| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Centrum aktivního porodu Kadaň

 Příspěvky 110 z 16 [Dalších 6 >>]
  • 
6.5.2007 19:18:40
Díky za to, že bylo otevřeno další zařízení, kde nejsme jen další kus, že můžeme porodit svobodně, tak jak chceme. Možná to bude zrovna u Vás. :)
2.4.2007 20:36:58
Mrkni se přímo na stránky nemocnice v Kadani, je to www.nemkadan.cz:)
  • 
10.2.2007 21:53:03
Zase JÁ :o)), prosím, kdyby byly nějaké ty fotečky k dispozici, tak je prosím pošlete na: nova.kova@seznam.cz. Děkuji :o)
  • 
10.2.2007 21:46:15
Dobrý den, chtěla jsem poprosit, zda by nebylo více fotek z porodnice Kadaň - CAP. Místnosti jsem viděla, ale jelikož se mnou tatínek nestihl lekci kurzu, ve které se provádí prohlídka CAPu a porodního sálu, tak bych Vás chtěla touto cestou poprosit o více fotek. Předem děkuji, přeji hezký den :o).
Radka - týden do TP:-)
  • 
3.8.2006 16:54:35
V Kadani jsme se zaregistrovali již před měsícem a byli jsme se tam také podívat. Byla jsem nadšená a fotografie skutečně odpovídají skutečnosti. Na porod už se moc těším:-)))
Zbývá nám ještě 7dní, tak snad se Vojtíšek nerozhodne stávkovat:-)
3.3.2004 8:54:22
Jsem z Chomutova a zozhodla jsem se rodit v Kadani na CAPu. Už jsme se s manželem zapsali do před porodního kurzu a moc se těšíme na moment kdy poprvé uvidíme naše děťátko.
  • 
30.5.2001 22:07:02
Velice mě těší, že taková zařízení vznikají. Jen mám takové velké přání, aby něco podobného vzniklo i na severní moravě. Ráda bych měla zdravé a spokojené miminko a myslím si , že díky takovému místu by to bylo možné.
Neplánuje se výstavba podobného centra i na Moravě ? Děkuji za odpověď. L.
  • 
30.5.2001 21:32:58
Jsem moc ráda, že vznikají takové projekty. Sama jsem měla to to stěstí, že jsem před dvěma lety rodila v CAP na Bulovce za asistence dvou velmi příjemných porodnich sester Yuzany Štromerové a Petry ... (na příjmení si bohužel nevzpomenu) . Byl to velmi příjemný porod, za přítomnosti mého muže. Byla jsem trochu zklamána tím, že naknec původní personal po sporu s vedením porodnice odešel, neboť na těchto setrách bylo opravdu vidět, že své povolání dělají na plno a s láskou. Teď jsem však klidnější, když vidím, že jejich práce pokračuje, ale na jiném místě. Skoro si myslím, že bych mohla příště rodit uvás, vzdálenosti se nebojím, bydlím u Loun. Chtěla bych však vědět ještě nějaké další informace včetně provozu na šestinedělí, který mě na Bulovce trochu zklamal. Ahoj RENATA
  • 
1.2.2001 13:53:57
Byli jsme se tam s manželkou podívat a je to jedním slovem PARÁDA. Skvělý přístup ke klientům (p. Kandelová)a dle mě, by takto měla vypadat každá porodnice.Vřele doporučuji!
  • 
8.11.2000 11:34:45
Chtěla bych poprosit, zda byste mi mohla sdělit jak porod v CAP probíhá, jaké jsou jeho výhody. Slyšela jsem více věcí, ale nikdy od toho kdo porod v CAP absolvoval. Děkuji.
 Příspěvky 110 z 16 [Dalších 6 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.