| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v Evropě

  (?)
[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6544  [Dalších 6504 >>]
Ralzinka. 137850
23.11.2016 15:41:43
Ahoj, momentálně studuji psychologii v ČR a zvažuji, že bych časem chtěla žít v Rakousku. Proto vás prosím o jakékoli postřehy a názory. Zatím mi to přijde výhodnější než v ČR...

Podívám se sem večer.
smilepeti 151856
26.9.2016 15:09:54
Ahoj Misu,
bydlis jeste porad u svycarskych hranic?
My se nekam okolo Belfortu budeme za mesic stehovat, tak zkousim, jestli tu nekoho najdu :-)
Petra
smilepeti 151856
26.9.2016 15:00:43
Ahoj Vlaďko,

Vím, že je to už starý příspěvek, ale stejně to zkusím :-)Stěhujeme se právě do okolí Belfortu... Můj partner je Francouz a máme dvě děcka, nikoho tam zatím neznáme a kort pro mě to bude první měsíce jedna velká neznámá. Nebydlíš tam náhodou ještě?
Já jsem totiž taky pro každou špatnost :-)
Petra
Ajkaa
  • 
17.4.2016 14:01:14
Ahoj,ja jsemm z Turecka ale uz 10 let bydlim v CR.Hledala jsem take info jake je zivot v Lucembursku.Prave vidiim ze je to stary footaz co jstr sem napsala.Chtela jsem se zeptat uz jste tam? a jaky je tamm zivot?ja se chci s pritelem vzit a prijet tam.Ale nevim jestli by jste doporucila nebo si toho litujete?Jsem na tom stejne jako vy.Kdyby jste mi s tim pomohla tak bych byla velmi rada.Dekuji :)
Veverka. 132739
31.3.2016 23:05:49
kocourkove2012@seznam.cz
Veverka. 132739
31.3.2016 23:05:14
Je tu někdo?Na něco bych se potřebovala soukromě zeptat - na mail...moc děkuju!
~;((
Nelly83 149341
22.12.2015 17:30:58
Hezký den,pořád holky žijete ve Vídni v 18,19 bezirku?Na jaře uvažujeme o stěhování.Jsme teď 30min. od Innsbrucku.A pomalu se dívám kde by to bylo fajn ve Vídni :-) mám dvě děti
Barbora
  • 
23.9.2015 13:34:52
Ja ziju v Moskve uz 5 let. Mam manzela Rusa, ctyrleteho syna a nehlede na vsechny problemy, ano, existuji, k je tu nekdo popsal - do Cech bych se uz vratit asi nechtela. Zvykla jsem si, i kdyz to bylo narocne a za spoustu veci si Rusu velmi vazim. Rada si ale popovidam cesky, takze jestli tu nekdo jste, ozvete se mi :-)
Lou+3 30918
11.8.2015 2:37:29
Ahoj, my jsme tam bydleli loni par tydnu a manzel par mesicu.

Nechtela bych tam zit dele.
Hnusne domy, silene vysoke najmy, drahy auta a drahy obleceni - ktere vlastnit je spolecenskou nutnosti. Jezdi jako blazni - prvni zazitek z taxiku, kdyz jsme jeli z letiste byl strasny a skoro jsem se bala o zivot. Zpatky jsme meli na doporuceni a bylo to lepsi.

A vsude uplatky, sede cesticky, jak neco podvest a pod.
Policie - funguje na principu kdo zaplati vic policajtovi, ten je nevinny.
Katastrofalni dopravni zacpy - znamym se stalo, ze jel tak dlouho po mchatu z prace, ze se nekdy ve 2 rano otocil a jel zpakty do prace - aniz by se dostal domu.

----------------------
Jinak - spousta hezkych a relativne cistych parku a hrist pro deti. Normalni supermarkety - akorat tak o pulku drazsi, nez tady.






Lou+3 30918
11.8.2015 2:37:29
Ahoj, my jsme tam bydleli loni par tydnu a manzel par mesicu.

Nechtela bych tam zit dele.
Hnusne domy, silene vysoke najmy, drahy auta a drahy obleceni - ktere vlastnit je spolecenskou nutnosti. Jezdi jako blazni - prvni zazitek z taxiku, kdyz jsme jeli z letiste byl strasny a skoro jsem se bala o zivot. Zpatky jsme meli na doporuceni a bylo to lepsi.

A vsude uplatky, sede cesticky, jak neco podvest a pod.
Policie - funguje na principu kdo zaplati vic policajtovi, ten je nevinny.
Katastrofalni dopravni zacpy - znamym se stalo, ze jel tak dlouho po mchatu z prace, ze se nekdy ve 2 rano otocil a jel zpakty do prace - aniz by se dostal domu.

----------------------
Jinak - spousta hezkych a relativne cistych parku a hrist pro deti. Normalni supermarkety - akorat tak o pulku drazsi, nez tady.






[<<Předchozích 30] Názory 3140 z 6544  [Dalších 6504 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.