| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Turnovsko

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 227  [Dalších 207 >>]
Sophie S. 80552
3.4.2008 15:18:50
Ahoj mamči, jsem tady poprvé, chtěla bych se vás zeptat jestli nenavštěvujete turnovské centrum pro rodinu, mám 7 měsíční dceru a už se potřebujeme trochu zabavit :-), ale nevím jestli mají program i pro takto malá dítka. Zároveň bych se chtěla zeptat jestli by se nanašla maminka s podobně starým mimčem, která se doma taky trošku nudí a nezašla by občas na procházku. Děkuji za příspěvky. Dita a Sophie
Deaaa, Maty a Tobi, Sara 34330
7.3.2008 17:54:39
ještě tel 733157788
Deaaa, Maty a Tobi, Sara 34330
7.3.2008 17:54:10
Dobrý den , omlouvám se , že Vám lezu do diskuze .
Prodáváme dvě prodloužitelné postele Vikare (Ikea). Postýlky jsou s roštem i matraci.Používané cca rok . Prodej velmi spěcha . Chceme předělat pokojík , kuli přírustku do rodiny .
Cena za kus 2600Kč
ZUZKA, Máťa & Adámek 23621
7.3.2008 7:10:46
Rozumnou preskripci má dr. Kubáček, sídlí u šroubárny v Bezručově ulici a dr. Trněný má také dobrý přístup, má ordinaci ve vlastním domě na Výšince.
Já sama jsem hlášená u dr. Talové, je taky rozumná, ale teď dlouhodobě nepřítomná a zaskakovaná lékaři, kteří ...
StepanaR + Bára a Mareček 41431
5.3.2008 10:12:32
Zuzko moc děkuju a nedoporučila by jste mi i doktora pro dospělé?
Moc díky
ZUZKA, Máťa & Adámek 23621
3.3.2008 13:35:35
Pokud mohu hovořit sama za sebe, doporučuji vám dr. Čepkovou. Mám u ní obě děti (1 a 4 roky) a jsem lékárník, takže leccos se v receptech dočtu. Paní dr. u preskripce přemýšlí a nejprve vyčkává, jak se problém rozvine, pak předepisuje.
Dobrá je i dr. Letáková, ta sídlí u nádraží ČD.
kytka123 44387
23.2.2008 0:26:49
Ahoj, omlouvám se, že Vám skáču do diskuse. Mám na prodej krásné oblečení na holky od narození do 18 měsíců(šaty, kloboučky, overaly na spaní, kalhoty)vše poslané z U.S.A, krásné boty-bohužel sme se netrefili do velikosti, takže minimálně nošené. Potom nabízím chlapecké oblečení od narození do 4 let. Vše značkové, GAP, OLD NAVY, CARTER""S, vysoká kvalita(kalhoty, mikiny, kšiltovky). Foto pošlu mailem, ceny nízké. Děkuji moc a ještě jednou se omlouvám. Tel.603336961, mail: j.borecka@centrum.cz. Děkuju.
StepanaR + Bára a Mareček 41431
20.2.2008 10:05:54
Ahoj Holky, přestěhovali jsme se nedávno k Turnovu a hledám dobrého praktického a dětského lékaře. Nejlépe někoho kdo nepředepisuje při každé rýmě antibiotika ;)Díky za tipy
monikahor 38157
1.1.2008 12:49:15
Ahojky, ikdyž to tu moc nejede, přesto i tady popřeji.

Takže všem přeji hodně štěstí, zdraví a rodinné pohody v roce 2008. At se vám splní všechna vaše přání a nebo at jste o nějaký ten krůček blíž k jejich splnění. Všem rodičům pevné nervy při výchově těch našich ratolestí.

Přejem Monča s rodinkou
Patricie Černá
  • 
9.10.2007 9:48:40
Ahoj všichni!Slyšela jsem tu názor o p.dr.Landrovi.Já jsem k němu hodně dlouho chodila a nemůžu si na něj stěžovat,ba naopak jsem se vždycky mohla na cokoliv zeptat.Ale jak říkáte,co člověk to jiný názor.Do nemocnice jsem přešla ohledně nemoci.Ale každá ordinace má své.V nemocnici to šíleně dlouho trvá,je to někdy i na půl dne.Ale je fakt že sestřičky jsou tam hodné,zato doktoři to jednání mnohdy nemají.
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 227  [Dalších 207 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.