| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Fretka

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 100  [Dalších 80 >>]
Lady V. 139699
28.5.2015 21:56:57
Tak to neverim, Jarmilko. Peru octem celou klec, hamaky menim, ale smrdi jak rasuv pytel. Neverim tomu, ze nejake zvire a tim spis zvire, ktere svoje chcanky povazuje za nutnou soucast pelechu i partakova kozichu, nesmrdi.
Len 108740
28.5.2015 19:39:12
Fretku jsme nemeli, ale videla jsem jednu u svagrove, kdyz ji mela na hospitalizaci. Nesmrdela vubec, cichala jsem k ni, ale to mohl byt pachovy klam, protoze cela nemocnice desne smrdi~t~ Byla to samicka, albinka, kastrovana. V nemocnici byla, neb s ni male dite pote, co ho rafla, mrsklo o stenu. Kousou pry dost.
Jarmilka. 136465
28.5.2015 19:34:40
Ségra měla potkany a když se měnila podestýlka často, nesmrdělY.
Jarmilka. 136465
28.5.2015 19:33:52
Měla jsem fretku, samičku, neplodnou, říkali jsme jí Chanel no.5... :-© Zlatý morče, rozkládající se morče, močí se rozkládající mlok... Kapybara nevím, zase bych měla denně čerstvý doutníky ~t~:-©~t~
No one 90699
28.5.2015 19:32:44
Měla jsem freťáka od miminka, byl vykastrovaný a smrděl, hlavně teda na pohmat mi zůstávala z jeho kožichu takovej jakoby pachový filtr či co. Museli jsme častěji koupat, on velice rád vanu. :-)
Bylo to moje nejmilejší zvíře ALE, občas hryznul a to nebylo příjemný...,i když časem už se naučil, že nás jako páníčky nesmí...ale o návštěvě to neplatilo a to si prostě nedal vysvětlit. Lezl všem do nohavice a kousnul. :P

Co se týče koček, tak v případě toho našeho, bych měla o kočky strach.

Plánuji si fretku časem zase pořídít, ale pro děti až tak 13+ nebo až budou úplně z domu.
Lady V. 139699
28.5.2015 16:38:44
Poridte mu maleho psa, treba italskeho chrtika. FreTka smrdi jak bolava noha, to nedate.
Mam potkany a pachnou fakt priserne a fretka Pry smrdi jeste vic.
Míša
  • 
28.5.2015 16:36:02
No naše morčata už pomalu dosahují velikosti kapybar, potvory vyžraný
Míša
  • 
28.5.2015 16:35:06
Máme kočku a dvě morčata. Kočka se nevenčí, morčata chodí dítě venčit ven na trávník. Soužití OK, kočka chodí ke klecím do kina a očihuje jak jí krmíme potravu, nicméně skrz klec se k nim nedostane, maximálně k nim strčí packu. Když žil křeček, párkrát si ho vyndala ven a pohrála si s ním, ale nesežrala.
Když jsou morčata venku, kočka je nechává na pokoji, protože když se k nim přiblíží, morčata ztuhnou=obět se nehýbe a stává se nezajímavou.
neznámá 91073
28.5.2015 16:26:31
Pokud hlodavce, tak možná kapybaru nebo zavěsit klec ke stropu.~:-D Kočky před lety zakously i zakrslého králíka.
Králíka jsem sice původně nechtěla, chtěla jsem zvíře s názorem, ale asi jiné zvíře nezbývá.

Nevím jak by žlázky veterinář zaonačil, ale vyndal by je. Prý mu přijde rozumnější zvíře bez žláz než zvíře bez domova.







Binturongg 104880
28.5.2015 16:11:43
Pokud Ti nezáleží na osobnosti a inteligenci chlupáče, pořiď hlodavce. Taky to žije kratší dobu než fretka.
Králíka máš jedno, jestli je zakrslý nebo normální, my měli v bytě i normálního a kamarádka taky - jen musí mít větší klec, víc žrádla a má větší bobky :)
Králíci jsou fajn :-)

Že fretka nesmrdí, Ti bude říkat každý tchořař, protože je to svým způsobem pravda - ona smrdí stejně jako třeba pes - ti zase smrdí mně a nemusí být ani zmoklí - táhne jim z huby, prděj, smrděj...
Pokud mám s něčím spát v posteli, rozhodně raději s fretkou než se psem :-)
Jenže fretka smrdí JINAK. Takže si toho hned každý všimne, protože pochopitelně smrdí celý byt i Ty, oblečení atd. :-)

Kastrace a vyžlázkování to velmi podstatně zmírní, ale neodbourá.
Pokud je dohoda s vaším vetem, vyžlázkuje Ti ho a obhájí si to třeba tím, že tam byl zánět. Jen by to neměl dělat naráz s kastrací - ten náš na to málem umřel - byla to moc velká zátěž.

A pokud fretku, pak jedině od chovatele (www.fretka.cz), ne od množitele nebo nějakého farmáře, protože tam, kde mláďata nevyrůstají v teple domova, s mámou a opečovávaná, je dost malá šance na socializaci a přítulnost.

To u králíka odpadá - tomu je jedno kde a komu se narodil :-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 100  [Dalších 80 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.