| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k dotazu Nástup do práce a kojení

 Příspěvky 12 z 2 
  • 
28.11.2001 23:32:49
Mila maminko,
chtela bych vam napsat svou zkusenost. Synovi je skoro 6 mesicu, od 4. mesice chodim na 3 dny do prace. Pokud jsem doma, plne kojim, pokud jsem v praci, mleko odstrikavam, ukladam do mrazaku a ma je na dalsi den, kdy jsem v praci. Pokud jsem treba nektery den odstrikala malo, a malymu to nestaci, udelam mu kojenecke mleko z prasku. Taky jsem mela obavy, ze pokud budu odstrikavat, mleko mit prestanu, ale tim, ze chodim do prace obden, je vse vyrovnano a mleka mam zatim stale dost.
Nemejte tedy vubec obavy, urcite to zvladnete na jednicku take.
Zatim Vam preju hodne uspechu a drzim palce!
Marketa, Svycarsko
  • 
28.11.2001 23:31:31
Mila maminko,
chtela bych vam napsat svou zkusenost. Synovi je skoro 6 mesicu, od 4. mesice chodim na 3 dny do prace. Pokud jsem doma, plne kojim, pokud jsem v praci, mleko odstrikavam, ukladam do mrazaku a ma je na dalsi den, kdy jsem v praci. Pokud jsem treba nektery den odstrikala malo, a malymu to nestaci, udelam mu kojenecke mleko z prasku. Taky jsem mela obavy, ze pokud budu odstrikavat, mleko mit prestanu, ale tim, ze chodim do prace obden, je vse vyrovnano a mleka mam zatim stale dost.
Nemejte tedy vubec obavy, urcite to zvladnete na jednicku take.
Zatim Vam preju hodne uspechu a drzim palce!
Marketa, Svycarsko
 Příspěvky 12 z 2 

Zajímavé akce

Vložte akci

Další akce nalezte zde

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.