| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Diskuze : Drbárny : Nemůžu otěhotnět

  (?)
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 32037  [Dalších 32017 >>]
Danca78 71667
24.12.2011 12:42:32
Krásné sváteční odpoledne.

Jdu Vám všem popřát krásné prožití svátků vánočních, bohatého ježíška a do toho nového roku všechno nejlepší, hlavně hodně zdraví, štěstí, lásky a rodinné pohody.



Já byla včera s Verunkou u dr. Od pondělního večera měla zvýšenou teploty, pak se jí přidala opět rýma a kašel. A protože už to má asi po čtvrté od začátku roku, tak sem radši navštívila dětskou. Je to jen virové....naštěstí. Tak sem si vzala OČR i když máme v práci dovolenou, ale aspoň ušetřím pár dní, které si musim vzít hned po novém roce. Šéf se rozhodl vymalovat a položit místo koberce dlažbu. Takže máme všechny nucenou dovolenou ~d~ Pokud vše dobře dopadne, tak máme nastoupit 9-tého ledna. Do 10-tého musí být hotové mzdy a do 25-tého všechna DPH (jak měsíční tak čtvrtletní plátci) Takže asi budu chodit domů až večer ~q~
*Verča* 40351
23.12.2011 21:40:01
Taky Vám všem holky přeju krásné Vánoce,hlavně pohodu a klídek a dětičkám bohatého ježíška,užijte si to~s~~s~~s~
Jája a spol. 71011
22.12.2011 23:49:25
Přidáváme se k přáním.

Bohatého Ježíška, moře pohody a klidu všem. ~3~~3~~3~~x~~x~
elko 70879
22.12.2011 20:55:55
Odeslala jsem todříve:-)

PŘEJEME VŠEM POHODOVÉ VÁNOČNÍ SVÁTKY :-)
elko 70879
22.12.2011 20:54:47
*Verča* 40351
20.12.2011 13:51:41
ahojky
taky vás všechny zdravím v ten předvánoční čas jak to vše krásně zvládáte
Danči ty v práci a ještě pěkně stíháš
a Jáji před tebou smekám,jsi šikulka

tak přeji at je to bez stresů a užijte si to s dětičkama moc krásně
zdravím i ostatní Minx,Leni...
~s~~s~~s~

my to v práci zapíchli v pátek,jsme rádi,ikdyž hrozilo,že půjdem ještě tento týden,ale bylo to hektické ten poslední týden,chodili jsme dýl,dodělávali práci,at se stíhá,a v novém roce máme práce hodně,ještě že tak
dostali jsme ten nejlepší dárek,prodloužení smlouvy na další půlrok
v ten pátek jsme měli besídku a pak jsme ty vánoce s některýma ještě doslavili v hospůdce pařbičkou

dnes dobalím poslední zbytek dárků
včera jsem dodělala nepečené vosí hnízda a kávová zrna,o víkendu jsem dodělala a dozdobila ostatní a je hotovo jsem ráda
akorát přítel je marod,dnes nás ráno tatka odvezl k dr.
má něco s nohou,tak leduje,opíchal mu to,odpočívá,sand to bude lepší
tak jsem dnes využila tatku a auto a nakoupila jsem si,i těžké věci a pití,brambory,přítle mi ted na žádnej nákup nepůjde a nepomůže
ale vše ok,zvládnem to,nebudem to nijak hrotit že
kapra už máme v mrazáku,hlavně pohoda,už se na Vánoce těším

tak zatím pa,ještě se před štědrým dnem ukážu
Jája a spol. 71011
17.12.2011 23:59:05
Taky preju vsem krasnou zlatou nedeli !!

Doufam, ze jste vsechny i s dedickama zdrave, my zatim ano tuk tuk tuk. Snad jsme si uz vsechno na podzim vybrali.

A pripravy u nas vrcholi, darecky mam zabalene, prave jsem to dodelala a cukrovi uz hotovo krom kulicek a kokos. pusinek.

