| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Madynka zachraňuje

 Příspěvky 12 z 2 
Karina
  • 
26.10.2007 8:10:59
Dobrý den, někdy roce 1993 oba díly vysílala i ČT pod názvem Margyt, taky jsem si je nahrála. Jsem překvapená, že to je celý seriál - mně se to tehdy hrozně líbilo, dva díly jsem si nahrála a dnes se to líbí mé tříleté dceři. Kéž by se to u nás vysílalo někdy celé. TeĎ alespoň koupím knížku...
  • 
5.10.2004 23:53:31
Dobrý den, moje nejoblíbenější kniha Astrid Lindgrenové je bezesporu Madicken(česky Madynka). Dříve, než jsem měl možnost přečíst obě knihy, shlédl jsem Madicken ve filmové podobě(oba díly filmu - Madicken pä Junibacken a Du är inte klok, Madicken, odvysílala před čtyřmi lety STV a já si oba díly nahrál. Ptal jsem se ČT, zdali také neplánují tento dvoudílný film odvysílat, ale je evidentní, že o toto dílo A. Lindgrenové ČT ani jiná televize u nás nejeví sebemenší zájem. Na internetu jsem se dočetl, že oby díly filmu jsou vlastně jen zkrácená verze původně deseti dílného seriálu. Pokud se chcete o filmu Madicken
dozvědět mnohem více, zajděte si na stránku

http://www.lapiduch.cz/klub.php?klub=severska_kinematografie

Je to diskusní klub o severské kinematografii a hlavním tématem klubu je právě film Madicken. Najdete zde plno fotografií z filmu, několik odkazů na stárnky o tomto filmu a další zajímavé informace k filmu.

 Příspěvky 12 z 2 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.