| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Módní doplňky a šperky

Historický archiv
Aktuální čerstvé příspěvky najdete zde.
 Názory 110 z 9742  [Dalších 9732 >>]
Bak 22830

Re: už úterý

7.10.2008 22:59:48
Peti ... no jasne ... tabulku sem budu hazet ... zrovna se na to chystam, neb rano nebudu na netu ...
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: už úterý

7.10.2008 22:25:12
Janulíčkovi velikánská gratulace k Barborce :-))))
Peťule, Elí, Áňa 25771

Re: už úterý

7.10.2008 22:24:13
Ahojíček,

tak Vás jdu pozdravit sama.

Terezka podává přesné zprávičky koukám ~;)

Ještě žiju i když bych nejraději už nebyla mám toho plné zuby ~;(( Co se mě týká už by to fakt mohlo skončit toto trápeníčko jelikož mít bolesti mezi tím sedět na záchodě nebo mít hlavu v záchodě je docela už vyčerpávající. Pak se ty bolesti ani nedají rozlišit jelikož vše mě bolí a ty různé bolesti se slejou v jednu ~;((~;((

Holky díky za podporu a za to že na mě myslíte :-)

Alčí ten druhý termín jen dle UTZ dle MS jsem měla
termín 3.10. :-)

Bak můžeš ještě vkládat tabulku?? Mě fakt není nějak moc dobře tak na to teď nemám nějak náladičku ~;((~;(( díky moc :-)
Mějte se tu hezky jdu zkusit spát :-)
Alčík + Karča + Mára a Renča 71040

Re: už úterý

7.10.2008 22:01:06
Holky, tak my máme také režim, ještě stále jen jíme, občas řveme a spíme, už bych chtěla, aby u nás byla také nějaká zábava :-)
Eeko, ještě odstříkáváš? Já už ne, bylo toho čím dál tím míň, tak jsem toho nechala, jak hezky Eeka psala, byl by to pro ně panák~j~
Jaňulík, super, velká gratulace k další naší holčičce~s~
Jo a Kuliši v porodce upřednosťnovali také kaučuk, ale doma neměli šanci protestovat, ale je pravda, že z toho kaučuku jim to teklo rychleji a bez větší práce.
Deni+František+Ella 13842

Re: už úterý

7.10.2008 21:53:05
eeko ja se musim usmivat jak to ctuR^

Janulikovi moc moc gratuluju. Kdo vi jestli se fakt nevlekla na tu masaz~:-D aby tomu pomohla ... budu to pak muset z ni vytahnout.
Deni+František+Ella 13842

Re: už úterý

7.10.2008 21:14:35
eeko tedy ty to beres smahem a neseres se s tim... ja na to teda nemam, me to vzdy hrozne vnitrne drasa kdyz slysim Ellu knucet a brecet. Potrebovala bych byt trochu vic odolna:-)
Leduška+Vašík 02/05+Mařenka 18331

Re: už úterý

7.10.2008 21:06:43
Deni - mě Vašula zase vzal dudlíka od Aventu snat v tom největším provedení. JIné nechtěl. Ale tady velikost menší neměli, tak jsem to riskla a super, ten mu chutnal, protože byl velký a že byl silikonový mu nevadilo~j~
Deni+František+Ella 13842

Re: už úterý

7.10.2008 21:01:32
Jo kacudku jsem chtela pochvalit - moc ji to slusi, krasna rodinka.
Ja si hovno pamatuju ... i kdyz kus diskuse prectu, tak ve dinale pak ani nebvim co jsem chtela napsat a na co reagovat, tak se uz radsi omlouvam.

Ledu - me se taky pohledove libi vic silikon, lec co nadelam, Ella mi bere jen toho turbo mega dudlana z lekarny za 20:-)
Deni+František+Ella 13842

Re: už úterý

7.10.2008 20:59:53
eeko jen jsem zhruba docetla ze se EL zklidnuje, jen na vecer ze je protiva. To je parada ze se vam to srovnava, asi jak ma relativne preavidelny rytmus, tak uz si na to najela. U elly je pravidelne jen to vstavani v 8, jinak nic.
Leduška+Vašík 02/05+Mařenka 18331

Re: už úterý

7.10.2008 20:59:37
Eeko - koukej hodit odkaz

Vašík kaučuk nesnášel a já taky ne. U nás rovnou silikon od začátku.
 Názory 110 z 9742  [Dalších 9732 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.