| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 30184  [Dalších 30174 >>]
Eja+3rarášci 27242

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 21:40:38
teda tady je pusto a prázdno, holt všechny kecalky jsou na srazu,co
Jančo, nejsi tady aspoň ty ?????
Raďulka 16249

Re: Re: Re: Re: Re: Re: zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 17:13:58
Uf, sbaleno a vyrážíme...
ZAzíkovci už jsou na místě a prý lije jako z konve, to bude parádička :-)))
Bettyna+P 09/05+M 09/09 23620

Re: Re: Re: Re: Re: zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 15:52:07
Radi, díky, tady ale po slunku ani památka:-(((

Zuzko - to je mi líto, že malej přece jen ten průjem má:-(((, tak ať je rychle zase v pohodě!!!
Raďulka 16249

Re: Re: Re: Re: zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 15:45:36
Bety, Pavlínce taky posílám sluníčko, ať vám svítí na cestu...


Bettyna+P 09/05+M 09/09 23620

Re: Re: Re: zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 15:36:51
Radi - fajn nápad! Já taky ještě čekám na chlapa, sbalené už je snad skoro vše, uvidím až na místě, co všechno jsem zapomněla:-)

Pavli, taky Ti přejeme vše nej k svátku, i Tvá jmenovkyně Pavlínka:-)

venušce blahopřejeme k narozeninám a ať se má pěkně!

Ejo - pěkné fotky z narozenin, ozdobila jsi ten dort moc pěkně! A gratulujeme Honzíkovi k prvním krůčkům!!!
Raďulka 16249

Re: Re: zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 15:28:35
Pavli, užij si dneska svátek, posílám ti trošku sluníčka aspoň ve formě slunečnic...



Eji, díky za poklonu, mě to zase vždycky moc bavilo. Oddíl jsem vedla dloooouho, v práci jsem taky vždycky organizovala akce typu bowling apod, na škole školní výlety...
Akorát už vím, že se stejně nezavděčím všem, protože vždycky se najde někdo, komu se to nemusí líbit, hodit atp. TAkže s tím dopředu počítám a nemrzí mě to.
Obávám se, že budu bez panáka holky už jsou určo všechny na cestě, jen já sedím doma a čekám na manžu. Musí se sbalit a vyrazíme, cestou ještě do lékárny, protože už mám jen 3 kuličky na zoubky a malé se teď jeden klube, takže pro jistotu...
U nás už 3 hoďky neprší, super, ne?

Teď mi psala Zazi, že jsou už u Nového Jičína, tak aby tam nebyly první, když to mají nejdál :-)))
Eja+3rarášci 27242

Re: Re: Re: zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 15:20:39
úplně jsem zapomněla napsat, jak vlastně dopadlo měření na roční kontrole, takže Honzík má 8,35kg a 72cm, fontanelu má stále 2x2
potkali jsme se tam s dalšími hned dvěmi ročními kluky,ani jeden z nich ještě nezkouší samostatné krůčky (oproti Honzíkovi), jeden měl 13,5kg (fakt vypadal jak malý sumista)a taky se jmenoval Honzík a hrozně srandovně v sedě poskakoval po zadku :o)
no a pak tam byl ještě jeden Honzík, ale o 2roky starší :o)

tak mi připadá, že kam dojdeme, tak jsou samí kluci, a to se prý podle statistik rodí víc holčiček ????

jinak hlásím, že na horizontu už taky máme modrou oblohu, jde to od Ovy, tak tam už musí svítit sluníčko, ne

mno ale kecám tu sama se sebou (jako vždy), že já musím k PC sednou vždycky když tady není ani noha,chjo,
prcek spí, tak jdu dělat něco užitečnějšího
Eja+3rarášci 27242

Re: Re: zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 15:09:43
Zuzko, to je mi Tobiho líto,chudáček, Honzík měl ještě do včera taky srajdu, dietka mu už konečně zabrala, tak vím jak tím samo dítko trpí. Držím palečky ať nenakazí celou rodinu a hlavně ať se brzy uzdraví

Maky, jestli sem občas koukneš, tak tobě i Venušce přejeme s Honzíkem vše nejlepší k tomu krásnému 1.roku
Eja+3rarášci 27242

Re: zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 15:00:25
Pavli, to je fajn, že to má Vojtíšek dobré, nedávno jsem na tebe myslela, 7.měs.synovec má stejný problém, v podstatě čeká na operaci ledviny, jen mu to pořád oddalují,nechtějí tak malé mimi operovat, vždycky naplánují operaci, pak mu udělají jen vyšetření a pokud se to nezhoršuje,tak mu to zase posunou, operace ho ale bohužel nemine.No a před týdnem zase horečkoval, takže byl taky na ATB

taky ti k dnešnímu svátku přeji vše nej,nej a hlavně plné zdravíčko pro Vojtíška, to je pro nás mámy přece to nejdůležitější
Eja+3rarášci 27242

zdravím při ubrečeném odpoledni

31.8.2006 14:53:01
tak jsem trochu pozměnila nadpis příspěvku, protože tady u nás pořád chčije a chčije
Raďul, pošli nám sem taky kus modré oblohy aspoň nad horizont, ať má člověk lepší náladu

teprve před chvílí jsme se vrátili z lítačky po doktorech.
Dětská vzala malému rovnou i krev, když slyšela moje podezření na alergii na lepek. Taky to mohla udělat už před měsícem, a ke všemu mi napsala Nutrilon Pepti (nevím jestli to dobře píšu) částečně hradí pojišťovna, tak mě tím taky trochu nasr... protože jsem nedávno malému koupila Nutrilon HA a prý pokud se ta alergie prokáže, tak mu tento dávat nemůžu, chjo. Na kožním opět zabitý čas. Dr.se na prcka pořádně ani nekoukla, napsala nám plno jakýchsi mastiček, které prý nedoplácím (ještě jsem nebyla v lékárně)a za minutu jsme byli venku, hlavně že jsme tam přes hodinu čekali jak magoři.

Ivi, kašli na dárky od rodiny,ono to sice zamrzí, ale podívej se na to z pohledu Matýska, on z toho ještě rozum nemá a pak, věřím, že vy jste mu to dostatečně vynahradili

Raďul, to je teda super nápad s tou pekárnou, začínám litovat, že nejezdím autem, Fr. je od nás 15 km
Jsi dobrá organizátorka, klobouk dolů, já na tohle teda nejsem, kvůli tomu jsem taky odešla z oddílu, vést družinu s 10lidmi se ještě dalo (ikdyž Janča může zhodnotit),ale když po mě chtěli větší organizační aktivitu pro celý oddíl, tak jsem hodila zpátečku

Holky, Raďulce byste měly dovést ještě jeden dáreček navíc, anebo přinejmenším koupit velkého panáka, že se takhle angažuje
 Názory 110 z 30184  [Dalších 30174 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.