| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : duben 2010

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
Fotoalbum duben 2010
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 18468  [Dalších 18448 >>]
Petra+Kuba02+Maťa06+Kačí10 31701
21.9.2010 23:08:39
Ahoj,
nějak rychle mi ten čas utíká. Rozběhly se kroužky, a tak se pořád odpoledne někam přesouváme. Dopoledne se snažím věnovat nákupům, domácnosti a když zbyde čas a Kačka usne, tak i sobě... no ale toho je málo.

Příští týden už bude K. 5 měsíců :-) Ve 4 měs. měla 6,38 kg, odhaduju, že 7 kg pokořila, ale náchám se překvapit. Zuby zatím nerostou, chodíme jen na očkování, střídáme hexu a prevenar, takže jsme u dr. každých 14 dní. A při příští očkovací návštěvě uvidíme, jak bude K. naladěná a zkusily bychom nastřelit naušničky. Je to zatím jen teorie a nechávám to hodně otevřené, kdoví jak to bude vůbec probíhat ~m~

Tento víkend máme moc krásně ~;(( hezké zakončení léta, jak si ho užíváte? ~;)~;)
Donell 104631
4.9.2010 22:21:18
Ahojda,
tak náš malej je taky cvalda, teď ve čtyřech měsících má cca 7.5kg - dle domácí váhy, ale jdeme na prohlídku v pondělí ( posunuli nám očkování kvůli nezhojené ráně po TBC ), tak uvidíme, jestli ho budou vážit. Jinak já stále pouze kojim a zatím příkrmy nezvažuji. Statečně tak odolávám nátlaku okolí, kdy mi furt někdo cpe, že už mám začít s mrkvičkovou šťávičkou, banánkama a nevím, čím ještě... ~4~ . Podle mě je s mým mlíkem ještě spokojenej, tak nevidím důvod, proč ho rvát příkrmem. Podle mě ( pokud se nic extra nezmění ) má ještě minimálně dva měsíce čas...
co se zoubků týče, tak už taky mám pocit, že mu něco někde raší, páč si strká pěstičky do pusinky, někdy i obě najednou, ale musím říct, že nebrečí, tak ho asi ještě nic nebolí. Jinak ano, existuje chladivý gel, nanáší se na dásničky a seženeš ho pravděpodobně v lékárně.
No a taky jsme si začali sedat. Že by se začal otáčet na zádíčka a zpátky, to ne, ale sedět, to jo...čudla jeden..~p~
Já bych se chtěla zeptat, v čem vám dětičky spinakjí? Náš malej se nechce vzdát zavinovačky. Bohužel mi z ní statečně roste, ale bez ní prostě nezabere. Zkoušela jsem ho dát do spacího pytle, třeba ho i ovázat, ale prokoukl to a neusnul. Jakmile ho zavinu, je do dvou minut v limbu..~h~. Jak to budu dělat dál, netušim...~d~
cicinad 103637
3.9.2010 21:55:36
během těhot.jsem párkrát nakoukla a teď mi to nedalo a šla jsem šmírovat,jak jsou na tom ostatní miláčkové dubňátka.My jsme se narodili 16.4.a Šimonek měl 4,05kg a 53cm takže kluk jako buk.No a právě,že jsme byli na nožičkách a vedle těch svých vrstevníků vypadal jak obr.Ve třech měsících měl 6,5kg 64cm a teď ve čtyřech měsících a týdnu měl 7,6kg a 68cm.Když mi řekla váhu,tak jsem nevěřila a hrozim se jak to půjde dál.Kojený byl chviličku a i tak jsem ho musela už od porodnice dokrmovat BEBOU,protože měl i z hladu horečky,prý jak byl veliký a nestačilo mu to moje,no každopádně jsme teď plně na BEBE senzitive,proti nadýmání a můžu říct,že nám to ty prdíky vyhnalo z tělíčka.Tak jsem chtěla vysondovat,jak jste na tom váhově vy a jestli už někdo začal s příkrmem a co případně dáváte.Jinak malej už se otáčí sem tam a teď dokonce zjistil,že má nohy a když pase koníky,tak se šoupe a odstrkuje špičkama,ale jen po cenťácích.Taky jsem se chtěla optat na nějaký rady na zoubečky,protože už měl i horečku a dneska mi říkala kam.že je nějaký gel....hrnu otázky co,doufám že to neva,žádný maminy kolem sebe teď nemám,tak sháním rady,kde se dá.Mějte se krásně~;)
