| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Když je vám špatně, tak je to dobře

 Příspěvky 110 z 121 [Dalších 111 >>]
4.5.2010 21:46:33
Mám úplně stejnou zkušenost!jsem pár dní po zjištění i po zákroku,pár let od vaší informace,ale úplně mě mrazí...bylo mi divné,že mi oproti 1.těhu není špatně,ale říkala jsem si,že je každé těhu jiné a taky mi v 11tt zjistili,že se od 6tt nevyvýjí...zamlklý potrat...
JANINA
  • 
29.5.2008 1:06:46
TAK A KE VŠEM TĚM RADÁM JÁ DOPORUČUJU KOLEM KRKU ZÁCHODOVÉ PRKÉNKO A NA NĚM JAKO PŘÍVĚŠEK ZÁCHODOVOU MÍSU (KLIDNĚ JI VYTRHNĚTE ZE ZDI). MŮŽETE TVRDIT, ŽE TO JE TŘEBA NOVÁ ŠPERK OD TIFFANIHO. JE TO PRAKTICKÝ HLAVNĚ KDYŽ MÁME HLAVU V MÍSE TAKŘKA POŘÁD......
Lynxová a tři :c) :c) :c)
15.2.2008 7:59:34
Ale jdi- každému je v těhu jinak a ještě k tomu v každém těhu je jinak. Já předchozí těhu měla jen pár nevolností a v tomto jsem orvní trimestr nemohla vidět jídlo...shodila jsem 4,5kg...u prvních dvou jsem papala pěkně od začátku. Nakonec se finální váha u všech třech ustálila stejně na +12 až 14kg ( tedy naní mám +11kg ale ještě 6t do termínu- takže odhaduju že skončím jako minule)

Neboj se o nevolnostech těhu není!! Hodně štěstí!
14.2.2008 15:13:50
TAK TO MI JESTE CHYBELO.UZ TAK MAM DOST STRACH.V OSMEM TYDNU ME ODVEZLI DO NEMOCNICE S KRVACENIM A MALEM JSEM O TO PRISLA A TED SE DOZVIM ZE KDYZ MI NENI SPATNE TAK JE TO SPATNE.
a K
7.12.2007 12:58:05
Ahojky,
jsem poprvé těhotná a pokud nepočítám to, že se přestávám vejít do kalhot a často mě "něco" kope v břiše nevidím rozdíl mezi "jiným" a "normálním" stavem
7.12.2007 12:40:33
Milé maminky, jsem podruhé těhotná a musím tedy říci, že mi vážně dobře není.Trpím ranní nevolností, zvracím, nechutná mi jíst, snad ani pít, protože mám pocit, že to půjde hned všechno ven. Ale snažím se vydržet.
Jsem v 10tt a tak to snad již brzy pomine. Píši to ale hlavně proto, že poprvé jsem žádné nevolnosti nepociťovala, bylo mi prima !! A dcerka byla natolik v bříšku spokojená, že se narodila 14 dní po termínu, vyvolávaný porod který trval 16 hodin. Žádné problémy s placentou nebyly. Takže se nenechte vystrašit jak tím, že vám nic není a užíváte si první měsíce těhotenství, tak i v opačném případě - že vám není jaksi volno :-)). Ty miminka nám za to snad stojí ..... Katka
  • 
1.11.2007 14:41:22
Ahoj vsem.
Taky prispeju svou troskou do mlyna.
Pred 3 lety jsem porodila skoro 4 kg Davidka, tehotenstvi bylo hodne narocne. Od cca 7 tt zvraceni cca 6x denne az do konce 4 mesice a pak aspon 1 tydne az do porodu. I kdyz jsem na zacatku hodne zvracela, tak bylo me tehotenstvi rizikove.
Ted jsem v 11tt, cekame dvojcatka :) :) a zase je to stejne, zhubla jsem 8 kg,....
David me z toho dostava, proste MUSIM fungovat, aspon nez prijde tatka z prace...

Urcite souhlasim, ze kazdy je jiny a kazde tehotenstvi je jine, tak se hlavne nestresujte a uzivejte si to tak ci tak.
Hodne zdravi a pohody preje Jana a Davidek
30.9.2007 11:10:06
Tak myslím, že po přečtení tohoto článku propadne panice spousta budoucích maminek, kterým se nevolnosti obloukem vyhnuly. Proč je takhle strašit? Znám spoustu maminek, které mají zdravé děti a za celé těhotenství ani jednou nezvracely. Já sama čekám dvojčátka, nezvracela jsem ani jednou a děti se vyvíjejí naprosto normálně. Takže těhulinky, neznepokojujte se , pokud nemáte nevolnosti,každý organismus je prostě jiný. S pozdravem Pavla
20.5.2007 21:32:03
Nevolnostmi jsem trpěla od 6. až do 16.týdne těhotenství, kdy jsem potratila. :-(
Pavlína (1,5 + 6tt)
  • 
18.2.2007 22:28:41
Zdravím a děkuji za Váš příspěvek. Jsem teď podruhé těhu a pořád se mi honí hlavou - jakto, že jsem při prvním těhotenství zažila snad všechny nepříjemné příznaky a teď podruhé vůbec nic. Přemýšlím jestli je vše ok, protože jdu na první prohlídku až za 2 týdny. Tak snad vše bude ok:-)
 Příspěvky 110 z 121 [Dalších 111 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.