| Přihlásit se | Nová registrace
tisk-hlavicka

Názory k článku Než zapálíte svíčku

 Příspěvky 17 z 7 
Ines
  • 
23.12.2010 8:08:34
Taky vybírám ty nevonné a pobyt v krámě s těmahle "vůněma" je pro mne utrpením, chudáci prodavačky.
kreditka
22.12.2010 21:51:54
Jsem na tom podobně, dneska jsem zapálila svíčku Brise starou 4! roky a po 20 minutách kdy hořela musela pryč...normálně svíčky zapalujem jen když vypnou elektriku, zrovna tak vůně do zásuvky nepoužívám takže jsem na tyhle smrady háklivější
helena + veverčátka
22.12.2010 20:27:49
susu,
tak to si asi tvůj nos zvykne brzy, my zase nejsme doma moc voňomilní a tak jsme svíčku z brise museli vystěhovat na chodbu, prostě voněla pořád i když nebyla zapálená i když byla - no a nám to prostě vadí. mám radši bezvonné.
susu
  • 
22.12.2010 12:26:39
Ikea nevím, Brise mi pak už nevonělo. Tak možná zkusím tu Ikeu.:-)
Jordana
22.12.2010 12:03:55
Vonné svíčky z Ikea voní i po zapálení-stejně tak všechny od Brise.
susu
  • 
22.12.2010 9:01:56
Pro svíčky mám slabost, mám jich doma docela dost, při společném jídle téměř vždy nějakou zapálíme.
Zklamaly mě ovšem voňavé svíčky, zatím žádná nevoněla po zapálení, jen před ním. Dělá vám to taky?
Pawlla
22.12.2010 8:46:09
U nás je stánek s těmihle výrobky,už jsem tam utratila majlant,každý bude mít aspoň jednu pod stromkem a samozřejmě jsem si koupila i domů.
 Příspěvky 17 z 7 

Zajímavé recepty

Vložte recept

Další recepty nalezte zde


(C) 1999-2023 Rodina Online, všechna práva vyhrazena.


Četnost a původ příjmení najdete na Příjmení.cz. Nejoblíbenější jména a význam jmen na Křestníjméno.cz. Pokud hledáte rýmy na české slovo, použijte Rýmovač.cz.

Všechny informace uvedené na těchto stránkách jsou obecné povahy a jejich používání je plně ve vaší odpovědnosti.
Jakékoliv otázky zdraví vašeho nebo vašich dětí je nutné vždy řešit s vaším lékařem.

Publikační systém WebToDate.