| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Zamlklé těhotenství

  (?)
[<<Předchozích 950] Názory 951960 z 35435  [Dalších 34475 >>]
Danik78, P+D 7/09, H 4/11 61018
5.11.2013 13:15:05
jáji, jak kdyby jsi mi mluvila z duše~n~~o~
ještě před týdnem děti PC nehrály, na TV koukaly výjimečně...
a stačilo aby jednou vžitotě zůstal s nimi doma nemocný tatínek~o~. Ale už jsem je přinutila alespoň hrát nějaké vzdělávací hry, přišla jsem z práce a oni tu stříleli do tanků~l~. V tomto se s MM prostě neshodneme~Rv

Naštvalo mě i když jsem zjistila, že ve školce pouští dětem vpoledne před spaním TV a když už teda je něco jiného, tak pohádky z kazeťáku... pohádku jim prostě nepřečtou~7~
Jája+2 kluci 38897
5.11.2013 11:23:14
Daníku, já neporadím. Moje děti jsou dosud počítačem "nepolíbené", resp. Hynek byl do září. Totálně mě vytočilo, když jsem zjistila, že v družině je PC a děti si na něm můžou hrát hry. Ale místní školství asi netřeba komentovat.
Osobně si myslím, že děti ke svému rozvoji (min. v předškolním věku až do 3. třídy) PC nepotřebují.
Danik78, P+D 7/09, H 4/11 61018
4.11.2013 19:34:16
Neporadíte mi zajímavé www stránky s hrami pro děti?
U nás se na PC zatím moc nehraje, známe jenom www.hraveuceni.cz... zítra jsem sama doma s nemocným Daníkem, tak bych mu chtěla výjimečně dopřát PC:-). Když může hrát sám a ostatní mu do toho nebudou kecat:-)
zerat 18305
2.11.2013 20:42:51
Holky, tak to auto vypadá nakonec líp než jsem čekala. Sice vidět jde, že tam něco bylo při bližším zkoumání, ale auto nesmrdí a na bílém stropě není ani památka po fleku! Bomba! Ale pro upřesnění naše auto fakt čisté není a nebude dokud ho pořádně nevyperu - na vyprání profesionály zatím není a hned tak nebude - ale mně to nevadí - máme auto jako spotřební věc, takže fakt lesk jako blesk od něj nečekám - kor s našimi čuňátky ~:-D Potěšilo mě a věřím, že to takhle v pohodě vydrží do jara, kdy si půjčím stroj a auto pořádně vydrhnu, properu strojem na koberce, nechám v garáži vyschnout... Jééé to bude prostě úplně jiné kafe než tady na paneláku, kde člověk nemohl nic, protože nebylo kam dát auto vyschnout ~k~

Stáni, čistila jsem z Teta drogerie čističem na skvrny na kobercích, pak jsem si vzpomněla na čistič do stoje na praní koberců, kde píšou, že se má nastříkat přímo na skvrnu, a pak případně zaprat s vodou... myslím, že víc zabralo to druhé - to zřejmě i neutralizuje zápach, protože do té doby to v autě čpělo, a pak už ne ~R^

Zabo, obě fotky jsou super ~R^ Ale ta první, kde je maličká v sedě se mi líbí víc, protože mi okamžitě vyvstala ve vzpomínkách Šárinka, - ten výraz, jak byla nadšená, že sedí - mám to vyfocené a fakt to je v těch očičkách vidět! ~R^
Stáňa * 7932
2.11.2013 19:28:11
Zabo,
ta sourozenecká je super.
Co Oli, chodí do školky? Netrápí vás nemoce?

Kolega začal dávat 3,5letou holčičku do školky, od samého začátku kolotoč s nemocemi od angíny po zánět středního ucha. Jeho manželka nemůže sehnat práci, tak se domluvili, že si ji nechá doma, stejně by pořád něco chytala. Úplně mi to připomněla story s našimi dětmi, úplně to samé.

Nebyli jste na Večeru s duchy?
Stáňa * 7932
2.11.2013 19:25:33
Zerat,
co jsi použila za čistidlo?
Momentálně nemám doma lautr nic, ani nic na čalounění apod.

Redí,
jj, nakoukni častěji ~3~
zaba + 3 64617
2.11.2013 15:02:17
A jedna sourozenecká fotka z konce září

zaba + 3 64617
2.11.2013 14:56:33
Ahoj holky,

Vkládám jednu dnešní fotku, Sandra si dnes poprvé sama sedla a včera udělala na čtyřech poprvé dva kroky

Redí + dvě ☼ 16148
2.11.2013 8:27:25
Jájo, moc držím palce i Tobě, to je krása! :) Ostuda jsem to zaregistrovala až teď :o//, chodim sem málo.. Radost mám obrovskou a myslím na vás.
Juva, to mi prosvětlilo den!

Stáňo, pořád, už tam jsem celkem..kovaná :)) Musím tady nakoukávat častěji!
*Hanka* & Lucinka 16914
1.11.2013 22:55:47
Zerat ~6~~6~~6~~6~~6~~6~ ale díky, pobavila jsem se. Smála jsem se fakt nahlas. Úplně si dovedu představit tu bezmocnost, když nevíš co dřív ~6~~6~~6~.
Horší je to auto - výdaj za opravu se vám opravdu teď fakt nehodí ~:(

my máme zimní gumy už 14 dní - Láďa je měnil ještě jak bylo hezky, moc nejezdíme, takže jsme říkali, že je to jedno a letní hned umyl vapkou, nastříkal sprayem na pneu a teď v úterý byl na výměně oleje, tak je vzal s sebou a už je má i vyvážené a připravené na duben - už aby byl, nějak se na zimu vůbec netěším~a~.

to mi připomíná jak jsem tady nedávno psala jak měl Láďa pracovní úraz v práci, za bod se platí 120kč a že mu dr. napsala že to je za 100 bodů, což by bylo za
12 000 kč...... no jenže to bývalo, než před asi 2 rukama vyšla nová vyhláška bodového ohodnocení... v současnosti je jeho úraz za 5 bodů.... + 100 kč za vyplnění posudku o bolestném.... no tak bolestné + 100kč za vyplnění - tedy dohromady pouhých 700kč ~Rv už máme na účtě
[<<Předchozích 950] Názory 951960 z 35435  [Dalších 34475 >>]
Historický archiv této diskuse najdete zde.

(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.