| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Dětská mozková obrna

pokud vaše dítě má tuto diagnózu, nebo pokud vás s ní jen strašili, jak vypadal psychomotorický vývoj dítěte v 1. roce života? Kdy vám diagnózu definitivně potvrdili, a odkdy lékaři naznačovali, že by o DMO mohlo jít? Nakolik pomohla Vojtova metoda, jak moc zkušeného terapeuta jste měli? Máte někdo zkušenost s lázeňskou péčí v případě miminka?
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 12948  [Dalších 12928 >>]
Jana Martinová 45757
25.12.2014 23:34:34
děkuji, taky se mějte hezky.
To je dobře, že malý dělá pokroky a lázně pomáhají. V Janských lázních je dobrá rehabilitace, maminky si pochvalují také dětskou léčebnu v Boskovicích. Chodí do školky?
jindruse 95073
25.12.2014 21:44:12
děkuji za tip, v lednu do obvolám a uvidím.:-)
jindruse 95073
25.12.2014 21:43:33
Také moc děkuji za přáníčko.
Byly jsme v Jánských lázních, jezdíme zatím tam, známe to tam a jsme tam spokojené.
Hned v lednu si požádám opět o lázně, tak uvidíme jak to vyjde, ale určitě v příštím roce pojedeme. Cvičíme doma a v lednu máme zase rehabilitace a ergoterapii u nás.
Mějte se zatím fajn..:-)
pavla
  • 
22.12.2014 13:27:42
Já dostala tip, že různě velké boty s mírným příplatkem prodá obuv Hanák a Santé - tam to chce ale narazit na ochotnou lékárnici.
Jana Martinová 45757
21.12.2014 23:09:08
Jindruse - děkuji za přání, taky přeji krásné prožití vánočních svátků a hodně zdraví v novém roce.
Já se mám dobře, v létě jsem byla v lázních v Klimkovicích. Jednou týdně za mnou chodí cvičit studentka fyzioterapie, cvičíme spolu. Jinak pomáhám mamce prodávat v obchodě se zdravou výživou.
Kde jste byli v lázních? Pojedete i příští rok?
jindruse 95073
21.12.2014 0:12:30
dobrý večer Jano,
psaly jsme si, když jsem byla s dcerou v nemocnici na operaci achylovky.
Včera jsme se vrátily z lázní a noha zatím funguje perfektně, tak doufám, že to ještě nějakou dobu vydrží, ikdyž vím, že jak poroste, tak to bude víc tuhnout.
Jak se máte?
Přeju Vám krásné vánoce a v novém roce hlavně dostatečně ZDRAVÍ!!!~;)
jindruse 95073
21.12.2014 0:07:48
dobrý den, měla bych dotaz. Mám dceru s pravostrannou hemiparézou, takže pravá noha ji neroste tak rychle, jako levá. Boty by nejlépe potřebovala na pravou nohu o číslo menší.
Kdyby se našla maminka, která má dítě s touto diagnozou (levostranná hemiparéza), a potřebuje také kupovat boty na levou a pravou nohu jiné číslo, tak bych se ráda dohodla a mohly bychom kupovat boty napůl.
Jestli se někdo takový najde, prosím ozvěte se, budu ráda.
zatím díky
Jindří

Jana Martinová 45757
2.12.2014 22:49:44
Gaby - já mám DMO, jsem chodící, špatně chodím. K tomu mám ještě slabozrakost a Aspergerův syndrom - porucha autistického spektra.
Gaby
  • 
2.12.2014 11:31:45
Dobrý den, chtěla bych se touto cestou zeptat, zda je možnost dozvědět se o vašem synovci něco více. Je vše samozřejmě anonymní. Studuji Univerzitu HK a v rámci studia bych se chtěla dozvědět něco více o DMO z hlediska komunikace, jaké jsou problémy, jak se řeší a podobně. Myslíte, že by to šlo? Děkuji. Gabriela Vašíčková
Lenka Soukupová 144490
6.10.2014 9:10:23
Děkuji, stránky jsem viděla. Spíš mě zajímalo, jestli o tom někdo nevíte něco bližšího? Byl jste se tam někdo podívat? Díky, L.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 12948  [Dalších 12928 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.