste někde viděli usínáčka dino, tak mi prosím napište. Moc ho sháním pro syna. Děkuji Lucka a Dominik - salmaluci@centrum.cz díky.~:-D
23.2čarodějka+Dany+fazolka14 43183

Re: FIALL

8.10.2008 22:13:48
Blani dyt jsem ti psala ze bychom mohli Lucinku prepadnout :-) njn to je tim ze me nikdo necte ~;((

Luci to jo u nas bylo taky.. parad peknej.. a pry to ma byt i pristi tyden tak jsem zvedava.. a o Zubakovi mi ani nemluv mela jsem tam byt pred rokem a jeste me tam nevideli.. ted uz maem konecne termin pro Danecka .. do ted meli porad plno tak jsem zvedava zda pusinku otevre nebo ne..

Milfi njn co cekat jinyho .. ale tak aspon sis odpocinula R^

Thery ono si nevyberes, ja se s babickou nestacila ani rozloucit.. jela do nemocnice ze se ji udelalo hur .. a po par dnech nam volali ze umrela.. uz mi zustal jen jeden deda a tomu je 85 .. kdyz jsem byla mladsi bala jsem se strasne toho az mi jeden z nich umre.. ale postupem casu si clovek uvedomi ze to musi prijit.. drzte se
Blanka a Kubíček 53978

FIALL

8.10.2008 20:10:15
málem bych zapomněla, klepaly se vám skleničky???? Tady slyším, že na chebsku se zemětřáslo a docela dost.....
Blanka a Kubíček 53978

Luci

8.10.2008 20:09:11
- lehký nelehký, já jsem prostě lempl na ruce~:-D~:-D
Já tak bábovku, perník, bublaninu, nebo buchtu s ovocem a želatinou, můj vrcholový sport jsou Míša řezy~:-D ---jooo, anebo Krtkův dort Doktora Oetkera~:-D~:-D
Hele, neříkej 2x, k Trutnovu to není taková dálka, já bych si cestou skočila nakoupit k polákům - ale za dort bych platila penězi, Passátka opravdu pořád máme, manža se ho nakonec nevzdal, ale je to tak 3 neděle ho nabořil, couval a "přehlídl" strom.... HAHA...~:-D
23.2čarodějka+Dany+fazolka14 43183

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 22:30:29
Thery snad vymyslite nejaky fajn misto kde se o babicku dobre postaraji.. asi bych se bala kdyby byla doma ze se pokusi o to same znova

BLANI hele tak se seberem a zajedem za Lucou .. stejne ji to uz dlouho slibuju pokazde sme se minuli..

Luco v sobotu sme byli kousek jeli sme se podivat do Kuksu na Huberta byla tam nejaka akce.. tak bych mohla Petu premluvit a ze bychom nejakou nedeli brachu odvezli az do Trutnova a stavili se co ty na to ? ~;)

Koukam ze uz shromazdujete darky.. ja kazdym dnem ocekavam balicek se skakacim oslikem.
Luci+Luk 44497

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 22:02:08
Blani~:-D~:-D~:-D~:-D~:-D~:-Dtak to z tebe rozhodně já neudělááááám..Když ono je to vážně lehký~:-D No já bydlím u Trutnova,tak že to asi nedopadne~;((~;((,max že by jste přijeli Passátkem a rovnou mi ho za ten dort nechali,pak už by jste ten dort samozřejmě platit nemuseli~:-D~:-D~:-D
Fiall+3 61697

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 21:44:55
Ahojky, jen nakukuju, nějak moc nestíhám,
MILFI, THERY posílám pohlazení a spoustu síly, nějak se ty špatné dny překlepat musí.

Tu je prý dobře, ale moje pocity tomu neodpovídají. Ale ono se to zlepší.

Tobísek je kouzelný, nějak víc si ho užívám a hlavně těch chvil kdy se mazlí a je sluníčkový.
Ale to všechny znáte, vždyť máte doma stejná sluníčka.

Dort asi budu dělat, ale nevím jestli se povede.
Tvar nevím, snad mě něco napadne.
Blanka a Kubíček 53978

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 21:30:19
THERY a MILFI - posílám hodně síly, Vám i těm ještě nenarozeným mimískům, protože to prožívají s vámi, tak se holky držte!!!!
Blanka a Kubíček 53978

Re: jedna podzimní z výstavy dýní

7.10.2008 21:28:27
LUCI - hele, nech si toho s těma dortama joooo... nebo ses rozhodla udělat ze mě zamindrákovanou kuchtu, co už v životě nevezme do ruky vařečku??? Coooo...????~:-D~:-D No motýl je absolutně mistrovský dílo!!!! Kdeže to bydlíš??? Aspoň přibližně... byla bych zákazník, hned na Kubáskovy narozky!!!!!!
 Názory 110 z 63130  [Dalších 63120 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.