| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku O mužích, rodině a dětech

 Příspěvky 110 z 151 [Dalších 141 >>]
Kočanská
  • 
22.5.2011 13:12:54
Myslím, že každý vidí to co vidět chce :-) Jde o vnímání sdělení. Já si naopak myslím, že autor to podal skvěle.
22.5.2011 11:56:44
twe, Petro, to je drsný.

Já si svého manžela vážím, a vážila jsem si i svého tatínka. Žít s někým, koho si nevážím a myslím si o něm, že je střevo, bych tedy nedokázala.
22.5.2011 11:53:42
Petro Neomi ~R^~R^
Petra Neomi
  • 
22.5.2011 10:47:06
Pak to evidentně špatně podává :), pokud to tolik lidí pochopilo jinak.
Kočanská
  • 
22.5.2011 9:29:24
Dobrý den Ito,
konečnně aspoň někdo pochopil, že článek si dost rýpe do mužů a že není proti ženám. Píšete poraďte co s Vaší situací - zkuste si přečíst nějakou knihu právě od Jana Bílého on se zabývá konstelacemi - ve vztahu, rodinými i jinými. Já za sebe to chápu tak, že své okolí nezměníte, jediné co člověk může změnit je sám sebe - to jak situace prožívá, co sám cítí.
Moje naprosto pragmatická kamarádka se naprostou náhodou dostala do konstelace (když nějaké lektorka v jejím zaměstnání dělala konstelace pro pracovní kolektiv) a úplně jí to dostatalo a i to málo i absolvovala, jí posunulo. Tak hodně štěstí :-)
Kočanská
  • 
22.5.2011 9:21:15
Dobrý den,
už jsem to tu psala i někomu jinému, ale zřejmě jde o nepochopení. Autor rozhodně nestojí o zotročení žen a návrat nějakých starých pořádků.
Kočanská
  • 
22.5.2011 9:15:21
Dobrý den, jde o nepochopení. Autor vůbec nestojí o návrat starých pořádků naopak chce aby to mezi mužem a ženou fungovalo ke vzájemné spokojenosti, navzájem se měli v úctě atd... asi by stálo za to si něco přečíst. Navíc i v článku více "plive" do vlastních řad a píše, že muži by měli něco dělat :-)
Kočanská
  • 
22.5.2011 9:09:58
Ženy, asi o autorovi článku moc nevíte, neboť zde rozbíháte pouze materiální diskuse. Článek hovoří o nějakém jevu, fenoménu a je zcela mimo mísu, jestli zrovna vy to máte takhle a Vaši muži Vás uživí atd. To si myslím je naprosté nepochopení toho o co panu Bílému jde.
Já s ním naprosto souhlasím téměř ve všem a také si myslím, že si pokládá správné otázky a skutečně hledá nějakou cestu, jak z toho všeho ven. Společnost se během posledních desetiletí dramaticky změnila a muži i ženy by na to měli reagovat a ne zůstávat u starých vzorců chování. Autor se hodně zabývá duchovní rovinou a tím, jak to má každý z nás srovnané uvnitř v sobě. Pokud tomu ovšem nevěříte, tak to těžko pochopíte a těžko v tom uvidíte nějaký smysl.
darinanina
20.5.2011 15:11:24
Pod to se můžu podepsat, plně souhlasím. Já jsem hledala partnera. Ten první nebyl, ten byl šéf a já k jeho obsluze. Teď mám 12 let partnera a je to o něčem jiným.Práce jsme si rozdělili a když někdo nemůže, ten druhý to udělá za něho. Muže musíme brát takoví jací jsou a nesnažit se je změnit. Ono to ani nejde. Je potřeba hledat. A když ho najdete je to super. Já jsem ho našla v 50 letech. Takže nikdy není pozdě.Láska kvete v každém věku. Nejen v mládí.
20.5.2011 14:23:06
U nás doma to máme do puntíku stejně,jak píšeš.Vím,že tohle není běžné a jsem neskonale šťastná,že jsem našla jehlu v kupce sena.Je to výhra v loterii.Napsalas to moc hezky,nebudu psát totéž.Jsem ráda,že to takhle funguje i jinde.
 Příspěvky 110 z 151 [Dalších 141 >>]

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.