| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : srpen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 30456  [Dalších 30436 >>]
Okartep.. 25791
11.4.2014 20:14:36
odklepla jsem dřív.. co se týče Natálky, tak stále ještě jako pozůstatek toho jejího cucání prstu bojujeme s logopedií, nezvládá správně R a Ř, říká je, ale není to čisté.. blbý je, že nemáme asi podporu odborníků, docela to vzdávají, tak asi budu hledat jinde a chodit s ní na logopedii do patnácti. Teď nám přidali ještě cvičení, protože má hyperlordozu, ale to všechno jsou prkotiny, v globále je naštěstí zdravá, vlasy má už po pas potvora blonďatá, dlouhý nohy (142 cm celkově:)), snad se jí ještě nezačnou chvíli zapalovat lýtka. Je hodná, pořád taková trumbera přeslušnělá, do dnešní doby to není dobré a víte samy, že po mně to nezdědila:) Ve škole pohoda, ještě jsme mimo básničky neotevřely učebnici, já se jako dítě nikdy neučila, tak jsem ráda, že zatím zvládá sama, páč bych jí ani nedokázala nějak motivovat či donutit:)
A jinak snad vše ok, rodinka zdravá, zaplaťpánbůh..


další hlášení předá kdo? :)
Okartep.. 25791
11.4.2014 20:09:13
No jo, nějak nám ta společná témata vymyzela.. ale umřela takhle i diskuse od Amči, od Matese.. asi je to přirozený vývoj, na druhou stranu z toho, co umřelo kolem nás tak ve dvou třech letech věku dětí, jsme to zmákly ještě dost dlouho..

u nás boj, Mates je strašnej bojovník, mlátí ségru jak kůň, tak nevím, jestli by pomohlo odseparování do vlastního pokoje, to co zažíváme denně před spaním smrdí tím, že nás vystěhujou:) ale stavět nehodlám, jsem líná jak veš:)
Kamčik-Filda a Dáda 13683
15.3.2014 22:06:06
Ahoj vespolek....já jen, že žijeme a všechny vás moc zdravím:-).
maschul 13854
6.2.2014 20:44:51
...ale já už si taky odvykla na otevřené diskuze...

Tak přesto...všem místním přeju krásné dny a brzy ...jaroooo~x~
Okartep.. 25791
26.1.2014 18:50:13
nazdárek.. koukám, že nový rok začínám, starý končím.. nikde nikdo..

už jsem tak vymaštěná, že až pár dní po novém roce mi docvaklo, od koho je péefko Kubíků.. Markét, musíš s dětma, mé iq porody prudce kleslo a reaguju už skoro jen na světlo:) ale moc díky!

co nového, hlašte se, kde jste kdo?
Okartep.. 25791
13.9.2013 21:38:14
nefééééér :)))
maschul 13854
25.8.2013 21:50:23
proč by ne...jen mi přijde zbytečný je dávat někam, kam veřejně napíše někdo jednou za půlroku...že jo...o fotkách nemluvě...a po skype to jde taky...:o)
Okartep.. 25791
24.8.2013 22:23:51
a my je tudíž vidět nesmíme?

Asi už mají všichni odslaveno, ale i tak všem srpnátkům dodatečně k devítinám všechno nejlepší!!!
Federika 14090
5.8.2013 11:34:59
po dlouhý době nakukuju:-))
Mikovi a všem ostatním přeju všechno nejlepší!!!
Nás oslava teprve čeká, Denis si přeje:
-černej náramek~b~
-přístroj na výrobu párků v rohlíku~e~
Obojí už máme, hehe...
maschul 13854
31.7.2013 18:18:39
V sobotu jsme měli oslavu Mikových narozenin...přijde mi neuvěřitelné, že mu je dnes 9 let.
S některými ženami odtud se vídám, tak fotky viděly.
Přeju všem srpňatům...i těm co se narodili v červenci a červnu a i jiných měsícíchh...moc lásky, štěstí a zdraví.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 30456  [Dalších 30436 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.