| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Záliby : Magie a tajemno

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 12456  [Dalších 12436 >>]
Lída+2 28136
31.1.2023 7:11:00
https://www.stream.cz/badatele/desiva-svedectvi-z-milicina-unosy-od-ufo-a-trimetrove-postavy-64544903#dop_ab_variant=0&dop_source_zone_name=sznhp.vidpbox&source=hp&seq_no=1&utm_campaign=abtest203_personalizovany_layout_varA&utm_medium=z-boxiku&utm_source=www.seznam.cz
Zasjaj. 54917
22.4.2022 14:30:22
Rose, ze jo? A zvlastni je, ze nak dyt jsme to brali ve skole, a stejne nic, az po letech najednou vychazim z budovy a v tech dverich, no jo vlastne!
Nebo ten velky tresk, jako kde ze byl? V centru vesmiru a ted se od nej vse roztahuje, jako ten uplne spatnej priklad s nafukovanim balonku, ten vesmir se rozpina a odtud ten rudy posun, to jde merit. No ale kde ze je stred, kdyz tenkrat jeste ani zadny prostor nebyl? Je tady? Jo, odsud se to rozpina, to je meritelne, ten posun to centruje sem. A co tamhle vedle nebo v tamte galaxii? Jo, tam je taky stred! Odtamtud se to taky rozpina ~t~ Takze je vsude,~e~ a protoze prostor je s casem propojeny, tak se deje furt.
Zasjaj. 54917
22.4.2022 14:17:17
Babi,
~t~ Kdo to pise ~t~ “ Vědci se domnívají, že objev neexistence času nemusí mít přímý dopad na naše životy,”
Ale jak pisi na konci, prave ta pricinna souvislost realitou neni, tu vytvarime mezi pozorovanymi jevy my sami. To je stary (Hume uz asi? Kant hlavne, co ja vim) Je zvlastni, ze se to tak nak nevi.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
22.4.2022 13:58:35
bodejť... já odjakživa říkám, že čas je výmysl, je natahovací a smršťovací a občas mám pocit, že minulost, budoucnost, přítomnost, všechno se to nějak prolíná a mísí a posloupnost to taky pokaždé nezachová... někdy, když se člověk na něco soustředí a koutkem očka mrkne, uvidí, jak se to vlní a pruží a obrysy se prohýbají... ~;)
babi_ 48341
22.4.2022 13:45:54
Zasjaj,
zrovna tu čtu:

https://veda.instory.cz/veda-vyzkum/2008-cas-podle-fyziku-dost-mozna-neexistuje-misto-casu-nase-zivoty-pry-ridi-souvislosti.html?utm_source=www.seznam.cz&utm_medium=sekce-z-internetu
Ropucha + 2 120300
22.4.2022 10:37:32
Pokud jsou proroctvími myšleny věštby různých "pošuků", předpovídající katastrofy, války, pády civilizací apod., tak těm lze myslím klidně věřit, protože takové věci se v dějinách spolehlivě opakují.
Konkrétní letopočty takových předpovědí obvykle haprují, ale to lze vždycky svést na různé počítání času v různých kulturách.
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
22.4.2022 9:09:00
věřím ve vize, něco jako odraz v časoprostoru, kdy někteří lidé mají tu schopnost odraz zahlédnout, asi jako snímek nebo kratinký záblesk děje... schopnost interpretovat je pak už další věc... obecně tedy na proroctví vlastně věřím, jen pochybuji o schopnosti je číst :-)
a taky mám pocit, že jsou věci, se kterými by si člověk zahrávat neměl, že je to asi jako koukat klíčovou dírkou - vidíš pak věci, co ti nebyly určené a dost často jim stejně neporozumíš, protože ti chybí "plný obraz" a kontext... a čím víc nakukuješ klíčovou dírkou, tím víc ti uniká, co se vůbec děje "teď a tady"...
Koníček mořský 156666
22.4.2022 7:45:05
Nevím, proč bych se měla něčím nervovat už dopředu. Nedělá mi to dobře a proto to nedělám. Takže nevím, zda věřím proroctví, protože mě žádné proroctví vůbec nezajímá. Řeším věci co přijdou. Až přijdou.
Zasjaj. 54917
21.4.2022 23:42:28
Babi, vid. A myslim si, ze to je veci vyvoje, ze k tomu spejeme, lidi jako druh, a ze vnimani casu je zasadni a prvni. A ze to prinese obrovskou ulevu. Kolik utrpeni kotvi v tom pocitu, ze neco skoncilo a kolik strachu z toho, co bude. Kazdy kratky moment vymaneni z toho casoveho tunelu je uleva a v dusledku vede i ke zmenne chovani.
libik 142094
21.4.2022 22:35:40
Nechává mě to chladnou, nicméně trošku mě zneklidňuje, že kdykoliv se v mé rodině pořizuje nová kuchyňská linka, někdo je do roka pod drnem.

Právě se chystám k drobné rekonstrukci skrze francouzské mimino a nemůžu to vyhnat z hlavy, asi zajdu odborníkovi (pokud tedy seženu i odborníka truhláře)~d~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 12456  [Dalších 12436 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.