| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Zdraví : Průjem

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2038  [Dalších 2018 >>]
neznámá 91073
15.8.2022 19:30:00
Také si myslím, zas mi přijde, že na průjem už to trvá dost dlouho.~d~
Yuki 00,03,07 49504
15.8.2022 19:17:25
hlídej tekutiny

víc poradit neumím, dávala bych rohlík, sušenky, banán, a hlavně pití
pokud jinak vypadá spokojeně, ještě bych asi počkala, co z toho vyleze, jestli teď není nic vidět
neznámá 91073
15.8.2022 19:10:29
Patnáctiměsíční dítě má 5 dní častý hlenovitý průjem, dnes i mírně zvýšená teplota 37,3.
Jinak je v pohodě, čilé, kouká co by kde snědlo, pije, nemá viditelné bolesti.
Naše doktorka má dovolenou, zástup nezvedá telefony.
Dávám Hylak, snažím se o dietu - ale krade jídlo ostatním z talíře, dnes jsem začala dávat Sorbectu na zastavení průjmu.
Tak nevím, dítě se jeví v pohodě, z teploty se vyspalo a klidně mohla být z dnešního počasí - měli jsme strašnou prádelnu a dítě to špatně snáší.
Řešit přes lékaře nebo ještě nechat plynout?
Zástupu za dětskou se nedovolám, musela bych řešit s nemocnicí, ale dítě je vysmáté a v pohodě.
Zas neustále řeším pokaděnou plínu a je už i dost opruzené.
neznámá 91073
15.8.2022 19:09:39
Patnáctiměsíční dítě má 5 dní častý hlenovitý průjem, dnes i mírně zvýšená teplota 37,3.
Jinak je v pohodě, čilé, kouká co by kde snědlo, pije, nemá viditelné bolesti.
Naše doktorka má dovolenou, zástup nezvedá telefony.
Dávám Hylak, snažím se o dietu - ale krade jídlo ostatním z talíře, dnes jsem začala dávat Sorbectu na zastavení průjmu.
Tak nevím, dítě se jeví v pohodě, z teploty se vyspalo a klidně mohla být z dnešního počasí - měli jsme strašnou prádelnu a dítě to špatně snáší.
Řešit přes lékaře nebo ještě nechat plynout?
Zástupu za dětskou se nedovolám, musela bych řešit s nemocnicí, ale dítě je vysmáté a v pohodě.
Zas neustále řeším pokaděnou plínu a je už i dost opruzené.
CisloPi 131067
16.8.2018 6:26:45
Janinko, jak je malé?
KoproFka 76193
15.8.2018 16:40:24
Hele u nas taky. .. i u deti... vývar z krutich prsou absolutne netucny, co v nem plave ryze a mrkev... moje deti tohle jako zdrave nikdy nepozrou, ovsem po strevni event. zaludecni viróze jim to kupodivu moc chutna... a kdyz to sni, tak uz jsou jen lepší ... k piti davam prevarenou prechlazenou vodu (tedy z mrazaku), plave v ni led, a stejne takovou i pocucavat colu ..

Jinak v nemocnici dávali piškot + přesnídávku a kdyz to mrnavka udrzela mohli jsme domu ... nebyl ji jeste ani rok a skoncila s tezkou rotavirovou infekci na kapackach

Moje deti taky rády zobnou pivni rohlik -je slaný a slane tyčinky z lidlu (tenke a akorat slane)

Nepozrela by mala presnidavku v tech kapsičkach?? Ono to balení zmuze hodne~;), nevidi to a rovnou to macka do pusy v mnozstvi, jake uzna za vhodne....
boží žena 67104
14.8.2018 23:05:48
Ne placebo..
Ten cukr tam funguje
Žžena 83005
14.8.2018 22:10:06
Tož já bych to s colou viděla tak, že když to někomu funguje, tak to funguje, tj. velebme to, i kdyby to bylo placebo.
Mně tchyně bličku zastavila ledovým nálevem ze zavařených meruněk v dávkování 1 lžička co 10 minut. Zabralo to (po té, co jsem blila 18x za noc) a tím dilema končí ~2~
Koliha velká 153026
14.8.2018 19:31:35
Na mne absolutně zabírá masový vývar, netučný. A zelený čaj. Po střevní chřipce mi bývá špatně už jen z té vyčerpanosti a zmučené hladké svaloviny, byť vlastní viróza je za mnou. Takže ten bludný kruh musím přetnout. Vývar doplní tekutinu, minerály a bílkoviny. Většinou po něm doslova vstanu z mrtvých. A stejnou zkušenost mi teď popisovala kamarádka u šestileté dcery.
CisloPi 131067
14.8.2018 19:17:37
Šupli, už ve třetí diskusi se shodujeme :-)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 2038  [Dalších 2018 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.