| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : březen 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 53056  [Dalších 53046 >>]
*Renata* 32782

Re: Re: Re: Re: Vysoke Tatry

31.8.2006 23:22:33
Rení, to fakt tak utíká. Tak držím palečky,ať je mimi ve správné poloze.

Fotky ze srazu jsou v albu.
Lauro, tebe tam nemám. Než jsem vytáhla foťák, tak si odešla. Fotil ještě někdo??
Renítko 6264

Re: Re: Re: Vysoke Tatry

31.8.2006 23:10:51
Renysek, Marťa, Silva - krasne fotky!!!

Renysek - do Tatier by som isla hned, poznam uz kazdy chodnicek na fotkach...mame par fotiek kde sedime na rovnakom kameni ako vy :o)))
Ale teraz by som nevyfunela ani z dolneho parkoviska na Strbskom plese na horne... :o(
A vidim ze Tori je uz aj na vyletoch bez plienok ako Petulo... :o) Ale v Tatrach este nekakal, tym sa nemozme pochvalit :o)))

Dobru nocku :o)
Renítko 6264

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 23:07:01
Renata - no, blizi sa nam to, od dnes nastupujem MD...:o))) Vcera v poradni som dostala papier pre zamestnavatela...mam presne 6 tyzdnov do porodu :o)
Inak v poradni vsetko ok, ultrazvuk mi nerobil, to o dva tyzdne v poslednej poradni, uvidime ci sa mimi otocilo, plus budu posledne vysledky, potom ma uz "odoslu" do poradne v porodnici :o)
Citim sa fajn, zvladam vsetky bezne cinnosti, aj ked malemu uz robi konika iba tato, to priznavam... :o)
Pribrala som zatial 4 kila.

Zabradlie stale nemame, obvolali sme uz snad cele Zapadne Slovensko a nikto nie je volny, aspon obkladacov sme ale medzitym zohnali, tak kupelna je hotova a kuchyna, spajza a schodiska vydlazdene...
Ale bez zabradlia sa tam stale nemozme nastahovat :o(

Idem na mmb, nejako sa maminky rozsupli, objednavaju ako keby nebolo pred vyplatou, zacala som pred par tyzdnami aj s Aventom, o to je uzasny zaujem tak trosku nestiham...Papa...
Ak nahodou porodim tak SMS pisem Silve :o)

Arni 19497

Re: Re: Vysoke Tatry

31.8.2006 23:01:58
A jeste od vodopadu pod Bystrym sedlem a uz frcim do hajan, dobrou:))




Nevim, kde jsem po turach brala energii delat jeste dorticky...:)


A spolecne snazeni s Matouskem:))


Renítko 6264

Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:53:06
Ahojky,
tak sa aj ja hlasim... :o)

Kacka - je mi luto ze sa zachvat zopakoval, dufala som strasne moc ze tie lieky tomu uplne zabrania a za par mesiacov sa na to zabudne :o(
Ale ked bol slabsi tak urcite lieky zaberaju, bude to beh na dlhu trat ale stale je nadej ze to uplne vymizne...
Drzime Tomovi palce a fukame na bolavu hlavku...

Pridavam jednu aktualnu: K Verunke na motorke pridavam Petka, mozu si spolu vyrazit...(aj ked este nemaju 16...(rovnako ako Silva aj ja som bola s manzelom v 16-tich v Tatrach na chate...sami dvaja...) ;o)

Arni 19497

Vysoke Tatry

31.8.2006 22:50:18
uz to mam:)


















*Renata* 32782

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:47:28
Nojo, asi nestíhají všechno, jako my :-)
Jdu se pokusit dát do alba konečně fotky ze srazíku, snad to půjde
Arni 19497

Re: Vysoke Tatry

31.8.2006 22:45:37
Hezke fotky:)) Tak to me vypekly!
img src=
Maarťa 31011

Re: Re: Re: Re: Re: Re: Pěkný den

31.8.2006 22:44:57
Magda asi maká :-(, Lencula aukcuje......
Arni 19497

Vysoke Tatry

31.8.2006 22:44:05
Konecne jsem zpracovala fotky z Tater, uz ale nemam na popis, tak jen namatku par vyberu.

Silvi, pekne fotky z dovci, holky jsou sikulky, kazda se naucila na svem vozitku:)
Marto, dvojky jsou strasne roztomile, moc se mi libi ty hackovane cepicky.

Tak sorry za tapetierung!:))

img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=
img src=

 Názory 110 z 53056  [Dalších 53046 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.