| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Hlavní : Šátky, klokanky a ostatní nosítka

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 11998  [Dalších 11978 >>]
Kopřiva Dvoudomá 34182
25.6.2018 13:18:19
Zkušeností s řečmi kupa, odnosila jsem tři děti. To první se ani jinak přepravovat nedalo, jinak řvalo a řvalo a řvalo. Kupodivu nikdo nepindal, když řvalo v kočáru, ale všichni pindali, když řvalo v šátku :-)

Utkvěla mi fyzioterapeutka, když mi kladla na srdce, že dítě potřebuje volný prostor, aby se mohlo rozvíjet, tak ho nemám mačkat v šátku. Checht, na volném prostoru leželo jako asymetrická placka a řvalo až do modra, nějaký rozvoj ho vůbec nezajímal. Tak se holt nosilo. Ty seš s ním furt, ty poznáš, co mu dělá dobře.

Odpovídala jsem podle nálady a sil.

x x 15263
25.6.2018 10:55:56
Asi bych se zamyslela, že na tom něco bude. Nenosila jsem žádné z dětí, ani v šátku, ani na rukách. Ale jinak nekomentuju, je mi to vcelku jedno, jak kdo děti nosí, vozí, ale já jsem to nedělala ani u jednoho ze 4 dětí.
TaJ 81121
25.6.2018 10:41:30
Libiku, jo, já to taky brala, že venku...doma si myslím, že nikdo asi nenosí 2 leté dítko celý den~;)...jako mimino jsem nosila pomalu celé dny, jinak v postýlce i kdekoli doma odložený ječel sotva jsem ho nechala na chvilku samotného...ale třeba venku v kočárku byl spokojený, koukal kolem a dobrý...a za začátku to bylo jediné místo, kde přes den spal, doma v postýlce byl ochotný přes den spát až po tom 2.roce a v necelých 3 přestal spát přes den úplně... takže do 2 let spal přes den (po obědě) jedině venku v kočárku, nejdřív jenom v jedoucím, později už se nechal odstavit na zahradě, ale musel být venku na vzduchu, v létě v zimě... No a doma musel být prostě tam, kde já a tak do toho roku se skoro nedal odložit ani tam, kde na mě viděl, pak už to bylo lepší, dala jsem si ho třeba do židličky vedle kuchyňské linky (měli jsme takovou tu polohovací židličku od Chicca, co šla různě naklápět a polohovat, takže tam mohl být i když ještě sám neseděl...
Pole levandulové 23006
25.6.2018 10:39:25
Libiku, potreba nepotreba, pokud mi to zahrivani zajistilo potrebny klid na me zalezitosti, ochotne jsem ji na sebe mela prilepenou, prestoze neustaly kontakt neni muj salek kavy. Pri odlozeni se ihned budila a ten kontakt proste potrebovala, tak jsem byla rada, ze alespon neco funguje a mam volne ruce. Syn byl jiny, ten preferoval vlastni postylku a usnul temer vyhradne v ni, dceru jsem navazovala pomerne brzy i na zada, to bylo jak maly batuzek a mohla jsem delat cokoli.
libik 142094
25.6.2018 10:35:01
Tino, byla řeč o tom, že venku se mi to zdá super, ale doma, že bych asi pocítila potřebu, aby mě mládě nehřálo 24 hodin denně~:-D
Rose,2růžičky,1kvítek-01,07,12 39806
25.6.2018 8:34:02
a má být? ~t~
každý určitě má nějaké téma, na které poslouchal (poslouchá) podobné nevyžádané rady, je dobré si natrénovat, že tě to neštve ~;)
já takhle poslouchala řeči kvůli spaní dětí u nás v posteli (nezvykej je na to, nebudou chtít spát samy! - kupodivu u všech tří postupně přišel den, kdy se přestěhovaly do své postele, bez potíží, bez slziček a dramat)
odpovídala jsem podle nálady - "no jo, bude to peklo, ale co naděláš" se zářivým úsměvem, "mně to tak vyhovuje" odměřeně, s okamžitou změnou téma a nebo "a jak jsi to řešila ty?", když mě to zajímalo nebo jsem chtěla nechat vypovídat (obvykle babičce)
Arka 27734
25.6.2018 8:32:24
Dělala bych si, co bych chtěla. Naše první dítě řvalo (ne brečelo, řvalo), kdykoli kdy nejedlo, poloha byla úplně jedno. Nesnášelo pobyt venku. Kolik já dostala venku dobrých rad, co vše mám udělat, aby nebrečelo. Výsledek byl, že jsme ven do cca půl roku chodili jen na technické procházky, doktor, úřady, pošta, obchod (obchod co nejmíň).
Mája.86 121636
25.6.2018 7:34:09
Naučil se chodit až víc než v roce a půl. Když jsem šla venčit psy, tak jsem ho brala do šátku než jsme došli tam, kde jsem je mohla všechny vypustit :-)
vertigo 92133
25.6.2018 7:30:10
Mám dvouletou dceru a ta buď dojde pěšky nebo ji vezmu do kočáru, pokud by to bylo na dýl. Ale zakladatelka sice tvrdí, že na šátek si dítě nezvykne, ale na druhé straně si stěžuje, že se musí tahat s dvouleťákem. Proč ho tedy nedá do kočáru? Buď ho nemá nebo v něm kluk nechce být, protože je zvyklý se nosit. Já proti svátkům nic nemám, ale od určitého věku už ta neustálá blízkost matky nutná není.
sally 3140
25.6.2018 2:08:47
... psi štěkají, karavana jde dál...
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 11998  [Dalších 11978 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.