| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : únor 2009

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 45132  [Dalších 45112 >>]
Mishula 130062
18.8.2015 12:56:27
Jéé, já Decathlon nechtěla nijak hanit ~t~ Anetka je má od jara za těch 240 taky, jen v červené ~:-D
Na zdravou nohu je to asi ok, ale pevná bota to moc není, spíš bych jí chtěla koupit něco přes kotník, vyššího. I na ten tělák jsem objevila od Fare plátěnky, krásně vyšší. Jenže zas dát 800 za boty který má na noze hodinu z týdne.. nevím no. Ještě vybírám. Každopádně bačkorky jsme Fare sehnali, jsou krásně měkké a uvnitř je slušná vložka, žádný placatky.~R^ A za rozumných 300.
Miri+L&M&K 53516
18.8.2015 10:03:08
Jinak Páji držím palce a rozumím ti. Když už se to táhne roky a žádná změna k lepšímu, tak to nemá cenu. To se nezmění nikdy. Hani, teď už ti to tedy začne co...to to uteklo. S tím chlapem je to blbí, držím palce ať malej nemarodí a máte to v klidu. Ty nemoce jsou pak nejhorší, když jedno je doma s horečkou a člověk musí někam s tím druhým a vláčí ho sebou ~a~ Já už se také děsím, až to začnou nosit ze školy. Snad to bude lepší než ve školce. Marťa už dobrý, ale Luky.
Miri+L&M&K 53516
18.8.2015 9:59:35
Tak jsem ráda, že máme ty vedra za sebou, bylo toho až až :-)
Jsem byla moc ráda, že Kačka už běhá, užívala si to. Bazének, pískoviště, koupáky...no ležících mimin mi bylo líto. V noci to tak hrozné nebylo, máme byt dost na sever, tak se vyvětralo ráno a přes den to docela šlo.
U nás máme do školy taky seznam, dnes jedeme dokoupit zbytek. Jinak dostávají v hodnotě 1000Kč od města, ale to pokryje pracovní sešity, klasické sešity, nějakou tabulku apod.
My kupujeme vše na výtvarku, desky na sešity, obaly atd.
U Marti je to už horší, tam se kupuje vše. Akorát mají možnost koupit si v červnu balík pracovních sešitů(360kč) a klasických(80kč) ve škole a zbytek pak seznam z netu. Donese věci z výtvarky a pracovek a co má špatné, kupujeme nové. Nyní ještě navíc křídové pastely, redispero, kružítko... No taky toho je dost. Taky kupuju trojlinkové sešity na cvičení na doma.
Jinak na tělocvit mají boty dvoje, jedny do tělocvičny a jedny na ven. Na ven dávám co má onošené, do tělocvičny nějaké pláťáky. Cvičky mi přijdou takové nic extra na nohu.
Jinak se musím zastat kecek z Decathlonu ~t~. Marťa je má přes rok a Luky rok a takový držáky jsme v životě neměli. Jsou to ty modrý za 239Kč. Luky na sucháč, i když už se konečně naučil vázat tkaničky. Teď jsme koupili nové Marťovi, protože už je má docela okopané, ještě ho netlačí, tak je dostane právě na tělocvik na ven. Ten podzim mu snad nepovyskočí noha a vydrží mu. Marťa jinak všechny boty zničil buď okopání, že se mu po měsíci oloupala špička nebo jak byla ta podrážka až na špičku, tak se mu to odlepilo. U některých bot se mu dokonce propadly paty, reklamaci nám ani u jednoho neuznali. A to ty propadlé paty byly u bot ze zdravotní obuvi. Ty z Decathlonu nemaji po roce skoro vůbec ošlapanou podrážku. :-)
nellys + 3 84720
17.8.2015 20:27:48
Mish, já jsem zatím koupila obyč cvičky, dnes mi přišly pod ruku v tescu, uvidím jestli mu budou nebo jestli je schovám Maxíkovi na příští rok do školky, tam mají mít na cvičení do tělocvičny přímo cvičky.Uvidíme jestli natrefím na nějaké rozumné botasky tak bych možná koupila ty
Mishula 130062
17.8.2015 10:50:40
Holky co budete kupovat dětem na tělocvik za boty? Klasické cvičky mi nepřijdou pro nohu moc ok..
Mishula 130062
16.8.2015 17:00:38
Tak to my jsme dostali seznam jako kráááva s prominutím, celá A4 popsaná. Máme to sehnané, 1600,- pryč a to nemáme ani cvičky, bačkorky, nic, opravdu jen štětce, tempery,.. Docela mě to zaskočilo, že chtějí třeba i míč, švihadlo,.. taková velká a "vyhlášená" škola a musíme dětem koupit i šuplata do lavice, no nechápu ~a~
nellys + 3 84720
12.8.2015 19:01:31
páji, já právě taky doufám, že v těch jeseníkách bude líp. U nás teda teď konečně trochu sprchlo, tak snad aspoň dnes se bude líp spát.

páji, u nás právě dostávají prvňáčci skoro vše, v hodnotě 1000kč, takže já zatím žádné pomůcky nekupuju, až kdyby něco chybělo
Pája (Vojtíšek 09+Honza11) 83902
12.8.2015 15:54:51
Holky, já jak potkávám ty maminky s černými kočárky. Těch mimnek je mi líto. Je to pro všechny strašně úmorné.

Neli - proo se i do těch Jeseníků těším - tam snad takhle nebude.

Jinak u nás teda říkali že celkem dost věcí dostávají prvňáčci od školy. U vás je to jak?
nellys + 3 84720
10.8.2015 18:33:47
mishulko, ani mi nemluv, kluci to zvládají v pohodě, ale prťavka je protivná jak ... jako bonus v tom horku nemůže spát, přes den skoro vůbec a v noci jen o něco víc, takže padám na hubu, aspoň, že kluci jedou v pátek na týden k babičce do Bratislavy, před tím ještě musíme zajet koupit papuče a marečkovi tenisky do tělocviku, fakt se mi hrozně chce se v tomhle horku se všema dětma táhnout do města, ale co se dá dělat
Mishula 130062
10.8.2015 11:20:41
Uuuuf ženy to je počasí.. už jsem z toho úplně zničená. Miminu lezou stoličky, tak je milá ~s~~q~ Velká je u dědy na prázdninách a chce, abychom na ni počkali s nákupem školních pomůcek, tak sbírám síly a asi ve čtvrtek na to vlítneme. Jsem zvědavá na tu cifru. Aktovku přinesl Ježíšek, ale to ostatní.. k tomu bude potřebovat dražší boty, má ploché nohy, cvičí a chce to něco lepšího než kecky z Decathlonu.
Kéž by tak pořádně zapršelo, je mi líto zvířat, stromy už vypadají značně unaveně a ty babičky co potkávám na ulici..no je to šílený a pořád ani kapka.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 45132  [Dalších 45112 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.