| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : listopad 2007

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1429  [Dalších 1399 >>]
Monik, Matěj 11/07 107247
21.9.2010 19:59:42
Tahle scéna se mi taky vybavuje hodně často.. poslední dobou :o) My se zatím zajímáme jen o pindíka ale taky už to čekám každou chvíli.. když se prďola ptá při koupání tak se zatím jen diví kde já mám pinďulu a hlavně mi nezapomene říct abych si umyla prsa :D Jinak u nás asi taky bude Julča... táta to používá.. u ségry mají prcinu, ale to mi přijde spíš jako název pro zadeček.
Valsi 82350
17.9.2010 8:44:14
Dekuju :-)
tata nakonec vymyslel "Julču"....malou to nejak zacalo zajimat a rika "holky maj pindika" a strasne se tomu hihna :-))) Pripomina mi to scenu z toho americkyho filmu jak Schwarceneger delal "ucitelku" ve skolce a ten jeden chlapecek porad rikal "kluci maji penis a holky maji vaginu" :-))))))))
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
16.9.2010 21:33:57
Valsi, u nás pindík a pipka. Ale pipku používáme málo ~t~
Valsi 82350
12.9.2010 20:15:14
Ahoj holky,
tak se take hlasim po dlouhe dobe. Leti to leti. Potrebuju od vas honem poradit jak spravne pro ditko pojmenovat muzske a zenske pohlavni organy :-)) Zrovna jsme na to s malou natrefili pri koupani a u kluku nas napadlo hned rict ze maji pindoura ale u holek ? Poradte ~t~
Mirka77,Luky6/05,Míša4.11.07 55475
30.8.2010 21:09:14
Ahoojky maminy a dětičky :-). Jsem tu po delší době. Máme po dovolené. Byli jsme zase v jižních Čechách. Bylo pěkně, člověk zase přijde na jiné myšlenky, než pořád doma. Tak jsem se i zařekla, že musím začít víc něco podnikat s prckama, aby mi doma nehráblo :-). Luky jde příští týden do školky, Mišulka bude ještě rok doma, tak si to musíme užít. Jdu se vysprchnout a spát. Mějte se hezky ~;((.....
Lucie+Ondrášek19.11.2007 69595
26.7.2010 10:03:49
ahojte!!!
dlouho jsem tu nebyla, než to tady všechno pročtu, tak mi skončí mateřská :-D no tak alespoň ve zkratce, jak se vám daří??? co je nového?? My se pomalu připravujeme na školku, tak pilujeme a pilujeme jako oblékání,samostatné čůrání, papání atd... vím, že jim tam budou pomáhat,ale stejně budu raději když už bude samostatnější. Jak jste na tom vy?

Jinak mám takový přivýdělek, prodávám parfémy. Je to něco podobného jako FM Group (kdo zná). Pokud by jste měli zájem se něco dozvědět víc o distribuci, pošlu vám mejlík... je to vhodné pro maminky na MD a dá se to dělat i při práci ;-) ~;((
Elli a Sabinka 19.8.05 28201
26.7.2010 6:56:59
Zdravím, chodí na tuhle diskusi Sojovka? Jsem z diskuse Srpen 2005, kam kdysi chodila taky, teď máme nějaké nedořešené věci a nehlásí se mi, nemůžu ji už dlouho dohnat, tak zkouším i tuto možnost...
Když tak mi můžete napsat na mail, díky.
Lenčča 67896
24.7.2010 8:17:47
Ahojky!
Tady to tedy jede! To se všechny máte, že tak dobře trávíte prázdniny, že nemáte čas na diskuzi. Můj starší syn měl jet od 3. 7. na dovolenou s babičkou, ale nejel, protože od 1. měl neštovice. Takže prvních 14 dní jsme trávili doma. A navíc čekáme, jestli to dostane i Veru. Ještěže jedeme na dovolenou až na konci srpna. Ve čtvrtek jsme vyrazili na koupaliště a já se děsně spálila, takže také dobré. Jinak celé prázdniny budu asi trávit doma. Možná nějaká zoo, ale to je asi tak všechno. Takže nuda, už aby bylo září.
Užívejte si prázdniny. Pa ~3~
Lenčča 67896
23.6.2010 21:01:37
Ahojky!
Tak mi zase kašleme - to je novinka ~:(. My už v noci spíme bez plenky asi 3 týdny a zatím jen jedna nehoda. Nejdřív jsem jí zkoušela budit, ale ona stejně při sezení na nočníku spala a nečůrala, tak jsme přestali. Když se vzbudí, tak jí většinou dám, ale spí i celou noc bez čurání. Verunka se hrozně těší do školky, každý den tam chce jít s bráchou. Spí Vám děti ještě přes den? Naše Veru už spát nechce, občas si lehne k televizi a usne, ale málo kdy a když tak večer nechce jít spát a otravuje třeba do devíti. ~o~ Jo a už umíme šlapat na kole! Co vy?
Zatím pa! ~z~
Lenčča 67896
23.6.2010 21:00:31
Ahojky!
Tak mi zase kašleme - to je novinka ~:(. My už v noci spíme bez plenky asi 3 týdny a zatím jen jedna nehoda. Nejdřív jsem jí zkoušela budit, ale ona stejně při sezení na nočníku spala a nečůrala, tak jsme přestali. Když se vzbudí, tak jí většinou dám, ale spí i celou noc bez čurání. Verunka se hrozně těší do školky, každý den tam chce jít s bráchou. Spí Vám děti ještě přes den? Naše Veru už spát nechce, občas si lehne k televizi a usne, ale málo kdy a když tak večer nechce jít spát a otravuje třeba do devíti. ~o~ Jo a už umíme šlapat na kole! Co vy?
Zatím pa! ~z~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 1429  [Dalších 1399 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.