Neuklizim :-) Stahla jsem uz (skoro sama) pri peceni jednu davku vajecneho likeru :D~v~ Udelali jsme vyzdobu do oken, koupili svetylka a uzivame si ty dlouhe vecery hlavne u pohadek, holky jsou celkem hodne.
Dopo se snazime chodit ven, ne kazdy den to vyjde.
Takze tak u nas, pohoda, klid a tesim se na vanoce :-)
HOlky se moc neptaji, kdy UZ, kazdy den maji cokoladku z kalendare a ukazuju, kolik okynek jeste musime otevrit, docela to vzaly a zda se ze chapou ~g~

Tak krasny advent vsem ~3~

Danci, to musel byt dojak ve skolce, ja na vsechny besidky musim brat tunu kapesniku, byla jsem na mekko i na namesti ze zpivani deticek a to tam nebylo jeste zadne z nasich :D A jsi sikula, ze uz mas hotovo vse a nachystano, k to mu prace, Verunka. OPatrujte se.
Danca78 71667
17.12.2011 16:41:16
Dobrý podvečer všem ~3~

Jak zvládáte předvánoční čas? Já už mám vše upečené, jen ještě v týdnu naplním košíčky a udělám vosí úlky. Dárky všechny co byly nakoupené sem dnes zabalila. Ještě musím ale něco dokoupit resp. nejdřív vymyslet, co vůbec koupit ~d~ Stromek už taky máme a pro kapříka pojedem až v Pá, aby byl pěkně čerstvoučkej ~;)

Ve Čt sme měly ve školce vánoční besídku. Bylo to moc hezké. Děti říkaly vánoční básničky a zpívaly koledy. Pak sme vyráběly svícen, no a nakonec si pohrály s hračkama, co dostaly od Ježíška :-)

Taky už se vaše ratolesti tááák moc těší na Vánoce? Verunka se každý večer ptá, když už budou. A že by chtěla, aby napadl sníh. U nás sice dnes trochu sněžilo, ale protože je nad 0, tak je z toho akorát mokro a nic víc ~o~

Všechny moc moc zdravím a užívejte si předvánoční čas ~s~
elko 70879
4.12.2011 12:01:01
Přejeme všem pohodovou 2 adventní neděli~3~
Jája a spol. 71011
4.12.2011 8:41:30
Ivko, ahojky,

tak to mi mluvis z duse, co se tyka vecneho rvani, ale musim rict, ze se to vyrazne zlepsilo ted kolem tech 3. narozenin. Takze je to dobry. Co se tyka toho venceni, tak pro me byl nejvetsi problem, ze coby dvoulete nikam nedosly, nedostala jsem se nekolik mesicu sama s detma do Penny nebo Lidlu, to mame tak cca 1 km. bylo to pekelny. No a to drzeni se...holky jsou dost plache a vzdycky se me venku drzely jakz takz a jsou vycepovane z doby, kdy jsem uz s brichem za nima nemohla behat. Takze je mam naucene, ze kdyz houknu-silnice nebo vetsi provoz, tak se chytaji kazda z jedne strany kocarku, protoze drzet za ruce dve deti a vezt kocarek nejde ze :D
Vse se ustali a bude lepe...je super, ze uz je mas odplinkovane, to mi vyrazne pomohlo, pul roku mit 3 deti na plenkach byla opravdu slusna magorina, jsem rada, ze je to za nami a je to par tydnu, co jsme se zbavili plinek i na noc, takze pokroky pokroky pokroky. Jsem rada, ze uz mam s nimi ty prvni tri roky nejvetsi piplacky za sebou, fakt ze jo.

Viteckovi je uz mesic, s Kacenkou mi to hrozne uletelo, clovek nic nestiha, tak i ten cas bezi nejak rychleji. Uzivej si miminko a doufam, ze manza uz se zmatoril, kdyz uz ho ted mate doma~6~ Pro nas to byl taky sok......navic Kacenka prvnich 10 tydnu proplakala do hlubokych nocnich hodin kazde odpoledne, takze to bylo opravdu narocne.

A ja hlasim uspech, dneska mame asi 3 noc, kdy Kacka spala celou noc sama~g~
[<<Předchozích 10] Názory 1120 z 32037  [Dalších 32017 >>]

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.