| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : září 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 31131  [Dalších 31121 >>]
Vivik,Jiří 94,Vít 04 13428

Re: Re: Re: Autosedačka

27.8.2005 14:45:18
Alecram, já časopis D-test kupovávala hlavně když byl Jirka malý, stále se v něm ale opakují stejná témata a stále se nacházejí výrobky, které nesplňují normy, i když se pyšní atesty. Já se dívala po pěnových puzzlích a vyhýbala jsem se těm dovezeným f. Global. Ale člověk stejně neví, co je v těch druhých věcech za sajrajty. Štve mě, že se to vůbec dostane na trh. Pak mě štvou levný věci, co je nemá cenu ani vyrábět, protože se člověk akorát napálí a stejně musí koupit dražší věc. Teď např. kružítko z umělé hmoty za 14 Kč. Někdo to koupí, rýsovat s tím nejde, protože je to lehké, dítě se s tím trápí, vyhozený peníze, takže koupit nové - lepší, nebo nechat dítě trápit.
V D-testu, kde testovali dudlíky a savičky byl pěkný fejeton, musela jsem se smát. Jak padesátník vypráví, jak jeho máma neznala silikon a dudlík se půjčoval po vesnici, pak jak už byl takový lepivý.... Bylo to nadnesené, ale sranda.
Alecram , Ada a Domča 19997

Re: Re: Autosedačka

27.8.2005 12:16:53
Zkouším najít odkaz na nějaké testy autosedaček a našla jsem zajímavý odkaz na pěnové puzzle (už to není tak aktuální). Tak holky přesně tohle máme, koupila jsem ho asi před měsícem v akci v Plusu. Máme ho v ložnici a Aduš si na něm leze akorát když jsem v ložnici takže to je tak cca 5 minut týdně. Je fakt že když jsme ho koupili tak hrozně smrdělo, pověsili jsme ho venku aby vysmrádlo.

http://www.dtest.cz/index.php?action=2&pclanky=3&pclanekid=105&pkategorieid=23
Danica (Daneczek + Anetka) 25198

Re: Autosedačka

27.8.2005 12:07:27
Carnae - taky přeju všechno nejlepší.

Marci - autosedačky taky pomalu řešíme a co jsem se doposud dozvěděla, tak prý je lepší koupit 9-18kg, a pak tu větší. Ty 9 - 36 jsou víc univerzální a nejsou tak přizpůsobené tomu menšímu dítěti.
Alecram , Ada a Domča 19997

Autosedačka

27.8.2005 11:58:53
Holky, já tady koukám po různých autosedačkách a jsem z toho jelen. Budete kupovat 9-18kg nebo 9-36 kg a jaký je v tom rozdíl?
Hanka,3 deti 20507

Re: Re: Re: Re: Re: Dobré ránko

27.8.2005 11:06:55
Carnae,
take se pripojujeme s gratulaci. Pekne to oslav, poreferuj, jake darky ti udelaly radost, at Simik pekne a ve zdravi roste a pan krava at se chova jak ten nejlepsi manzel.

Alecram,
tak zoubky, no snad se uz brzy proriznou a daji pokoj.

Ja mam hotovou polevku, v troube kuratko, venecky uz jen naplnit. Kluci sli s tatkou na hodinu si zabehat a malinka spinka, to je najednou ticho. Krasa. Odpoledne jdeme na navstevu, ja se tak tesim, zase me tatka vyvenci mezi lidi.
Holky, co se to deje? Jak to, ze najednou pada tolik letadel?
Vivik,Jiří 94,Vít 04 13428

Re: Re: Re: Re: Dobré ránko

27.8.2005 10:24:05
Aha, Carnae dnes slaví (však ona psala, že z těch oslav nevyjdou), tak všechno nej nej, ať manža a Simonek nezlobí.:-)
Alecram , Ada a Domča 19997

Re: Re: Re: Re: Dobré ránko

27.8.2005 10:16:32
O těch spodních jsme vůbec nevěděli, zjistili jsme že má dva zuby, když už byly venku. Tak si teď to trápení vybereme na těch horních.

ICQ mi hlásí že má dneska Carnae narozeniny, takže všechno nejlepší a hodného Simonka a hlavně taky hodného krávu :o)))
Vivik,Jiří 94,Vít 04 13428

Re: Re: Re: Dobré ránko

27.8.2005 10:08:01
Alecram, že by zuby? Tak to si Adélka pěkně užívá. Přejeme příjemný a snad už klidnější den.
Alecram , Ada a Domča 19997

Re: Re: Dobré ránko

27.8.2005 10:00:10
Ahoj ve spolek. Včera jsme provedli kompletní vyšetření Adélky a zjistili jsme že má uplně rudou horní dáseň. Večer ani v noci už jsem jí čípek nedávala, ikdyž v noci jsme byli taky pořád vzhůru a čajíčkovali nebo dudlíkovali a mazali dásně. Teď má 37,2 snědala jogurt a je docela živá. Tak zase vyčkávám.
Hanka,3 deti 20507

Re: Dobré ránko

27.8.2005 8:06:54
Ahojky,

kampak jste vsichni odjeli? Alecram, podej raport o Adus. Ja jdu varit, pact a smazit.
 Názory 110 z 31131  [Dalších 31121 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.