| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7994  [Dalších 7964 >>]
kacabaci
  • 
30.7.2010 11:12:33
Ahoj květňule,
chtěla bych se s Vámi podělit o moc hezkou akci - hraná pohádka a odpoledne pro děti, koná se v neděli 22.8. v lesním divadle v Řevnicích. Podrobnosti na www.divadlovlese.cz, včetně programu, místa konání... Případně mi napište na kacabaci@seznam.cz, pokud nás bude víc, pokusila bych se zajistit hromadnou rezervaci, ať si děcka užijou než jim začnou školní povinnsti. Hezký zbytek prázdnin, těším se že se uvidíme buď v Řevnicích nebo jinde... Kačab
Mammita 25947
18.6.2010 22:11:35
Ivi, díky ~;).
Těmhle hysteriím okolo miminek se už teď směju, ale fakt je, že když jsem měla mimina, tak jsem se občas nechala docela slušně vytočit~j~
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
6.6.2010 0:21:42
adel, gratulace veliká!~g~
dnes jsem se nasmála jak nikdy, švagr přišel s tím, že četl kdesi na Idnes informaci , že prý děti živené Nutrilonem mají velké hlavy a sklony k obezitě,tak jsem mu řekla at se podívá na naší Kláru která má v 6ti letech 17kg ( on má holčičku 4 měs, nic moc nepřibírá, je nespkojená a pořád jim brečí., jen jsem nadhodila jestli to nebude hlady, tak přišell s tímto, je to vubec možné?
Ani se raději nepídím po zdroji takovýchto informací neb je mi z toho nanic! naše děti odkojené Nutrilonem nemají velké hlavy ani náhodou a nejsou absolutně obézní!!
To jen tak, ab řeč nestála, ehmmmm~:-D

vendy- fotky super, ještě jsme všechno nezvládla, bude to na pokračování~;)
Co podnikáte, dnes u nás snad první letní den, konečně
Mammita 25947
1.6.2010 18:25:40
Ahojky:-)

Ivi, tak to mám v kapse~2~

Vendul, na fotky se těším, ale dnes to nedám - jsem KO
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306
1.6.2010 9:13:23
kočky , tak po delší době jsem se vrtala ve fotkách sice moc nepříspívám,ale kdo chcete mrkněte nějaké nové kousky tam jsou:)
http://matyjony.rajce.idnes.cz/
i když spousta jich chybí třeba šnaghaj:):):) ale všechno bude
Jinak všem krásný den
Jinak to fakt letí pekelně ,ale musím říct , že mi to přijde jen u dětí , že stárnou u mě ne:):):)
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
20.5.2010 23:19:51
Adel- palce bud držet, ty to dáš~R^
a v neděli hezkou oslavu a Mytýskovi hodně zdravíčka k 6tým narozkám.

Dnes jsme byla fakt hrdá matka, Klárka měla vernisáž s předáváním ceny,její obrázek byl vybrán a oceněn ve výtvarné soutěži v rámci mateřské školy.
ted má pocit, že když jako vyhrála tak je prostě dobrá a muže už být opravdu tou malířkou:-)

Lí- žijete? Co nového?
Míšo- dívala jsme se na Sama Doma, seklo ti to tam, vlastně jsme se dlouho neviděli, co kluci? Nepřibude ještě náhodou ségra?

Mammita 25947
15.5.2010 12:48:37
Ivi, ještě nijak, čeká mě to 1.6., tak mi drž paluchy~;)

Taky přejeme všem květňátkům hodně zdraví a radostí a těm co jdou do školy i veselou a radostnou školu plnou kvalitních učitelek a prima kamarádů~;((
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
15.5.2010 0:11:55
Adel- díky.
Co státnice, jak jsi dopadla?

Dnes jsem rodila, tedy přesně řečeno před šesti lety, a máme tu malou slečnu, předškolačku, člověka se svými názory a budoucí malířku.... Dnes mi i slza ukápla~s~

Kdysi tu kdosi nadhodil něco o tom, že je tu tajná těhulka, kdo to je? Nějak jsme to nerozlouskli a debata utichla... KDO?

krásné narozeniny všem květnovým 2004 dětem.
Danka+Vojtin 24745
9.5.2010 20:00:16
Všem květňáčkům vše nej nej k jejich 6tým narozeninám. Uteklo to hrozně rychle, už jsou z nich předškoláci.
Mammita 25947
6.5.2010 6:41:20
Ifčo, jsou nádherný~s~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 7994  [Dalších 7964 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.