| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Anovulace

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6120  [Dalších 6100 >>]
Eiffelovla 112543
29.5.2014 15:20:54
Ahoj, tak uplynul tyden a ja jsem o neco moudrejsi. Dneska 40 dc, na ovulacnich testech porad slaba carka(uz 14 dnu) a ja se objednala k dr., na vysetreni UTZ, pripadne dalsi vyvolavacku. O vikendu v nemecku jsem si koupila drazsi testy(jine nemeli), ty s testovacim okynkem. od vikendu jsem si je delala 3x a dnes je na nich zretelna ovulace- tedy sionejsi testovaci prouzek.. Sla jsem stejne k doktorce( jina nez moje, jsme ted na tyden na chalupe, obcas k ni take chodim, ale muj dr. je v Praze). Dost me odbyla s tim, ze na UTZ nevidi tehotenstvi ani ovulaci, ani pripravenou delohu. Hormonalni porucha a konec, at me vysetri muj gynekolg. O ovulacnich testech se pry bavit uplne odmita. Docela jsem mela radost, kdyz uz jsem nedoufala a ted tohle. Na testy se nemuzu uplne vykaslat, casto se totiz s manzelem pracovne mijime, tak proc tomu nepomoci, kdyz to jde..jak to s temi testy teda vlastne asi je..
Eiffelovla 112543
20.5.2014 13:34:15
Diky, asi to tak dopadne, je to na nervy a tolik nejasnosti. Jen je problem ten, ze pracovne jsem casto treba 4 nebo 5 dni mimo domov a jak to mam vsechno takhle nepravidelne, tak nejde nic naplanovat, proto ty testy a ted mam dva mesice celkem volno, jsem doma, tak jsem chtela udelat maximum:)..Ani bych to neresila, jen ze dr. rikal, ze po vyvolavacce je pak urcite ovulace, tak me zajimalo kdy..
x x 15263
20.5.2014 13:22:09
Myslím, že ovulace ještě neproběhla. A nechceš na pár měsíců, třeba 4, 5, se vykašlat na testy a řešit až kdyby se to nepovedlo? Já vím, že věk Tě tlačí, ale to testování je fakt na nervy. Jinak si myslím, že ve věku 38 let může být už těch anovulačních cyklů asi více, bohužel. Já u sebe v 35 letech sledují tak 1 - 2 ročně, zase je ale fakt, že jsem měla to "štěstí" na tak bolestivou ovulaci, že jsem ji nikdy nemohla nepoznat přesně na minutu. ~n~
Eiffelovla 112543
20.5.2014 12:51:29
OK, diky, zkusim..cili je tedy mozne, ze jsem ji treba prosvihla, kdyz jsem testovala v noci..
Eiffelovla 112543
20.5.2014 12:42:59
Diky, uz je mi to divne, kdyz dr. rikal, ze po vyvolavacce je vzdy ovulace(v tom cyklu po vyvolane MS) a mozna tedy ovu jeste prijde, ale je to dlouho teda..
Eiffelovla 112543
20.5.2014 12:27:54
Diky,tojo, ale je treba mozne, ze ta silnejsi carka byla pres den, tedy v dobe , kdy se ma spravne testovat a v noci uz pak nebyla? Znamena to, ze ovulace nebyla? Jaky je rozdil mezi negativnim prouzkem s zadnou carkou a s duchem? znamena to, ze se v tele neco deje? jsem z toho docela jelen..:))
Eiffelovla 112543
20.5.2014 12:27:51
Diky,tojo, ale je treba mozne, ze ta silnejsi carka byla pres den, tedy v dobe , kdy se ma spravne testovat a v noci uz pak nebyla? Znamena to, ze ovulace nebyla? Jaky je rozdil mezi negativnim prouzkem s zadnou carkou a s duchem? znamena to, ze se v tele neco deje? jsem z toho docela jelen..:))
Eiffelovla 112543
20.5.2014 12:15:20
Ahoj, chtela bych poprosit o radu zkusene snazilky. Testuju teprve prvni mesic. Menstruaci jsme vzdy mela cca po 35-40 dni, v minulem roce 2 vyvolavaci injekce(tj. pry cyklus bez ovulace). Po posledni injekci dr. rikal, ze ted ovulace urcite probehne(myslim tedy 2.cyklus po ovulaci). Testovat jsem zacala uz radeji tyden po mestruaci- pokazde odpoledne, testy porad negativni- zadna carka. Slaboulinka carka se zacala objevovat az 25 DC, trvalo to 2 dny. Buhuzel jsem byla pracovne mimo na nekolik dni a posledni snazeni bylo 23 DC rano, nez jsme odjela. a ty testy tyhle slabe carky ukazovaly az hodne pozde vecer- 23h,pulnoc(cely den jsem byla pracovne mimo, neslo se testovat ve spravnou dobu, rikla jsem si, alespon nekdy- chtela jsem zjistit, jestli vubec ovulace je, kdyz uz jsme se snazenim netrefili). 25,26,27 DC byl tedy takto v noci hodne slabounky prouzek. Ted jsem doma a 29DC sotva viditelny duch pres den- snazeni bohuzel nebylo:(... myslite ze to znamena ze ovulace probehla v tech dnech, kdy test vecer ukazoval slebe carky? Jak dlouho pred a po ovulaci se vam objevoval duch? Jedno ditko uz mame, to se povedlo hned, ale uz je mi ted 38..diky moc za nazory
Velšice 92803
25.4.2013 15:31:28
Řeším neřeším. I názor doktorů se liší. Já menstruuju tak jednou za rok. Po porodu jsem ale nemenstruovala asi tři roky. Mně to vyhovuje, mojí lékařce už méně. Ráda by, abych brala antikoncepční pilule, ale když už opomenu všechna jejich negativa, tak se s nima prostě nekamarádí moje tělo. Za minulý rok vyzkoušela 4druhy a děs. Po jednom druhu jsem měla migrény, po druhém křeče v lýtkách, po třetím se mi zvětšila prsa o dvě čísla (to nebylo špatný :D ), ale i jsem ztloustla a měla jsem strašně citlivý čich, jako v těhotenství, to se nedalo a při všech jsem krvácela i v mezičase a pak musela brát léky na zastavení krvácení. Teď neberu nic, ale jsem zrovna objednaná na kontrolu a dr. to asi bude chtít řešit. Jak, netuším ~l~
jitule+marianka (7/2011) 131470
25.4.2013 13:16:06
Naprdla bych na to... mám jedno dítě a stejný problém, ale chceme další, tak jsem to řešila, ale teď už to nechávám na přírodě (co se má stát, se stane).
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 6120  [Dalších 6100 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.