| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Dle regionu : Maminky v UK

Maminky v UK - Deníček
  (?)
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 49679  [Dalších 49649 >>]
Len 108740
22.5.2017 16:39:36
Pockej, E uz je v Y6?? Nebo u vas jezdi i mladsi deti? tady sestaci taky dneska odjizdeli. Kam jeli?

Tak mas alespon vic klidu na psani. Kdyze to musis odevzdat?

Mamka tu porad je, jede zitra. Dodelali jsme drive i zahonky kolem, vypada to moc pekne~R^

D mel dneska prusvih ve skole, popral se, sice po provokaci, ale stejne. No, uz se tresu na to, az prijde domu. Nejaky blby mesic ten kveten, samy stres~a~
babiki 4116
22.5.2017 11:51:53
furt nemam prave hotovo, v patek akce ve skole, v desti jsme lozili po stromech a delali bunker a podobne chutovky~8~, no E.byla nadsena...ted jsem ji byla vypravit na vylet,bude pryc cely tyden...ja se normalne tesim az to dopisu a pouklizim barak, je tu strasny bordel

co by dal M.za to,kdyby jedno z deti rado rybarilo, bohuzel ani jedno nema zajem...

mamku tam jeste mas?

Len 108740
19.5.2017 8:58:12
Jezis, ty uz jsi vlastne byla matka~:-D Tak to si nedovedu predstavit. To vis, jen ho radsi vezmete sebou.

Byli rybarit nekde u nadrze te charity, co to poradala. Mlade si to uzilo a asi chce pokracovat.

Z Walkie Talkie je krasny rozhled, jen je treba vychytat pocasi, coz se da tezko, protoze si musis listky zamluvit dost dopredu.

Tyyy jo, to jsi dobra, uz mas hotovo~g~
babiki 4116
18.5.2017 14:59:08
snehova vanice v Barcelone~t~ to si milenium pamatuju velmi dobre, K.mel asi jeden mesic, travila jsem vecery s nim u svicek bo jeho otec ""zapomnel"" zaplatit elektrinu, jeeee hned mam mensi vycitky pokud s nama K.nakonec pojede do irska/Turecka misto na dyl do CR..staci zavzpominat~t~

14 ryb ~e~~e~~e~~e~? kde to byli? parada

musela jsem si vygooglovat sky garden i walkie talkie~t~, vypada super, musim zajit s nekym jinym nez M., mu se tocila hlava i ve 4.patre v hotelu~a~ ~t~

uz mi chybi jen zaver a pak debilni precis, pristi tyden bude kliiid~:-D

Len 108740
17.5.2017 23:19:28
Jezis, tesit se na fitko, to by u me hrozilo leda po lobotomii~t~ To je dobre, ze nepises uplne vse nove, drzim palce!

Barcelona zni dobre. Ja tam byla naposledy na letisti, v roce 2000, par dni po prelomu milenia, byla snehova vanice a uvizla jsem tam sedm hodin pri prestupu~t~ Predtim jsem tam byla o par let driv a libilo se mi tam moc i tenkrat.

K Brexitu uz nejak nemam co rict, snazim se na to moc nemyslet. M bude v pohode, businessman a navic z Commonwealthu. Jak zvlada dojizdeni? Tobe preju, ze ti odpadla starost se stehovanim~:-D

K to zvladne, nestresuj, matko~x~

Ja zase posledni noci nejak nespim, nejak ta psychika dostava letos zabrat. Malej byl dnes na rybach se skolou, ulovil jich 14~t~ Vcera jsme byly s mamkou v Londyne, Sky Garden je ve Walkie-talkie, bylo krasne, takze skvely rozhled, je videt az k nam~:-D
babiki 4116
16.5.2017 11:19:19
380 slov~l~ zaslouzim si snidani
babiki 4116
16.5.2017 10:16:31
potrebuju nakopat nekde, bo misto psani ctu diskuzi o koberci na hajzlu~t~ a mam velke nutkani jit umyt okna~o~
babiki 4116
16.5.2017 10:12:54
tak to ma D.dobrou makacku ~t~
co je to Sky garden?

EMU se snazim predelat/doplnit z posledni TMA, tak snad to nebude tak hrozne, uz se tesim az to bude za mnou a zacnu zase fitko a tak...

Barcelona byla super, krasna velka goticka ctvrt, a plaze jsou krasne, takovy mensi LOndyn u more, ja si jako decko pamatovala hnusne plaze, fakt je to zmenene mesto. A lidi pohodovi, spousta kol, kolobezek a skateboardu, nejvetsi rozdil mi prisel jak vypadaji jinak teenageri a mladi lidi, ruzne styly, hadry...tady je to takova uniformita, treba u nas maji naprosto vsechny mlade holky dlouhe vlasy, no Londyn je v tomhle jiny. Ja nekdy nevim proc tu vlastne ziju~t~, M.by samozrejme rekl prachy...

Jinak mrkni na tohle https://www.theguardian.com/politics/2017/may/16/landmark-european-court-case-could-curtail-freedoms-of-british-dual-nationals?CMP=fb_gu

toz jsem zvedava jak to vyjde,pokud blbe, tak si muzou ten svuj pas strcit nekam.

Mimochodem, M.uz prestal mluvit o Londyne~e~, ma bobky co bude s Brexitem, momentalne sni ze budeme bydlet na Kanarech, ja uz jen s usmevem nasloucham a jsem stastna jak blecha ze nebudu muset delat velke zmeny.

K.je velmi klidny na to ze dela GSCE, nema vubec plan B., pokud se nedostane na 6th form, vuebc nevim kam pujde, colleges jsou tady vsechny uplne strasne, nenasla jsem jedinou dobrou. Rozhodla jsem se nestresovat, kdyz se nestresuje on~d~

ach jo, tak ja jdu psat
Len 108740
16.5.2017 9:59:23
Jo, a jak jste se vubec meli v Barcelone??
Len 108740
15.5.2017 23:26:15
Zmizel mi prispevek~a~

Jezis, na kolech~6~ My pro zmenu delame drive a kvuli usporam jsme neobjednali skip, ale strkame to do pytlu a D odvazi na skladku, takze super fyzicka aktivita~t~ Akorat mi dneska kruplo v kycli a belham se, zitra jedeme s mamkou do Londyna, mame listky na Sky Garden, tak musime a to nevim, jak to zvladnu.

Pocitac~6~ Mne uz se to stalo nekolikrat, ale muj pocitac je na to delany, takze se mu nic nestalo. Uz jen 10 dni? Drzim palce a budu tu na podporu~x~
[<<Předchozích 20] Názory 2130 z 49679  [Dalších 49649 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.