| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2006

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 28265  [Dalších 28255 >>]
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128

Re: Re: Re: Re: ahoj

31.8.2006 23:58:50
Pavlínkám vše nej k svátku hlavně zdraví a hodné dětičky.

Holky tak jsem tak trošku a nenápadně a z nudy listovala zpátky a dostala jsem se na samý začátek naší diskuze.Chtěla jsem totiž vypátrat kdo z nás teď momentálně trvale přispívajících byl zde jako první a tudíž s námi oslavil rok.

Tak Petule byla jsi to ty.Přišla jsi sem 29.8.Pak den na to přišla Helča,další den a tudíž dnes je to rok Radka.Jinak před Petulí byly i jiné těhulky ale ty už k nám nechodí což je škoda.

Kdepak máme třeba takovou Jolynku s dceruškou Andrejkou párkrát myslím tu byla po porodu a pak nic.Pak jsem si vzpoměla že tu nebyla dlouho Petulaki a Hankie.No holky kde jste?
LinaJ+Radek7/04+Verunka5/06 25872

Re: Re: Re: ahoj

31.8.2006 20:39:33
Clitter, jo jo, ja jsem taky Pavlina a od toho ta predzivka Lina.:-) Taky preju vsem dalsim Pavlinkam vse nej a hodne deticky. Paja s dvojcatkama nevim, jestli je Pavla nebo Pavlina.
clitter@cácorky12/03,5/06 35300

Re: Re: ahoj

31.8.2006 20:02:27
Jé Lino ty jsi taky Pavka:) Tak samozřejmě ti taky přeju vše nejlepší a at Verunka nezlobí:)
Myki 24286

Re: Re: ahoj

31.8.2006 19:56:15
Tak jsme byly dnes s Miskou po nakupech, koupila jsem ji naprosto kouzelnou zimni cepicku s medvidkem PU, prilezitostne vlozim foto. Potom bodycka s dlouhym rukavem, teply fusakle a pyzamko. Maminka si koupila letni kalhoty, velikost mensi nez normalne mam, tak mam do pristiho leta motivaci, jen aby mi nebyly velke:-).

Tady je taky silenej vetr, ale na nakup musim. Nejhorsi je, kdyz musim proti vetru. Tak me napadlo, ze nasadim na kocar plachtu, nazuju koleckovy brusle a to bude jizda po vetru:-)

Jinak jsem se ted pekne precpala, v sobotu zacinam se cvicem, jdu na spinning, tak toho jeste vyuziju.

Misa ma taky nejaky blby obdobi. Po jidle v 6 usne, ale za hodku se vzbudi no a tak lezi tady dole, keca a vubec nevypada, ze by se chystala ke spanku. Ted zacina knourat, tak ji zkusim ulozit.
LinaJ+Radek7/04+Verunka5/06 25872

Re: ahoj

31.8.2006 19:02:02
Clitter, to prani ke svatku jsi asi nemyslela pro me, ze?:-)
clitter@cácorky12/03,5/06 35300

ahoj

31.8.2006 16:27:11
Tak poslušně hlásím že je Zuzík zdravá:) Máme 6750g ve třech měsících tohle měla Bája až ve 4měsících:)) Takže je o měsíc před Bájou:)
Kapičky sab nám dala ale říkala že je předepisuje miminkům který se ještě neumí hýbat no ale vybojovala jsem je:) Nechala jsem si ještě napsat Excipial proto´že Zuzanka je dost vysušená tak snad pomůže.

Pak jsem se stavila u kámošky má 8měsíční holčičku a 4letou cácoru takže k sobě budou mít holky blízko teda už mají:)) Nechala mi celou tašku oblečení na Zuzanku tak jsem ráda protože kdybych měla vše kupovat tak se nedoplatím. Ty věci jsou jak nový. Sice mám něco po Báje ale bohužel jsou každá narozená v jiném období takže ty teplejší věci už jsou Zuzance malý:( Možná kdyby nebyla tak velká, má hrozně dlouhý tělo. Porovnávali jsme děti u tý kámošky a ta její Michalka je asi jenom o 5 cm delší než Zuzka a to je starší o 5,5 měsíce:))

Pavlíno vše nej k svátku;) At ti malá dělá jen samou radost a at je zdravá.

Dáši tak hlavně at to malýho brzy přejde.

Zebru to bych byla rudá vzteky:( No hlavně že se nestalo něco horšího.
Karmelka 39414

Re: Re: dovolená

31.8.2006 15:12:10
no dovolená byla dobrá,ale příští rok už nechceme být ani u jedněch rodičů,i když jsou hodní,tak si člověk psychicky vůbec neodpočine.tak se nám snad podaří našetřit a někam jet.

Holky to máte pravdu,taky bych ráda viděla do hlavičky malému co si zrovna myslí.někdy je to fakt o nervy.dneska dopolko spal,ale ted už zase brečí,je u něj táta,at relaxuju tady u vás.holky díky za rady,ale ono opravdu nic nepomáhá,myslím si že asi hodně reaguje na změnu tlaku.a pak jak nemůže usnou,tak je přetažený a proto pak začne tak hrozně řvát,a pak selhávají jakékoli fígle a je to jen o tom než se uřve,jenže to vydrží třeba i 2hodiny.fakt hrůza-nejhorší je že mu nemůžu nijak pomoci,at dělám co dělám tak řve.a ted je klid,asi zabírá.kéž by ho to už přešlo-oufám že tento den není jen náhoda,že je spí.
jo a po nás to nemá,my oba jsme prý spali v pohodě a bez problémů.

Clitter ty kapky jsou dobrý my je taky používali,a jsou volně prodejné v lékárně.a dávali jsme jen 3kapky,vyjímečně 5.2x denně.

tak vypadá to že bude spát,táta houpá,tak já si jdu zacvičit,aby mi konečně slehlo břicho,vypadám totiž pořád jako těhotná. :-((
Atomic1 36442

Re: Křest

31.8.2006 15:10:27
Mluvilo se tu o křtu.Potřebovala bych poradit kde sehnat docela na rychlo křestní roušku, křest máme už tuto sobotu. Jsem z Mělníka tak jestli nevíte nějaký obchod poblíž.
Modroocka+J5/06,Š6/10+ A2/12 38805

Re: dovolená

31.8.2006 13:41:11
Hanulo, ja vim, ze je asi lepsi pozdejsi ockovani...Krest mame 10.zari. Shanim, ale porad jsem neobjevila nic, co si predstavuju:(

Zebru, 10.zari:) ted 3.zari mame ten slib manzelsky...jako obnovu teda:)
Petra + 3 35414

Re: dovolená

31.8.2006 13:35:11
kačko, to jste se měli príííma, já bych taky nejradši někam vyjela.... a hory mám moc ráda, taky v létě jezdíváme na túry.
 Názory 110 z 28265  [Dalších 28255 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.