| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze :Diskuze : podle měsíce narození : květen 2004

Popovídejte si s ostatními, kteří mají stejně staré děti nebo stejný měsíc porodu!
  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7994  [Dalších 7974 >>]
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
7.5.2011 23:27:54
ehmm, tak kdybych znala cestu, jak vložit fotky do alba,tak bych to bývala udělala, pomužete??
heslo tuším....pokusím se...
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
7.5.2011 23:25:59
ahojte všichni,
tak poslední příspěvek typ na dárky k vánocum... a co typy na dárky k narozeninám????
Všem UZ sedmiletým přejemem všechno nejlepší, hodně zdraví!!~;((

Děti měli neštovice, jediné pozitivum, že oba najednou.Jonáš to zvládl bravurně, měl tolik pupínku co Klára na jedné paži, ta bya brutálně slitá, s horečkami, nemohla ležet, sedět, čurat, spát....fakt masakr. No je to za námi, UF

Holky, ozvěte se, ja se máte, co děti? Nedávno jsme prohlížela doma fotoalba, sraz v Holenském dvoře...nostalgie

Lí- Klárka si vzpomněla normálně na Soničku, jak prý byli spolu v tom zeleném bazéně n Slovensku~:-D

Přeji krásné jaro a hodně zdraví~3~

no a kdo by chtěl na nás po čase mrknout, tak foto v albu
12157
27.11.2010 9:39:16
velmi netradiční "hračky" mi dala okaz kamrádka co viděla na vlasní oči to akvárko s pavěkými příšerkami.

http://www.iqhracky.cz/products/sklenik-do-detskeho-pokoje.html

To jen tak :-) zas něco jiného než matell
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306
8.11.2010 15:33:49
Nazdárek ženský,
jen hlásím že kdo z vás bude chtít zase jako dárky kalednáře dětí . Tak se ozvěte . Udělám:):):)
PAPAPAPAPA
Mammita 25947
19.9.2010 6:48:44
Ahoj,

tak z naší srany hlásím, že je to taky mazec.
Betka je v nové školce a už se celkem adaptovala, ale ze ačátku tam s nikým moc nekomunikovala, teď už dobrý, je spokojená.

Matěj má velmi starou paní učitelku, ale je na ní vidět, že tu práci bezmezně miluje. Byla u nás na poliklinice, tak jsme si chvilku povídaly a celá nadšená mi líčila jak šikovnou třídu si vybrala. Samo jsem se ptala na Matesa. Prý je ještě hodně dětský, ale že je vidět jak ho to baví a snaží se, že se nemusíme ničeho bát.
Hned první vyučovací den dostali za úkol básničku, což mě trochu šoklo, ale Maty překvapuje, zatím nikde nic nezapomíná, hlásí co se dělo, co má přinést a jaký mají úkol. Mám ale pocit, že tohle potrvá jen do doby, kdy začnou převažovat přestávkové lumpárny~;).
Máme dobrou školu, jsou to dvě budovy, takže je 1.stupeň oddělený. Už máme ale první zprávy o šikaně na záchodech, ovšem bylo to okamžitě vyřešeno a fakt se tam tohle hlídá. Za to jsem ráda.

Tož tak od nás:-).

Mějte se pěkně~;((
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306
17.9.2010 12:19:54
musím říct , že je to pro mě fakt změna a hukot,ale tak nějak čekám až si to sedne:):) vše v pohodě a máme se fajn. Jony to zvládá hůř, Maty je nadšená.
Tady jsou nějaké nové foto
http://matyjony.rajce.idnes.cz/
Ifča+Klárka04+Jonáš07 60542
5.9.2010 22:46:27
Ahoj Vendy, tak jak jste to zvládli, Maty jistě s přehledem a co JOny? Klárce se zatím líbí, JOnášek nastupuje 20 září na 5 dní pak ještě pár dní do konce mé MD a já ihned nastupuju do práce, bude to nekutečný záběr pro všechny, jí i M dojíždět za prací a dvě děti prvně v institucích... no co se dá dělat, nejsme první ani poslední nsad to nějak zvládneme zmanažerovat:-)hlavně at vydrží zdravíčko.
Klárka jde 20.9 do Zlína na dětskou neurologii snad bude vše OK
Co vaši školáčci, podejte info.
Vendy,Maty5/04Jony5/07 17306
31.8.2010 21:04:59
holky všem prvňákům zítra držím palce a držte palce i nám . Máme to najednou první školka a první škola:):) tak smad to bude vše tak báječné jak si vysnívám:)
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047
6.8.2010 18:35:47
Řevnice máme přes kopec a divadlo můžu jen doporučit!
BOhužel tou dobou budeme jako každý rok v Jeseníkách.
~3~~3~~3~
Netka Niky05/04+Dany11/09) 12047
6.8.2010 18:34:31
Ahojky květňulky,
děti rostou jako z vody. Snažím se zkloubit práci a užívat si prázdniny s dětma.

Nik nakonec do školy jde. Už má tašku, penál, pero pro leváky..... vybrali jsme všechno od 2Unity - Fishbone. Strašně se těší do školy. Předělal si pokojíček, aby se mu do pojíčku vešel dvoumetrový stůl vzhledem k francouzskému oknu, střešnímu oknu a nutnosti světla pro leváka. K narozeninám totiž dostal vlastní počítač, takže na jedné půjce má PC a na druhé se bude učit.

Danynka je strašně veliká krásná holka. Je jí 8 měsíců a leze kam chce. Je děsně ukecaná. Už 2 měsíce říká HAM, pak přidala MAMA, TATA, HAF, DĚDĚ, BABA. Je neskutečně vysazená na pejsky. Může si halvu ukroutit za každým štěkem a klidně by vypadla z kočárku, jen aby štěka viděla ~t~ Poslední co se naučila je kočička a těm teda říká KOKO. Vlastně né, úplně naposledy začala Nikovi říkat KYKY. Voláme na něj Niky. Miluje knížky a strašně hezky ukazuje prstíčkme na KOKO a HAF. Asi od června dělá PACI PACI a poslední měsíc zdokonaluje troubení na nos. Naprosto s přehledem ještě říká PAPA a mává. Miluje vodu, koupání, takže jsme jí my krutí rodičové koupali v Berounce. Zbaští vše co dostane i to co jí dát nechceme, hihi Jediné co nesnědla nikdy, jsou kupované příkrmy. To jsme zkusili tak 3x a víc už to nekupuju, bo to vždy vyhodím. Má zoubky a snaží se kousat, takže už jí nemixujem , a dostává ve zjednodušené formě, to co jíme my. Rýži, brambory, polévku, kuře, jogurt, tvrdý sýr, vajíčko, zeleninu..... více méně vše mimo čokolády, sladkostí , tvarohu a uzenin.

Tak se mějte krásně. Jsem se zase vykecala a jdu zpátky pracovat. Ještě tady tvrdnu v kanclu. ~3~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 7994  [Dalších 7974 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.