| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Domažlice

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 189  [Dalších 169 >>]
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
18.9.2007 11:03:46
Vše nej k svátku,hodně zdraví,kamarádů,hraček a hodné rodiče a sestřičku.
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
19.8.2007 21:56:36
Neboj se mě taky druhý den po porodu taky nebylo do smíchu hlavně po Honzíkovo ten stál za to:-)))
No vidíš to vy už máte holčičku tak už to zkoušet nemusíte.Já o ní pořád přemýšlím ale hlídání se nějak kazí takže asi z toho stejně sejde možná až budou kluci fakt samostatný a nebude tolik vadit že jsem v porodnici.

Kluci už si hodně spolu vyhrajou je to fakt velká výhoda.Teď už to s nima jde jen člověk musí dávat pozor aby si navzájem něco neudělali.Péťa je takovej uplakánek takže stačí málo a už je řev.Ale už bych to nechtěla mít dýl od sebe.Jsem ráda že se to tak povedlo z "nejhoršího" bych řekla že jsme venku:-)))

Tak to jsem zvědavá co na malou bude říkat Štofík:-)))

Až bude víc času tak hodím nějakou fotku ale musím něco najít.Máme toho dost ale asi to pošlu mejlem pokud to nevadí nechce se mi to házet do alba a pak sem bych tu strávila dobu.

Na tý fotce je fakt že vypadáš jinak asi opravdu tím že nejsi namalovaná.Ale je vidět únava a vyčerpání to ti lhát nebudu.:-)))Ale však ty se dáš hodně brzo dohromady.Ty člověk pohybu:-)))
Betulina
  • 
18.8.2007 20:11:27
já to pochopila :o)

Vypadám tam jinak? No popravdě je to focený druhý den po porodu, kdy jsem měla velkou krevní ztrátu, byla jsem děsně unavená a pod peřinou tam schovávám pytlíky s močí(cévku) a krví(dren). Na ten bok jsem se převalila docela složitě a musela jsem se hoodně přemáhat, abych se takhle pousmála. Ještě nejsem namalovaná.. no možná tam skutečně vypadám jinak, než mě znáš normálně :D
A nebo tam vypadám lépe než normálně? ;oDD To by byla legrace :-)))))

Jinak Viktorka je zatím moc hodná a hezky spinká. S Kryštůfkem jsme to dohromady ještě moc nezkoušeli, protože je nemocný a tak je u mamky. Jsem zvědavá na pondělí, to bych měla mít obě děti poprvé doma a budu s nima sama! :o)




A co ty? Ty už to máš s klukama asi dobrý, co? Už si spolu hrajou a nevyžadují pořád pozornost.. To já jelikož mám rozdíl mezi dětma větší (skoro 3 roky) a jelikož je to kluk a holka, tak si asi tolik rozumět nebudou. No uvidíme :)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
17.8.2007 23:31:35
jsem chtěla napsat na fotce ne na otce.Promiň
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
17.8.2007 23:29:37
Ahojky Bety.Moc moc ještě jednou gratuluju.Malá je kouzelná.Moc vám to sluší.

Ale musím říct že bych tě nepoznala.Na otce tady vypadáš úplně jinak než když se potkáme:-)))

Hezky si užívejte chvil s čestvým mimískem a brzo se zase ozvi.
Betulina
  • 
13.8.2007 23:11:13
Betulina
  • 
13.8.2007 23:10:44
tak ta fotečka :)


a tady spolu den po "porodu" (zase císař, tentokrát akutně plánovaný kvůli nebezpečnému ztenčení jizvy po předchozím)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
1.8.2007 23:34:46
Bety tak to je moc fajn že se ještě držíš.Přeju ti moc moc rychlý a co nejmíň bolestivý porod a zdravé miminko.

Tak holčička jo?Ale hlavně ať je to mimi zdravé.Drž se a těším se na zprávičku.A co malej jak se těší?
Betulina
  • 
1.8.2007 20:28:53
Ahojky Jani :)

Ještě jsem stále 2v1, ale myslím, že už to nebude dlouho trvat :) Kryštof už byl touhle dobou na světě, ale je fakt že si trošku pospíšil. Nyní mám sice ještě dva týdny do termínu, ale už jsem nervózní a popravdě bych to mímo už klidně vyklopila. Ten závěr už je fakt náročný, ale to si určitě ještě dobře pamatuješ, co? :o)
Jinak by to měla být holčička a jestli bys chtěla vědět jméno, tak to máš smůlu, protože jsme ještě ani my doma neukončili boj :oDD Možná to dopadne tak, že budu manžela ukecávat ještě v autě mezi prodýcháváním kontrakcí :oD

Tak se měj s klukama hezky, ahojky :)
Janík,Jeník3/05,Petřík 3.5.06 31128
27.7.2007 22:02:25
jak je?Co bříško?A už víte jaký bude pohlaví?Ozvi se jsem zvědavá.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 189  [Dalších 169 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.