| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : leden 2005

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 11122  [Dalších 11102 >>]
Mirka, dvě mláďata+// 2258
11.5.2013 23:23:12
Misty, no přesně cítím to, co ty. V novinách jsem taky dělala a taky je mi jasné, že to při dětech dělat nemůžu. Tak ať se ti na novém místě daří!! Máš to teda z jiného oboru, ale jistě se brzo zaběhneš.

My se sžíváme s Katuškou, je to zajímavé zas po pár letech se vracet znovu do těch miminkovských let, i když nepopírám, že je to dost náročné, ty noci a u nás speciálně večery, protože malá má jaksi posunutou večerku. ~p~ ~j~ Ale věřím, že bude už jen a jen líp...! ~t~
Blanka+Adámek 17189
11.3.2013 14:38:18
Tak drzim palce, hlavne at tam mas dobry spolupracovniky a at se ti tam libi!!!

A co bude s tim srazikem?
Misty+Matěj1/05+Mája9/07 18500
10.3.2013 21:44:36
ne.. já jsem pracovala jako redaktorka v novinách a to je časově moc náročný to už s dětma nejde dělat.. ani už nechci.. jdu do nemocnice jako sekretářka na chirurgii.. fakt mám radost těším se ~b~
Blanka+Adámek 17189
8.3.2013 23:02:11
Tak se zkus jeste jednou vsech cilene zeptat, nez to definitivne odpiskame. My muzeme, Adamek jede na skolu v prirode az ten dalsi tyden.

A co budes delat? Vracis se do svy puvodni prace?
Misty+Matěj1/05+Mája9/07 18500
8.3.2013 9:06:05
holky tak nevím.. vzhledem k tomu, že se nevyjádřili všichni, tak jsem napevno nic v Hummpolci nedomlouvala.. tudíž ten termín co nabídli už určitě volný není.. je to celé dost nejisté což ~d~ Moc nevím jak dál jestli vyčkávat nebo ne.. navíc od pondělí nastupuju do práce po sto letech tak mi z toho jde hlava trochu kolem ~8~ ~t~
Blanka+Adámek 17189
18.2.2013 13:30:23
Ahoj, nejak se nam komplikuje ten lednackovy sraz. Tesne pred prazdninama Adamek prinesl papir, ze se na cerven planuje na 10 dni skola v prirode. Termin jeste neni znam, ale pri nasem stesti to urcite vyjde na sraz. Ovsem nic jeste neni ztraceno, ve tride je 23 deti a pry pokud nepojede aspon 20, tak se nejde nikam. Tak to se mi zda dost nepravdepodobny, ze by se mohlo povest, takze jeste nehazim flintu do zita. Urcite dam vedet, jen co z nic hvypadne nejaky datum.
Alča+Pája94,Péťa96, Honzík05 28878
27.1.2013 17:39:10
hi hi to jsem já:-)
Alena+P+P+Honzík 25805
27.1.2013 17:38:32
Ahoooj Klaudííí, ráda tě vidím,...

Mirce ze srdíčka všecičko nej nej nej k narození malé princezny,.. at roste do krásy a dělá jim jen samou radost.~s~
Míša a kluci 05/02,7.1.05 29279
27.1.2013 16:08:35
Mirce letí velká gratulace k narození Kačenky.~x~ Ze srdce přejeme v životě jen to nejlepší~;((
Klaudík a 3 holky 19750
27.1.2013 14:30:11
Ahojky:-)

zdravím vás všechny po strašně dlouhé době:-)~3~

......a chci jen napsat, že máme dalšího ledňáčka~z~~z~~z~~z~. Sice o osm let mladšího, ale to je jedno, patří k nám:-)

Mirce se narodila dnes dopoledne v 9.30 hod holčička Kačenka ~z~~z~~z~~z~ a posíláme velké gratulace ~x~~x~~x~~x~

Jinak vidím, že plánujete srazík. Nám to tentokrát asi nevyjde. Možná jen na otočku na jeden den, ještě uvidíme. Tomáš má zrovna v tyto termíny dělat průvodce pro jednu cestovku:-))
Jinak stručné info o nás - chodím už rok do práce. Je to občas mazec spojit domácnost, moje služby a 3 děti, ale nějak to zvládáme (nemáme ani hlídací babičky). Naštěstí mi v práci vyšli vstříc a chodím na 0,76 úvazek. Takže mám tak 10 - 11 služeb (dvanáctek) za měsíc.
Míša ta je už ve 3. ročníku a příští rok nás čeká maturita. Nikča je velmi spokojená ve škole a jde ji to dobře, jen je pořád šílený drobínek. Má jen 16 kg~q~ a tudíž je aktovka pořád skoro větší než ona~t~~t~ A Klaudinka je už prostředňáček ve školce a příští rok nás čeká zápis do školy. Nějak to hrozně letí.

Jinak našim ledňáčkům přeji vše nejlepší k 8. narozeninám, hlavně hodně zdravíčka, spoustu lásky a úspěchů ve škole~x~~z~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 11122  [Dalších 11102 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.