| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Humor

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5179  [Dalších 5159 >>]
Čumča. 160024
5.4.2024 16:22:29
sally, mně zřejmě přišlo praktičtější si jednu ruku zlomit~:-D
babi_ 48341
5.4.2024 16:02:19
Hodinky se vrací. Částečně nahradí mobil, úplně platební kartu, pohlídají množství pohybu, tepovku, kvalitu spánku, a bůhvícoještě...
Vážný2 158667
5.4.2024 14:42:13
Tím, že se zrušily hodinky, je lateralita problém.

Syn mi občas řekne, když jedem autem: Bacha v levo je srna. - Jó vidím ji v pravo.

Někdy mám vnitřní strach, jestli si nepopletu strany silnice, ale to je jenom fobie, reálně ne.
Sabi + 2 42333
5.4.2024 14:41:21
Skvělé :-)! Já bych ještě přidala lanthanoidy (chemikářka na gymplu nám tvrdila, že si to budeme pamatovat až do konce života..... nevěřila jsem, ale zatím to platí, už hooodně let):

Laciné ceny prasat nedovolily Prométheovi smésti Evropu, gdyž T(hé)by dýchaly horkou erotickou tmou ybišku lučního ~t~
Vážný2 158667
5.4.2024 14:37:00
:: Vážný, určitě znáš vtip o tom, jak jsou matfyzák a matfyzačka na rande ~t~~t~

Myslíš:

Květnová noc, matfyzák s matfyzačkou v parku na lavičce. "Miláčku, myslíš na to co já? " "Myslím... " "A kolik ti to vyšlo?"

To jsem musel zagooglit...

Proč nemají matfyzáci jarní prázdniny? Aby nevystudovali VŠE...
- Měl jsem pár takovejch kamárádů, kteří si to spojili.

Jede opravář, ředitel a programátor autem. Auto se porouchá a nejede. opravář: "Hned za rohem je servis, to dotlačíme." ředitel: "To je blbost, koupíme nový auto." programátor: "Já bych ještě zkusil vystoupit a zase nastoupit."
- Tohle jsme v bývalé práci říkali s tím, že šlo o konferenci, US dálnici a jeli tam společně limuzínou šéf GM, Shell a Microsoftu.

Víte proč nosí matfyzáci kostkované košile? Aby si určili souřadnice, kde je svědí záda…

- Tohle mi připomíná, že jsme si s manželkou museli pro účely drbání zad nadefinovat, co je to nahoru, dolů, ... při drbání zad. Nabízel jsem anatomické směry: Kraniální, kaudální, dextrální a sinistrální, ale to nezabralo
Len 108740
5.4.2024 14:05:31
No, Senedro a Rodinova, to jste teda podstatne sikovnejsi nez ja~:-D
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
5.4.2024 14:04:48
v tomhle směru se mi ulevilo až ve škole, kde jsem psala vždycky výhradně pravou a tak stačilo uchopit tužku a hned jsem věděla, která je pravá... mám dojem, že tak celý první stupeň jsem při jakékoliv výzvě na určení pravé a levé udělala rukou ten pohyb psaní ~t~
ve školkovém věku mi táta na pravou ruku uvazoval stužku, když mě učil jezdit na kole, aby mohl řvát, že se nakláním moc doleva a mám se naklonit doprava ~t~ a byl vzteklý, že ani stužka neřeší pokyn "zahni vpravo" (obzvlášť pokud stál proti mně) - to mi zůstalo dodnes... v autě pak se držím poučky, že "odbočit vlevo je na levačku" ~:-D
Rodinová 140078
5.4.2024 13:52:56
Jj, Len, ona byla dlouho nasahatelna a pak uz jsem si to konecne zautomatizovala ~:-D
Senedra 14756
5.4.2024 13:52:19
Len, jizvu na prstě nevidím, stačí mi, že o ní vím...
Len 108740
5.4.2024 13:49:29
Rodinova a tojsi vedela, kde tu jizvu mas bez toho, abys ji videla? Ja tohle prave nezvladam, musim tu pomucku videt, abych dokazala urcit pravou a levou. Ve skolce a ve skole me zachranovala piha na levem palci. Ve skolce chteli, abysme urcovali levou a pravou se zavrenyma ocima, tak jsem vzdy predem koukla na pihu a ten palec schovala do dlane a az pak zavrela oci:-) Bohuzel piha se s vekem ztratila a ty prstynky na prstenicku na to vubec nefungujou, porad hledam pihu a obcas jsem teda dost zmatena~t~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 5179  [Dalších 5159 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.