| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Křtiny

 Příspěvky 110 z 44 [Dalších 34 >>]
  • 
1.8.2003 10:20:17
Ja som si taký špendlík kúpila ako puberťáčka s kamoškou, a nosili sme ho na šnúrke na krku. Potom, ked sa narodila Ivula, niekde som ho vyhrabala. Tiež to bolo jej obľúbene chrastítko (po našom HRKáLKA :-)), je ružovej farby. Ale mám aj žlté, a som zvedavá, či bude mať taký úspech aj u ostatných mojich budúcich detí :-))
10.1.2002 0:17:52
Čtu si tyto stránky s velkým zpožděním a hlavně proto, že také čekám miminko, už třetí. Mé starší děti jsou už poměrně velké (12+11 let), ale i ony milovaly zavírací špendlík. Měli jsme růžový. Největší úspěch mělo, když si ho strčily do pusinky tím tenčím koncem (zkušené "špedlíkářky" si jistě dovedou představit) - vypadalo to, že mají pusinku zamčenou na visací zámek. Takže jsem si teď na to příjemně zavzpomínala a moc jsem se nasmála.
Jinak, Káčo, díky!!! Tvé stránky jsou opravdu moc krásné!
Lenka (Šárka 4 měsíce)
  • 
25.9.2000 17:14:06
Radko,
ten "zázrak" je kus chrastícího plastu v podobě zapnutého spínacího špendlíku velkého cca 10 cm. Je to hračka, která dospěláka toužícího obdarovat miminko na první pohled nenaláká. Ovšem zkušená prodavačka ho doporučí. Jeho přednosti jsou opěvovány v předešlých příspěvcích. Prodávat jsem ho viděla v barvách - oranžové, zelené, růžové a modré. Stojí 23,- Kč. (plus minus nějaká ta kačka, záleží, kde ho kupuješ). Naposledy jsem je viděla v Praze v Nuslích na stanici tramvaje č. 11 ve směru z centra na Spořilov v malém krámku. Měli už jenom modré a růžové.
S pozdravem Lenka
Radka
  • 
25.9.2000 11:06:34
Jak ten zázrak vlastně vypadá? Jako zavírací špendlík? Nikde jsem na něj v obchodě nenarazila nebo jsem ho nepoznala? Kolik stojí a kde se dá v Praze koupit?
Dík Radka
Radka, 2 holky
  • 
22.9.2000 23:00:22
Všem fanynkám špendlíků: nezjistí některá z vás, kdo ho vyrábí? Poslala bych děkovný dopis výrobci. Se špendlíkem si hrála již má 10letá dcera, mladší 2letá, ho miluje dodnes. Ostatní chrastítka jsem již dávno vyhodila, špendlík nemůžu. "Hrají" si s ním plyšové hračky. Pokud se snažím špendlík odklidit, vždy když to Janička zjistí, pláče. "Mami, špendík není, méďa páče. Méďa ce hlát špendík." Doufám, že "špendík" s námi nepůjde do školy.
Radka
  • 
22.9.2000 19:54:41
Ale jen modrý. Ale paní prodavačka slíbila, že vezme od výrobce kupu zelenejch:-)
Dana, Mareček 1,5 roku
  • 
21.9.2000 23:36:12
Ano, ano!

Náš syn si také oblíbil špendlíček, tentokrát oranžový. Vybral si sám - lehkou, dobře uchopitelnou hračku, která přehnaně nehlučí a nepadá ze zemdlené ručičky na hlavu. Kéž bychom i v pozdějším věku tak rychle vybírali dobré hračky.
Lenka (Šárka 4 měsíce)
  • 
11.9.2000 18:12:46
Radko,
ještě ve čtvrtek ho měli v Nuslích - stanice tramvaje č. 11 Horky - krámek je přímo u stanice ve směru na Spořilov, tedy z centra.
Ahoj Lenka
Radka
  • 
11.9.2000 14:51:25
Nevíte, kde by se dal v Praze koupit?
  • 
11.9.2000 9:01:49
Oranžového slona jsme měli taky a žlutou myšku s velkýma kulatýma ušima,ale nejoblíbenější byla (později)strašně ožižlaná žirafa. Náš Štěpán systematicky okousával postupně hlavu a jednu nohu za druhou, znovu hlavu,nohy... Divím se,že to žirafa vydržela celá. Ke špendlíku jsme nedošli, měli jsme spoustu zděděných hraček po starších dětech, kdy špendlík asi nebyl v módě a kupovali jsme vlastně až autíčka a stavebnice později.
 Příspěvky 110 z 44 [Dalších 34 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.