| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nové snažilky na internetu

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 30600  [Dalších 30580 >>]
Jaruš0512 a Tomášek 08/09 85598
23.10.2014 7:33:54
Teď mě zase pro změnu chytly záda na tom stejném místě,jak vždycky kuva,tak asi zase odblokovat a nebo opíchat su jak důchodce kurva práca ~o~~o~~o~~t~~t~~t~~t~
Jaruš0512 a Tomášek 08/09 85598
23.10.2014 7:32:23
fůůůůůůj se né ze bléééé ~t~~t~~t~~t~~t~
Jaruš0512 a Tomášek 08/09 85598
23.10.2014 7:31:48
Dobré ranko,Sssimčo s tímto já neporadím,ale jak píše Gree do školky bych ho už asi nedávala~5~~d~vím,že je to na palici,ale i za ty dva dny tam může zase něco chytnout,tak držím palečky ať to zmáknete a dávání sirupů taktéž znám,ale už dobrý u nás~R^
Gree díky za optání,bylo to virového původu a měla jsem to od soboty do další neděle,ale už naštěstí dobrý ufff,ale byl to hnus teda~l~~l~
jinak Tomulka jedou zítra ze školkou poprvé bruslit,tak jsem na něj zvědavá~;):-)
Gree myslím na Tebe a ať to dopadne,jak si ty přeješ a je fše ok~;((~;((
sssima + Filípek 04/11 90293
20.10.2014 12:37:56
Gree,děkuji.Po píchnutí mu to teklo jen ten jeden den a pak už nic.Antibiotika má,ale zítra je bude mít dobraný.Má sirup.A myslím,že jsem tady už psala,jak válčíme,když do něj máme něco dostat.Mám natočený video,nevím,jestli by sem šlo dát,asi ne,jak na něm ležím a ve dvou mu ten sirup dáváme,docela mazec.To tak aplikovat v pláštěnce~l~Na kontrolu půjdeme asi ve středu,tak jsem myslela ho dát do školky ve čt a pá a příští týden bude stejně asi už doma.Do středy je školka zavřená a ke konci týdne bych ho už radši nedávala~d~
Copak Gree,nějaká složitá životní situace?~:(Tak ať to dopadne jak nejlíp jde a hlavně ať jsi šťastná a spokojená~;((~s~
Greea
  • 
20.10.2014 11:35:15
A jak se jinak všechny máte?

Jaru, jak Ti je? Byla si u doktora? Ví se něco?

Danielko, jak válčíte?

No a já se mám relativně dobře, jen teď v sobě něco řeším a doufám, že se to vyřeší za mě, jinak mě klepne ale víc zatím o tom psát nebudu, jen to ze mě aspoň trochu muselo...
Greea
  • 
20.10.2014 11:32:59
Jinak teda myslim, ze operaci povoli ale urcite uz bych ho nechala doma, jinak se k ty operaci nikdy nedostanete...
Greea
  • 
20.10.2014 11:31:53
Sssimčo, jenom tento rok jsme řešily ucho 6x, kolikrát to bylo za život holek ani nespočítám :(

Strašně záleží na tom, jestli mu to teče a dostal ATB nebo ne, pokud to neteče a nemá ATB tak klidně ve středu už do školky může, pokud to teče, tak minimálně do konce týdne doma, to už pak záleží na doktorovi...
sssima + Filípek 04/11 90293
20.10.2014 9:24:06
Dobré pondělní ráno kočky:-)
Jak je po víkendu?
Jdu na radu,jestli Gree nakoukneš...Myslím,že Ty s tím máš zkušenosti~;)V pátek Fífovi píchali ucho a má antibiotika.V úterý,nebo středu jdeme na kontrolu,kdy myslíš,že bude moc jít do školky?Po kontrole,nebo se musí zůstat ještě nějaký čas doma?Mám za to,že to jedna Tvoje holčička nedávno měla,tak bys mohla vědět.Moc děkuji~x~
Jinak máme termín té operace vyndání nosní mandle 3.11., a teď nevíme,jestli nám to povolí,kvůli tomu uchu~:(Půl roku čekáme na termín,F.má půl roku rýmu a teď tohle~:(Jestli budeme čekat na další termín,tak mě jebne~8~
Danielka258 + Danielek 07/10 91303
13.10.2014 12:11:51
u nás to je, mami řekni Mišovi, Miša po mě křičí...a pod...nebo u tatky to dělat nemusím...no tak to teda dělat budeš tu...u taty si rob co chceš...ale jako ještě nedostal...jo pohlavek ale to je zhruba všecko...ale asi se dočká ...~t~...já beru že ho Nikolka zajíma, je to pro něj nové a utřepe se to...hlavně aby se utřepal Michal s Dandou no....to je furt cosi....jako hrajou si všecko...ale s tím jak daniel se furt obrací na mě kvetu ~t~ i když mu řeknu že to musí s míšou jak něco po něm chce a tak...že jejich hadky mě nezajimaji.....

no uvidíme jak to pujde.....
jinak nikola pořád spí se da říct...akorat v noci trotlí asi tři hodiny ~t~~t~ jednu noc tak a druhou dobrou tak uvidíme co dneska no
Jaruš0512 a Tomášek 08/09 85598
13.10.2014 9:20:46
jj to bude určo zajímavé,ale tak snad se zaběhnete a Daník si rychle zvykne,už nebude středem pozornosti no~6~
no a my máme zrovna období,kdy odmlouvá stylem ježíš nevíš,že jsem ti říkal,že teď nejdu a půjdu,až si dohraju?a nebo ty,když na mě křičíš,tak je to,jak z rozhlasu a podobně~o~~o~~o~a o říkání 158 x jsme už rok snad a je to horší~5~~t~no,ale už je drzý i na P a to je už co říct,takže u nás lítají pohlavky a po prdeli jedna báseň~t~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 30600  [Dalších 30580 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.