Frézie+3 55833
30.8.2010 11:41:24
Demu Nexxus jsem chtěla já :-) už se nevyrábí, když jsem ho scháněla v lednu tak už byl v eshopech jenom černý, většinou poslední kus, hledala jsem přes slovenský mimi baraz a www.zoznam.sk
Emilka11 63734
24.8.2010 20:45:30
Dobrý den, moc prosím zamilovala jsem se také do kočárku Dema Nexxus, píšete, že se dá sehnat na Slovensku za 200 Euro, můžete mi prosím poradit kde ? Projela jsem skoro celý internet a nic moc nenašla :-( Předem moc děkuji
Petra+Kuba02+Maťa06+Kačí10 31701
4.8.2010 12:38:33
Ahoj,
právě jsme se vrátily z kontroly na kyčlích a je to v pořádku ~z~ už narostla jadérka, tak nemusíme znovu chodit ~z~
Kačka teď spí, ale jinak ji často pokládám na břicho a pase a pase, za chvíli spadne hlava do podložky, nabere sílu a znovu se rozhlíží. Je to švanda ~:-D a ona je přitom veselá a ani neprotestuje.
2 dny nám tu propršely a dnes je tak krááásně, mohlo by to vydržet.
Donell 104631
2.8.2010 20:49:39
Já právě taky preferuji kočár, kde se mimčo natáhne, má rovný záda a vůbec je tam spokojený. No nicméně jsem chtěla natrénovat tu klokanku, protože se za pár dní chystáme do Českého ráje, tak jsem ho tam chtěla ponosit v klokance, ale asi to nedopadne..~d~.
Petra+Kuba02+Maťa06+Kačí10 31701
2.8.2010 19:14:20
Ahoj,
my teď nemáme moc důvodů na nošení, raději ji vozím v leže v kočáře. Před měsícem jsme ale byli na dovolené a kvůli terénu jsme zkusili šátek a super! Sice ze začátku Kačka protestovala, bylo to poprvé, ale nakonec tak zvládla několik hodin (skoro celý den). ~R^~R^
Donell 104631
2.8.2010 11:32:27
Ahoj holky,
tak jsem malýho vyslala kočárkem na procházku s mojí sestřenicí, která děsně ráda vozí, tak mám chvilku pro sebe..~R^. Mám tam sice nějaký žehlení, ale třikrát se mi do toho nechce, tak to třeba udělám až odpoledne...~j~
Chtěla jsem se vás zeptat, jestli už máte zkušenosti s nošením mimča v klokance nebo vaku. Já jsem ho zkoušela dát do obojího, v klokance řve a vak zase příjde na prd mě. Mám teda spíš pocit, že ho tam neumím uložit. A to jsem koukala na net na správný ukládání a stejně mi to nejde..jsem asi levá. A to jsem koukala na youtube i na vázání do šátku. No musím říct, že než já bych malýho zvládla zavázat, tak jsem z toho tak vyřízená a vyčerpaná, že už bych pak stejně nikam ani nevyrazila..A představa, že ho tak složitě uvážu a on se mi vzápětí pokaká a budu to muset dělat nanovo, je opravdu demotivující..co vy, zkoušely jste už něco z těchto způsobů nošení?
iculinka83 109460
2.8.2010 9:54:53
děkuji za přivítaní.Toníkoví TBC nepichali kvuli porodní hmotnosti pry mu ji pichnou az po celem zakladním očkování,ale ani nevim jestli to stihneme kdyz tu vakcinu maji zrušit...jinak naše 3.měsíční ko 4200g a 62cm taky je to dlouhan hubenej ~p~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 18468  [Dalších 18448 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.